Amtrak نیاز به 1.5 میلیارد دلار دارایی های آماده برای برش تا 20 درصد از نیروی کار

تقریبا خالی عازم جنوب افغانستان آموزش دیده است در اورلاندو فلوریدا ایستگاه در 15 آوریل سال 2020 است.

Paul Hennessy | NurPhoto via Getty Images

ایالات متحده مسافری راه آهن خدمات Amtrak گفت: این نیاز به یک دلار بیشتر 1.475 میلیارد دلار کمک مالی و افشا قصد دارد برای کاهش نیروی کار خود را تا 20 درصد در بودجه سال.

Amtrak گفت: همچنین قصد دارد به منظور کاهش هزینه های عملیاتی آن در حدود 500 میلیون دلار است.

این شرکت است که ویران coronavirus همه گیر در مارس دریافت 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری از کنگره است.

Ridership و درآمد در سطح پایین 95% یا بیشتر در طول دو سال گذشته پس از همه گیر آغاز شد Amtrak گفت.

“روشن است ما هیچ چاره ای جز کاهش بالای سر ما ساختار به چین بهتر هزینه های ما با ما درآمد” مدیر عامل لایحه فلین گفت: کارکنان روز سه شنبه در یادداشتی با دیده خبر داد.

“این کاهش لازم است برای اطمینان از ما پایدار Amtrak که می توانید در ادامه به مهم سرمایه گذاری در هسته و بلند مدت استراتژی های رشد, در حالی که همچنین نگه داشتن ایمنی به عنوان اولویت اول ما است.”

بدون اضافی اضطراری بودجه Amtrak گفت: این امر نیاز به تعلیق برخی از راه های از راه دور و است که دیگران کار در نازک-پایین برنامه. این امر نیز نیاز به شدت آن را کاهش می دهد با سرعت بالا Acela خدمات.

Amtrak گفت: این شرکت انتظار دارد که عظیم تقاضای سفر در پاییز-با توجه به همه گیر به نتیجه در یک سال 50 درصد کاهش در سیستم گسترده درآمد. این انتظار مسافر تقاضا سقوط خواهد کرد از 32 میلیون دلار در سال 2019 به 16 میلیون در سال 2021 بودجه سال.

خانه حمل و نقل رئیس کمیته پیتر DeFazio گفت: کنگره “باید مطمئن شوید که Amtrak آن متحده و راه آهن رفت و آمد همکاران و Amtrak نیروی کار دریافت حمایت آنها نیاز داریم.”

حتی با بودجه جدید از کنگره Amtrak هنوز هم قصد دارد به گسترش برخی از سرویس کاهش است.

Amtrak پروژه های درآمد به سقوط 1.6 میلیارد دلار و برای اجرای یک $1.4 میلیارد دلار از دست دادن پس از آن تقریبا شکست حتی سال گذشته است.

دلار 1.475 میلیارد درخواست برای سال مالی که از اکتبر آغاز می شود. 1, در علاوه بر این به سالانه 2 میلیارد دلار در حمایت از آن دریافت شده از کنگره در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>