خطوط هوایی آمریکا به دنبال $3.5 میلیارد دلار منابع مالی جدید

یک مسافر با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته an American Airlines Group Inc. هواپیما tail fin در رونالد ریگان ملی

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

یک مسافر با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته an American Airlines Group Inc. هواپیما tail fin در رونالد ریگان ملی فرودگاه (DCA) در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژوئن 9 سال 2020 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

خطوط هوایی آمریکا روز یکشنبه گفت: این طرح به امن $3.5 میلیارد دلار منابع مالی جدید برای بهبود هواپیمایی نقدینگی آن را به عنوان چنگ زدن با محدودیت های مسافرتی ناشی از کوروناویروس.

این شرکت قصد دارد به منظور بالا بردن 1.5 میلیارد دلار از طریق فروش سهام و تبدیل خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2025 شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این شرکت هواپیمایی گفت: از آن ارائه خواهد شد 1.5 میلیارد دلار ارشد امن یادداشت ها و که در نظر دارد برای ورود به یک جدید 500 میلیون دلار وام مدت تسهیلات با توجه 2024.

این شرکت انتظار دارد تا با استفاده از خالص درآمد حاصل از سهام و تبدیل خوانده شده یادداشت ارائه شده به صورت کلی اهداف شرکت و به افزایش نقدینگی و موقعیت خطوط هوایی اضافه شده است.

سهام و تبدیل خوانده شده یادداشت ارائه اولین گزارش خبری بلومبرگ شامل 30 روز گزینه برای پذیره برای خرید تا $112.5 میلیون اضافی سهام عادی و تا $112.5 میلیون اضافی تبدیل یادداشت ها به ترتیب این شرکت اعلام کرد.

Goldman Sachs سیتی گروپ BofA اوراق بهادار و جی پی مورگان خواهد بود اقدام به عنوان نمایندگان برای پذیره.

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا هفته گذشته گفت که بهبود متوسط در خواست کمک شد به سرعت نقدی روزانه رایت نرخ در ماه ژوئن پس از دولت ایالات متحده گزارش رکورد کم تعداد مسافر در ماه آوریل میان coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن