CDC نگران است آمریکایی ها نیست پیروی از توصیه های آن به عنوان تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد همچنان به افزایش

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Co

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در کاخ سفید مارس 17 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

CDC مدیر رابرت Redfield روز پنجشنبه گفت که او "بسیار نگران" آژانس بهداشت عمومی پیام در coronavirus نیست "طنین" با مردم به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده

شهادت قبل از خانه تخصیص بودجه کمیته Redfield گفت که او می بیند "بسیاری از مردم" نه با پوشیدن ماسک در واشنگتن که در آن او کار می کند در حالی که بسیاری از مردم فراموش پوشیدن ماسک در زادگاه خود بالتیمور. جمعیت از مردم دیده شده است و در هفته های اخیر در تظاهرات بیش از یادبود روز تعطیلات و Redfield اشاره کرد در SpaceX راه اندازی شنبه.

جمعیت زیادی جمع شده بودند در فلوریدا space coast جمعه برای تماشای SpaceX اولین تلاش در راه اندازی فضانوردان به فضا است.

"ما همچنان به پیام و همچنین ما می توانیم" او گفت:. "ما قصد داریم برای تشویق مردم است که باید از این قابلیت نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در محیط زیست خود را برای ادامه به انجام این کار است."

Coronavirus که پدید آمده حدود پنج ماه پیش تا به بیمار بیش از 1.8 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 107,175 در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که موارد را آهسته در نقاط گرم مانند ایالت نیویورک, ایالات متحده آمریکا هنوز هم از دیدن تقریبا 20,000 جدید Covid-19 نفر در روز است.

Redfield یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

در طول شنوایی آمریکا کبابی Redfield در مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار متحده برای بازگشایی پس از خاموش کردن به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

وقتی پرسیده شد با تشکر. رزا DeLauro D-Conn., اگر وجود دارد هر گونه شواهد ویروس کمتر مسری Redfield به سادگی گفت: "نه."

در این جلسه در می آید به عنوان CDC پاسخ به همه گیر می آید تحت بررسی توسط مقامات سابق و کارشناسان بیماری های عفونی. گزارش نیویورک تایمز منتشر یکشنبه دقیق برخی از CDC اولیه اشتباه از جمله تاخیر در coronavirus کیت های آزمایش. CDC کاهش یافته است نیویورک تایمز' درخواست برای مصاحبه با برترین مقامات CDC بار گفت.

CDC باقی مانده است تا حد زیادی آرام در این بیماری همه گیر. مقامات آژانس در میانهی شب برگزار شد coronavirus مربوط به جلسه توجیهی در بیش از دو ماه. ماه گذشته آژانس بی سر و صدا منتشر شد هدایت دقیق برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیرضروری کسب و کار است که بسته شده بود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در آمریکا

Redfield همچنین پنج شنبه هشدار داد که تظاهرات در سراسر ایالات متحده و دیگر نقاط جهان بیش از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس می تواند یک "بذر رویداد" برای اطلاعات بیشتر شیوع کروناویروس.

او گفت که او می خواهم برای دیدن کسانی که در تظاهرات تست شده برای این ویروس در چند روز آینده.

"من فکر می کنم بالقوه وجود دارد متاسفانه برای این به یک بذر رویداد," او گفت:. "و راه برای به حداقل رساندن آن این است که هر فرد به رسمیت شناختن آن است که استفاده از آنها برای محافظت از عزیزان خود را به [می گویند]" هی, من, من نیاز به رفتن تست شده است.'"

بهداشت عمومی متخصصان هشدار می دهند که آرام سوختگی عفونت از طریق تابستان می تواند منجر به یک تجدید حیات در این پاییز.

Redfield گفت: قانونگذاران ایالات متحده است به احتمال زیاد به یک "زمان سخت" در طول پاییز و زمستان به عنوان فصل coronavirus و آنفولانزا گردش در همان زمان.

در آوریل Redfield اولین هشدار در مورد فصل سرما و گفت: "ما در حال رفتن به باید به تمایز بین است که سرماخوردگی که کروناویروس."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب