همه سربازان هندی درگیر در Ladakh Clash اختصاص: مقامات

خشونت رو کردن محل نزدیک به 15,000 پا در هیمالیا در نزدیکی رودخانه Galwanبرجستهارتش گفت: این روشن وجود ندارد هن

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

خشونت رو کردن محل نزدیک به 15,000 پا در هیمالیا در نزدیکی رودخانه Galwan

برجسته

  • ارتش گفت: این روشن وجود ندارد هندی سربازان گم شده در عمل
  • بیانیه می آید در میان گزارش هایی که برخی از سربازان در چین بازداشت
  • ارتش نیست اظهار نظر در انتشار هر یک از سربازان چینی بازداشت
دهلی نو:

همه سربازان هندی که در برخورد مرگبار با چین در Galwan ولی در Ladakh روز دوشنبه حاضر شده اختصاص مقامات ارشد ارتش گفت: امروز.

این می آید در زمانی که گزارش شده است که تعدادی از سربازان هندی همچنان در بازداشت ارتش چین. ارتش است و نه اظهار نظر در انتشار هر یک از سربازان چینی بازداشت اما گفت: "این روشن است که هیچ هندی سربازان گم شده در عمل."

بیست سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شدند در حین انجام وظیفه. هر چند پکن داده است هیچ رقم رسمی ارتش منابع می گویند حداقل 45 چینی سربازان کشته و یا مجروح شدند.

برخی از سربازان هندی هنوز دوره نقاهت در بیمارستان در Ladakh اما اطلاعات بیشتری در این است که افشا می شود تا زمانی که ارتش اعلام کرد که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

یک اصلی کلی و همتای چینی خود ملاقات کرد, برای دومین روز متوالی در نزدیکی گشت نقطه 14 در Galwan دره که در آن برخورد صورت گرفت. مذاکرات در روز چهارشنبه بودند مجمل با طرف چینی نشان دادن هیچ طرف disengaging از این منطقه است.

در خشونت رو کردن که صورت گرفت در حدود 15,000 پا در هیمالیا در نزدیکی انجماد Galwan رودخانه سرباز مورد حمله قرار گرفتند با آهن و میله سنگ پیچیده شده در سیم خاردار و ناخن نکردم باشگاه است. برخی از سربازان به سقوط کردن یک شیب خط الراس به رودخانه یخ زده.

پس از تایید در روز سه شنبه که سه سرباز از جمله سرهنگ کشته شدند, ارتش گفت: 17 بیشتر انتقادی سربازان مجروح شدند "در معرض درجه حرارت های زیر صفر" و درگذشت از صدمات خود را. خود را قربانی نمی خواهد بیهوده نخست وزیر نارندرا مودی گفت: روز گذشته هشدار داد که هند را به اتصالات پاسخ اگر برانگیخت.

حادثه "خواهد شد که تاثیر جدی در روابط دو جانبه" و چین باید ارزیابی مجدد آن اقدامات و حرکات اصلاحی, مراحل, وزیر امور خارجه S Jaishankar خود گفت خارجه چین وانگ یی در یک مکالمه تلفنی در روز چهارشنبه برای اولین بار در سطح بالا نامزدی پس از تنش ساخته شده است تا در خط کنترل واقعی هفت هفته پیش.

اما وزیران موافقت کرد که "هیچ یک از طرفین را از هر گونه اقدام به تشدید مسائل" و هر دو طرف خواهد پیاده سازی متارکه درک ژوئن 6, زمانی که بالا افسران نظامی برگزار شد برای اولین بار از بسیاری از مذاکرات برای خنثی کردن تنش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب