Amit Shah توییتهایی تصویری از سرباز پدر در خاردار در راهول گاندی

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah توییتی تصویری از یک سرباز ، دهلی نو: اتحادیه خانه وزیر Amit Shah صبح امروز توییتی

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
Amit Shah Tweets Video Of Soldier's Father In Barb At Rahul Gandhi

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah توییتی تصویری از یک سرباز ،

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah صبح امروز توییتی تصویری از یک سرباز در خاردار در کنگره رهبر راهول گاندی است که حمله به دولت بیش از این وضعیت در هند و چین مرز پس از درگیری در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی گذاشته زندگی خود را. در این ویدئو یک پیر مرد, شنیده می شود, گفتن راهول گاندی: "آیا افراط در سیاست است."

"شجاع armyman پدر صحبت می کند و او یک پیام بسیار روشنی برای آقای راهول گاندی. در زمانی که کل ملت ایران آقای راهول گاندی نیز باید بالاتر از خرده سیاست و ایستادگی در همبستگی با منافع ملی (sic)" Amit Shah توییتی صبح امروز همراه با کلیپ.

در این کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس خبری آنی یک پیرمرد - پوشیدن عمامه زرد و سفید مد - شنیده می شود گفت: "ارتش هند یک ارتش قوی. آن می تواند شکست چین و کشورهای دیگر. Rahul Gandhi, شما باید نه افراط در سیاست است. پسر من جنگیدند... او مبارزه خواهد کرد دوباره. من دعا می کنم به خدا او بهتر می شود به زودی."

Rahul Gandhi شده است به tweeting هر روز در Ladakh بن بست پس از 20 سرباز کشته شدند در مبارزه در Galwan دره. امروز صبح 50 ساله کنگره MP از کرالا Wayanad در توئیتر خود نوشت: "ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?"

روز جمعه نخست وزیر نارندرا برگزار شد همه حزب جلسه به بحث در مورد وضعیت در مرز. "نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر یک از ما ارسال شده است. هند می خواهد صلح و دوستی اما تایید حاکمیت است که مهمترین" ساعت مودی گفت: در این نشست است.

حمله به دولت راهول گاندی در روز جمعه نوشت: "این در حال حاضر شفاف است که: 1. چینی حمله در Galwan شد از قبل برنامه ریزی شده است. 2. GOI بود و به سرعت به خواب رفته و رد شده مشکل است. 3. قیمت پرداخت شده توسط ما شهادت Jawans," کنگره رهبر توییتی های یک گزارش به نقل از تاریخ و وزیر دفاع Shripad Naik عنوان کرد و گفت این حمله برنامه ریزی شده بود."

در روز پنج شنبه او مطرح شده بود پنج سوال به وزیر دفاع Rajnath Singh بیش از دولت را از دست داده و به "خشونت face-off" در بین هندی ها و چینی ها سربازان در Galwan.

در پاسخ به آقای سینگ صدای جیر جیر که به نام مرگ از 20 سربازان هندی "عمیقا نگران کننده و دردناک" آقای گاندی گفت: ارتش هند بوده است "توهین" توسط وزیر دفاع نمی نامگذاری چین در صدای جیر جیر.

"اگر خیلی دردناک بود چرا توهین ارتش هند با نامگذاری چین در صدای جیر جیر خود را? چرا 2 روز پارلمانی? چرا آدرس تظاهرات به عنوان سربازان بودند که به شهادت? چرا پنهان کردن و ارتش متهم توسط دوست صمیمی رسانه ها ؟ چرا پرداخت-رسانه سرزنش ارتش به جای GOI?," او در توئیتر خود نوشت.


 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن