این همه کلبه بامبو در بالی باعث می شود به صورت کامل سازگار با محیط زیست آلن ... تجربه

سفر ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است می تواند بهتر—چه با همه گیر هنوز unsubdued—اما آن را ندارد به توقف شما را ا

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

سفر ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است می تواند بهتر—چه با همه گیر هنوز unsubdued—اما آن را ندارد به توقف شما را از خواب رویای آینده خود مقصد است. و این کشورهای عضو اکو دوستانه آلن ... تجربه ممکن است فروش شما در بالی.

استودیو وخت یک شرکت مشاوره است که دارای تخصص در بامبو معماری به پایان رسید کار در مخفیگاه افق, یکی از مهمترین Instagrammable آلن ... امکانات رفاهی در اطراف. 80 متر مربع all-کلبه بامبو ویژگی های یک سقف چمن و فضای باز طراحی است که به یک نمایش خیره کننده از اطراف مزارع برنج و سرسبز جنگل های استوایی.

"بیشتر پرماجرا همه بامبو خانه آماده است تا به استقبال کسانی که به دنبال یک جنگل کوچک ماجراجویی در شرق کرنگسم" می خواند Airbnb توضیحات.

خوابگاه دارای سه سطح همه شوخی متصل شده توسط یک بامبو رمپ و پله. طبقه همکف همراه با یک منطقه زندگی می کنند در کنار یک استخر خصوصی, حلق آویز امام جواد, به طور کامل مجهز به آشپزخانه با اجاق گاز و یخچال و حمام با دوش, بیرون از شهر.

طبقه بالا وجود دارد یک اتاق خواب با یک تخت دور مجهز به یک پشه و در سطح بالاتر از دو تخت یک نفره. در طبقه دوم وجود دارد زیادی سامانه شبکه است که اجازه می دهد تا مهمانان به سالن بیش از استخر و در نزد کوه Agung—یک آتشفشان فعال و جزیره بالاترین نقطه در فاصله.

همانطور که برای تهویه مطبوع? ساختار ندارد چرا که بامبو شناخته شده است درجه حرارت آن ثبات و طرح آن را اجازه می دهد تا خنک نسیم کوه به تهویه آن است. در واقع صاحبان بگو که می توان آن را بسیار سرد تا اینجا."

شما می توانید جزئیات بیشتر در مخفیگاه—صاحب وب سایت رسمی—و یا شیرجه رفتن عمیق تر به رویای خود را در سفر از طریق Airbnb.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب