در دهلی نو COVID-19 مراکز تصمیم می گیرید اگر بیماران می تواند جدا شده و در خانه

با بیش از 56,000 موارد دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.دهلی نو: همه coronavirus بیماران در دهل

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
In Delhi, COVID-19 Care Centres To Decide If Patients Can Be Isolated At Homes

با بیش از 56,000 موارد دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.

دهلی نو:

همه coronavirus بیماران در دهلی نو خواهد بود با اشاره به COVID-19 مراکز مراقبت به تصمیم بگیرند که آیا آنها می تواند جدا شده و در خانه های خود Arvind Kejriwal دولت گفت: بعد از ظهر امروز در یک تجدید نظر سفارش. تجدید نظر می آید پس از ستوان فرماندار آنیل Baijal در روز شنبه انصراف یک سفارش در عرض 24 ساعت الزامی پنج بعد نهادی قرنطینه برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus اعتراض توسط Aam Aadmi Party دولت دولت است.

هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در حال حاضر خواهد شد با اشاره به COVID-19 مراکز مراقبت با توجه به تجدید نظر جهت ارزیابی شدت بیماری است.

"همه افرادی که مثبت خواهد بود با اشاره به COVID مراکز مراقبت برای ارزیابی از شرایط بالینی شدت بیماری و حضور شرکت morbities. همزمان ارزیابی فیزیکی نیز انجام شود که آیا امکانات کافی برای خانه جداسازی مانند حداقل دو اتاق و توالت جداگانه وجود دارد به طوری که اعضای خانواده و همسایه ها محافظت می شود و یک خوشه از موارد توسعه که در محل" می خواند نظم جدید است.

"اگر کافی تسهیلات برای خانه انزوا وجود دارد و فرد در ارزیابی بالینی است که به هیچ co-morbidities می کند و نیاز به بستری شدن او خواهد بود ارائه شده به هر دو همچنان به ماندن در COVID مرکز/پرداخت انزوا تسهیلات (هتل ها و غیره) و یا می توانید انتخاب کردن برای خانه و انزوا. بقیه مردم باید برای ادامه اقامت در COVID مراکز مراقبت به عنوان در هر دستورالعمل MoHFW" آن می افزاید.

کسانی که در خانه انزوا خواسته شده است به دنبال دستورالعمل توسط اتحادیه وزارت بهداشت. "آنها باید به ماندن در تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طوری که اگر وضعیت آنها بدتر, آنها را می توان نقل مکان کرد به COVID بیمارستان" آن را می گوید.

همانطور که از شنبه,12,611 نفر در دهلی نو تحت خانه انزوا خارج از 23,340 فعال موارد است.

خروج پنج روز اجباری قرنطینه قانون ظرف 24 ساعت معاون فرماندار که نشان دهنده مرکز و سران دهلی, مدیریت بحران, سازمان عصر روز گذشته در توئیتر خود نوشت: "با توجه به نهادی انزوا تنها کسانی که COVID موارد مثبت است که آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان در ارزیابی بالینی و آیا نه امکانات کافی برای خانه جداسازی مورد نیاز خواهد بود به انجام نهادی انزوا."

این آمد و پس از انتقاد شدید از حکم AAP که با اشاره به کمبود کادر درمانی در راستای افزایش تعداد coronavirus موارد در دهلی نو. "آن را بیشتر گسترش coronavirus که بدون علامت و خفیف علائم بیماران را مقاومت در برابر تست و نمی خواهد قرنطینه" آن گفت:.

بعد از ظهر روز شنبه آقای Baijal که اغلب به درگیری با آقای Kejriwal و رهبران خود را ملاقات کرده بود وزیر, معاون خود Manish Sisodia به بحث در مورد نگرانی های خود را.

"اکثر coronavirus بیماران بدون علامت... چگونه ما ترتیبات برای جداسازی آنها؟" آقای Kejriwal بیان شد که در این نشست توسط منابع. "هنگامی که dodol بدن - شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) - اجازه می دهد از انزوا در خانه برای بیماران بدون علامت در سراسر کشور, چرا باید وجود داشته باشد جداگانه دستورالعمل برای دهلی" او خواسته بود.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت دستورالعمل های بسیار خفیف/ قبل از بيماران علامت دار باید گزینه صفحه اصلی انزوا".

با بیش از 56,000 موارد دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.

سفارش -اصلاح سفارش صادر شده در 19-6-2020 در مورد خانه انزوا Dt.20!6!2020 توسط NDTV در Scribdtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب