کنگره خواهد پرداخت مهاجران قطار کرایه می گوید: سونیا گاندی انتقاد مرکز

Coronavirus مستند: سونیا گاندی با حمله به مرکز بیش قطار کرایه برای مهاجران.دهلی نو: سونیا گاندی امروز با حمله

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399
Congress Will Pay Migrants' Train Fare, Says Sonia Gandhi, Slams Centre

Coronavirus مستند: سونیا گاندی با حمله به مرکز بیش قطار کرایه برای مهاجران.

دهلی نو:

سونیا گاندی امروز با حمله به دولت بیش از مهاجران رشته های سراسر کشور coronavirus مستند بودن خواسته به پرداخت هزینه برای خود سوار قطار صفحه اصلی و اعلام کرد که این کنگره خواهد پرداخت قطار کرایه برای آنها.

"این خواهد بود که کنگره ملی هند' سهم فروتن در خدمت هموطنان ما و به ایستادن شانه به شانه در همبستگی با آنها" کنگره رئیس جمهور گفت: در نامه ای این صبح است.

"ما کارگران و کارگران در حال سفرای کشور ما رشد. زمانی که دولت ما می دانیم که مسئولیت آن با تنظیم رایگان سفر هوایی برای شهروندان ما رشته در خارج از کشور زمانی که دولت می تواند با صرف حدود Rs. 100 کرور در حمل و نقل و مواد غذایی و غیره. فقط برای یک مکان برنامه در گجرات, زمانی که راه آهن وزارت است که سخاوتمندانه به کمک Rs. 151 کرور به PM تاج صندوق پس چرا نمی تواند این ضروری اعضای ملت ما پارچه داده می شود کسری از همان حسن نیت ارائه میدهد به خصوص رایگان سفر راه آهن در این ساعت از حاد پریشانی?"

سونیا گاندی گفت: این مرکز به سختی به چهار ساعت اطلاع از مستند بنابراین کارگران مهاجر و کارگران محروم بودند این فرصت را به بازگشت به خانه های خود.

"پست پارتیشن از سال 1947 این اولین بار است که هند شاهد یک تراژدی با چنین عظیم انسانی به عنوان هزینه هزاران نفر از کارگران مهاجر و کارگران مجبور شدند به خانه راه رفتن چند صد کیلومتری با پای پیاده - بدون غذا بدون دارو, بدون پول, بدون, حمل و نقل بدون هیچ چیزی به جز میل به بازگشت به خانواده و عزیزان," او نوشت.

حتی امروز او گفت: lakhs از کارگران مهاجر و کارگران بودند "بیحال شدن در نقاط مختلف کشور" و آرزو برای بازگشت به خانه و خانواده خود اما نمی باید پول و یا حمل و نقل رایگان.

"آنچه که به ویژه نگران کننده است که دولت مرکزی و راه آهن وزارت در حال شارژ آنها را برای بلیط قطار در این ساعت از بحران" کنگره رئیس جمهور اشاره کرد.

او گفت: مرکز و راه آهن وزارت انتخاب شده بود به طور کامل چشم پوشی کنگره را تکرار کند.

"کنگره ملی هند است بنابراین تصمیم گرفته شده که هر پرادش کنگره کمیته باید تحمل هزینه برای این سفر راه آهن از هر نیازمند کارگر و مهاجر کارگر و باید اقدامات لازم در این زمینه" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن