24 مهاجران کشته و بسیاری مجروح پس از دو کامیون با هم برخورد در

حادثه اتفاق افتاده در اوایل صبح.لکنو: بیست و چهار مهاجران کشته و بسیاری مجروح شدند که یک کامیون آنها در سفر بو

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399
24 Migrants Killed, Many Injured After Two Trucks Collide In UP

حادثه اتفاق افتاده در اوایل صبح.

لکنو:

بیست و چهار مهاجران کشته و بسیاری مجروح شدند که یک کامیون آنها در سفر بودند در برخورد با کامیون در حدود 3 بعد از ظهر در اوتار پرادش در حدود 200 متر از دولت سرمایه لکنو. این آخرین حادثه که در آن رشته کارگران مهاجر - سمت چپ بیکاری با توجه به کروناویروس مستند - کشته شده اند در یک تصادف در حالی که در تلاش به بازگشت به خانه.

این گروه شروع به سفر خود را از راجستان و در راس بودند به روستاهای خود در Bihar, Jharkhand و بنگال غربی با توجه به مقامات. از جان گذشته برای بازگشت به خانه آنها تا به حال hitched سوار بر یک کامیون حامل مواد غذایی بسته است. برخورد گزارش شده در بالا را Auraiyaa منطقه.

تصاویری ناراحت کننده از هرج و مرج از این حادثه نشان داد کارگران کمک گرفتن از مردم محلی پس از تصادف. برخی از افسران پلیس را می توان بیرون کشیدن مواد غذایی بسته های اطلاعاتی از کامیون.

"محترم وزیر گرفته شده توجه داشته باشید از این حادثه تاسف در اوریا. او با ابراز عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های این کارگران که جانشان را از دست دادند. او همچنین کارگردانی که همه مجروح بود ارائه مراقبت های پزشکی بلافاصله و کمیسر و IG کانپور به بازدید از سایت و ارائه گزارش علت حادثه بلافاصله" بیانیه ای از وزیر یوگی Adityanath را بخوانید.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن