در اینجا چیزی است که ما می دانیم این است که در جمهوری coronavirus امداد لایحه

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران گفت به دنبال گزارش هفتگی سیاست ناهار در ک

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به خبرنگاران گفت به دنبال گزارش هفتگی سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن ایالات متحده در ژوئن 16 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

خواهان انجام طرح به انتشار کوروناویروس امداد لایحه تا هفته آینده اما پیشنهاد خود را عمدتا شکل گرفته که مجلس سنا توافق رهبران و کاخ سفید می گویند که آنها رسیده اند آزمایشی مقابله.

کنگره چهره های فشار برای تصویب قانون در روزهای آینده برای مبارزه با آسیب از مواج شیوع. متحده متوقف خواهد شد پرداخت به 600 $در هر هفته افزایش فدرال بیکاری در پایان هفته به گزارش ایالات متحده بیش از 4 میلیون Covid-19 موارد و حداقل 144,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

به عنوان سناتور دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چکش نهایی کردن جزئیات لایحه آنها قبلا امیدوار به انتشار این هفته مقررات در این طرح می تواند تغییر کند. دموکرات ها که گذشت خود را تسکین بسته بندی در خانه در مه, نگاهی به تغییر شکل بخش عمده ای از ایران شد.

رهبران جمهوری خواه مجلس سنا و کاخ سفید مذاکره کنندگان مشخص شده اما نه همه از آنچه که این طرح را شامل این هفته است.

  • این امر گسترش یافته فدرال بیمه بیکاری اما "بر اساس حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی" با توجه به, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., توصیف کرده است ادامه را به عنوان "موقت." همانطور که از اوایل این هفته جمهوری خواهان با توجه به پرداخت این مکمل کمک ها از طریق دسامبر منابع CNBC گفت.
  • طرح ارسال خواهد دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. معلوم نیست حال اگر این لایحه حفظ همان شرایط واجد شرایط بودن به عنوان محرک چک های تایید شده در مارس ($1,200 به افراد و $2,400 به زوج ها آغاز شده است که برای فاز را در میانگین درآمد $75,000 هر فرد به پایان رسید و به طور کامل در میانگین درآمد $99,000).
  • این امر محافظت از کسب و کار پزشکان و دانشگاه از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی به جز موارد از "سهل انگاری فاحش و سوء رفتار عمدی" با توجه به McConnell. او در توصیف این ماده به عنوان یک "خط قرمز" در مذاکرات با دموکرات ها ،
  • این قانون شامل $105 میلیارد دلار برای کمک به مدارس راه اندازی مجدد با حداقل بخشی از بودجه مشروط بر آنها باز کردن درهای خود را در پاییز.
  • این لایحه اجازه چه جمهوری خواهان را به نام هدفمند دور دوم چک حفاظت از برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر. Mnuchin گفت: این کمک ها می تواند برای شرکت هایی که درآمد کاهش یافته است بیش از 50٪.

در علاوه بر این به آن قطعه از طرح جمهوری خواهان گفته اند که خود لایحه شامل 16 میلیارد دلار در بودجه جدید برای coronavirus تست و مشوق های مالیاتی برای تشویق شرکت ها به rehire کارگران و اتخاذ اقدامات ایمنی.

مذاکرات مقامات هنوز هم نیاز به رسیدن به یک اجماع در میان خود حتی قبل از دموکرات ها وارد بحث. روز پنجشنبه مک کانل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات خوب است."

اجازه اضافی بیکاری گذشت حتی برای چند هفته می تواند عمده اثرات موج دار شدن. پرداخت به پایان خواهد رسید در حدود همان زمان فدرال مهلت قانونی برای اخراج می کند. بودجه اضافی نه تنها کمک حدود 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم به نوعی از بیمه بیکاری پوشش مواد غذایی و هزینه های مسکن, اما همچنین افزایش هزینه های مصرف کننده در زمانی که بسیاری از شرکت ها هنوز بسته است.

دموکرات ها را سرزنش جمهوری خواهان در طول هفته برای تاخیر در عبور جدید را تسکین می دهد. در یک بیانیه مشترک چهار شنبه, مجلس, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: "ما تا به حال انتظار می رود به کار می شود در طول این آخر هفته برای پیدا کردن زمینه های مشترک در آینده COVID پاسخ بسته است."

"این است که به سادگی غیر قابل قبول است که جمهوری خواهان باید به حال کل این زمان برای رسیدن به اجماع در میان خود و در ادامه به flail" آنها گفت. "زمان است که از ذات و زندگی از دست داده."

مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه گفت که ایران با انتشار یک لایحه او امیدوار دموکرات "ملاقات ما جدی واقع بر اساس پیشنهاد با مولد و مرکب روح است که ما را به مراقبت در عمل و نه بدبینانه تعصب که رهبری آنها را به بلوک" یک جمهوریخواه نوشته شده است پلیس پیشنهاد اصلاحات در ماه گذشته.

دموکرات ها نشان داده اند آنها را فشار جمهوری خواهان برای اعمال تغییرات بر روی چند قطعه عمده ای از این طرح است. در روز پنج شنبه پلوسی گفت که او همچنان برای فرمت از 600 $در هر هفته بیکاری در سطح فعلی آن.

این لایحه که به تصویب مجلس ممکن است در امر گسترش آن به ژانویه. شومر که قبلا امضا شده به یک پیشنهاد است که به طور خودکار کاهش سود به عنوان دولت نرخ بیکاری پاییز زیر برخی از آستانه.

پلوسی و شومر نیز اصرار داشت در حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت ها و شهرداری ها به عنوان دولت رو از دست درآمد و افزایش هزینه ها در طول همه گیر در نظر تخمگذار کردن کارگران است. ملی انجمن فرمانداران صندلی لری هوگان یک جمهوری خواه از ایالت مریلند و معاون صندلی Andrew Cuomo, نیویورک, دموکرات, بارها و بارها نام در کنگره به تصویب حداقل 500 میلیارد دلار بیشتر در تسکین متحده است.

ایران پیشنهاد می دهد متحده و شهرداری انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها صرف کمک های تایید شده در اوایل این سال, اما نمی خواهد اجازه پول جدید است.

دموکرات ها همچنین می خواهید که شامل اجاره و وام مسکن کمک در توسعه لایحه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب