هشدار به افزایش چینی درجه فعالیت IAF پرواز مبارزه با هوا گشت

این Pangong لیک له در منطقه لاداخ در مرز هند و چین است. (فایل)دهلی نو: نیروی هوایی هند است که نه تنها نظارت چی

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
Alert To Enhanced Chinese Air Activity, IAF Has Flown Combat Air Patrols

این Pangong لیک له در منطقه لاداخ در مرز هند و چین است. (فایل)

دهلی نو:

نیروی هوایی هند است که نه تنها نظارت چینی درجه فعالیت بیش از تبت آن را نیز به پرواز در مبارزه با هوا گشت پس از گزارش از تاخت و تاز چینی ها در سایت های مختلف در Ladakh. Air Chief Marshal RKS tony addison اما روشن ساخته است که شده است وجود دارد هیچ حریم هوایی حمله با هواپیماهای جنگنده در طول چند ماه گذشته. "ما پرواز هر آنچه که مورد نیاز است و پاسخ به هر گونه وضعیت آن شامل مبارزه با هوا می گشت که آن را مورد نیاز است," او گفت:.

مبارزه با گشت هوایی می تواند شامل تکاپوی به طور کامل مسلح بازدارنده از پایگاه هوایی یک بار چینی درجه فعالیت شناسایی شده است بیش از فلات تبت که در چین به اجرا در چندین پایگاه هوایی در ارتفاع بالا.

"باید آن را بسیار روشن است که ما به خوبی آماده شده و مناسب اعزام به پاسخ به هر گونه احتمالی گفت:" هوا رئیس. "من اطمینان می دهم که ملت ما مصمم به ارائه و هرگز اجازه قربانی بریوز از Galwan رفتن بیهوده," او اضافه شده است. Air Chief Marshal tony addison صحبت شد در ترکیب رژه فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی در Dundigal در نزدیکی حیدرآباد.

هوا رئیس این اظهارات یک روز پس از عکس های پدید آمده از نیروی هوایی هند حمله آپاچی هلیکوپتر و به روز رسانی MiG-29s بیش از آسمان له در Ladakh. به تازگی به دست آورد آپاچی به طور گسترده ای در نظر گرفته شده پیشرفته ترین هلیکوپتر تهاجمی جهان است که از یک مخزن قاتل و آن القاء می آید در میان گزارش می دهد که چین تا به حال مستقر مخازن در Ladakh منطقه نزدیک به خط کنترل واقعی.

تمام هند نیروی هوایی MiG-29s در حال حاضر به روز رسانی شده است با یک رادار جدید و نجوم و از جمله پیچیده ترین انواع جنگنده روسی در خدمات در هر نقطه در جهان است. جنگنده ها نیز مستقر جدید خود را Chinook هلیکوپتر حمل و نقل در Ladakh. The Chinook طراحی شده است برای حمل M-777 توپخانه و اسلحه underslung در زیر بدنه آن یک کلید قابلیت به سرعت induct سلاح در پرت و دور افتاده مناطق در Ladakh.

Air Chief Marshal tony addison تکمیل دو روزه تور هوایی امکانات در کشمیر و لاداخ قبل از سفر به Dundigal که در آن او گفت که نیروی هوایی اسرائیل بود که نگه داشتن یک مسیر از چینی درجه فعالیت در منطقه است که افزایش بیش از چند ماه گذشته است. "چین با اعزام هواپیما برای آموزش و پرورش در طول تابستان اما در این سال تعداد اعزامهای افزایش یافته است" گفت: Air Chief Marshal tony addison. "فراتر از آن ممکن است افزایش بیشتر است."

NDTV نیز گزارش شده چگونه بوده است و کشور چین به سرعت در حال ساختن آن هوا زیرساخت ها در منطقه از جمله در Ngari پایه در تبت در نزدیکی Pangong دریاچه که در آن شده اند وجود دارد گزارش, چینی, نظامی تهاجم. تصاویر ماهواره ای نشان داده اند ساخت و ساز از آهنگ های جدید به موازات باند موجود و عمده زمین با این نسخهها کار بین ماه های آوریل و مه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب