تجمع عظیم علامت 'نا امیدی' مرحله از بازیابی Canaccord تونی دوایر می گوید

ممکن است نارس به نوبه صعودی.با وجود روز دوشنبه عظیم تجمع Canaccord Genuity تونی دوایر می یابد سهام نیست شکسته

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ممکن است نارس به نوبه صعودی.

با وجود روز دوشنبه عظیم تجمع Canaccord Genuity تونی دوایر می یابد سهام نیست شکسته از"سرخوردگی" مرحله از بازیابی.

او می شکند بعد از سقوط بازار محیط زیست به سه فاز: وحشت امداد و نا امیدی.

"هنگامی که شما سقوط شما را به وحشت فاز" شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: CNBC "تجارت ملت" در روز دوشنبه. "شما به این باور نکردنی کاهش این ترس و وحشت. بازار می شود بنابراین در طول تاریخ به کف فروش رسیده است که این مجموعه خود را برای مقابله با روند تجمع تسکین رالی."

مارس 23 بازار کم موجب 2020 امداد تجمع با توجه به دوایر. پس از S&P 500 و Dow افزایش یافت 35% در حالی که فناوری های سنگین نزدک است رسید تقریبا 40 درصد.

در زمان نا امیدی فاز دوایر یادداشت های بازار اغلب نوسان بین دو افراط: یا احساس می کند مانند آن را به سقوط و یا در یک خط مستقیم.

"این یکی از آن خسته کننده بار که در آن شما مطمئن نیستید که دقیقا چه باید بکنید در تقسیم بین احساس وحشت و نگرانی و تغذیه, خوش بینی," او گفت:.

حتی اگر وجود دارد سردرگمی در وال استریت دوایر می بیند نکات است که توسعه پایدار در روند ممکن است شروع به فرم.

"شما در نهایت گرفتن یک جنبش به لحاظ اقتصادی مناطق حساس به جای Covid-19 تجارت" دوایر گفت. "اما شما می خواهید برای دیدن چیزی بیش از یک یا دو روز."

کلید با توجه به دوایر است برای دیدن اقتصادی گروه های حساس مانند بانک های صنعتی و مصرف کننده اختیاری را منجر شود. او می بیند آخرین خوشبین واکسن بالقوه در خدمت به عنوان کاتالیزور برای شکستن سهام خارج از سرخوردگی فاز.

"ما در حال خنثی بازار. ما منتظرش بوده ام برای این نوع از بازار چرخش به اتفاق می افتد. ما می خواهم برای دیدن یک کمی بیشتر از یک روند," او اضافه شده است. "اگر ما همچنان به رهبری بیرون آمدن از این بخش های اقتصادی و همچنین بازارهای اعتباری این امر نشان می دهد برخی از بیشتر تاکتیکی صعودی است."

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im