جفری best coast است shorting بازار می گوید: یک آزمون مجدد از پایین 'بسیار محتمل'

جفری best coast, مدیر عامل شرکت DoubleLine روز دوشنبه گفت که بازار سهام می تواند فروش دوباره مجددا به پایین در

توسط ELEMENTORSITE در 8 اردیبهشت 1399

جفری best coast, مدیر عامل شرکت DoubleLine روز دوشنبه گفت که بازار سهام می تواند فروش دوباره مجددا به پایین در ماه مارس به عنوان او معتقد است که سرمایه گذاران بیش از حد خوش بینانه در مورد بهبود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

"من قطعا در این اردوگاه است که ما نه از جنگل. من فکر می کنم یک آزمون مجدد از پایین بسیار قابل قبول" best coast گفت: در CNBC "حاصل کار دو گزارش است." "من فکر می کنم ما را از پایین است."

"مردم درک نمی کنند و قدر ... اجتماعی خبري حداقل این است که رفتن به اتفاق می افتد زمانی که ... 26 میلیون به علاوه مردم از دست داده اند کار خود را" best coast گفت. "ما از دست رفته هر کار است که ما ایجاد شده پس از پایین در سال 2009."

به اصطلاح پیوند شاه نشان داد او فقط آغاز یک پوزیشن در برابر بازار سهام است.

"در واقع من فقط با قرار دادن یک کوتاه در S&P در 2,863. در این سطح, من فکر می کنم حرکت صعودی و نزولی بسیار ضعیف است. من فکر نمی کنم آن می تواند آن را به 3000 اما آن می تواند. من فکر می کنم حرکت نزولی به راحتی به پایین و یا فراتر از ... من نه تا جایی که من در ماه فوریه زمانی که من بسیار بسیار کوتاه" best coast گفت.

S&P 500 است منعکس 30 درصد آن مارس 23 کم از 2,191 فتح کرد گرفته شد.86 به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند فدرال رزرو را بی سابقه اقدامات محرک اقتصادی به عنوان به خوبی به عنوان نشانه ای است که همه گیر می تواند کاهش.

در ماه مارس شاخص S&P 500 سقوط به یک خرس بازار در سریع ترین سرعت تا کنون به عنوان شیوع بیماری های ناشی از بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت است. در بدترین حالت آن سطح از فروش در S&P 500 به پایین بود حدود 34% از آن بالا تمام وقت در فوریه. 19. عدالت معیار در حال حاضر حدود 16 درصد زیر که رکورد.

Best coast همچنین گفت: جمعه محبوب اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF LQD به نظر می رسد مانند بسیاری بالاتر از حد ارزشگذاری درآمد ثابت دارایی به دلیل تغذیه عظیم برنامۀ تزریق پول به اقتصاد.

DoubleLine تا به حال بیش از $148 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت تا پایان 2019 با توجه به وب سایت خود را.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im