Coronavirus موارد کاهش در دهلی دربار, سوالات روش های تست

تعداد مثبت در دهلی نو کاهش یافته است زیر 1000.دهلی نو: این Arvind Kejriwal دولت کشیده شد تا توسط دادگاه عالی د

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

تعداد مثبت در دهلی نو کاهش یافته است زیر 1000.

دهلی نو:

این Arvind Kejriwal دولت کشیده شد تا توسط دادگاه عالی دهلی نو امروز برای ساخت سریع آنتی ژن تست اولیه آزمون به صورت coronavirus با وجود سرعت بالا از نتايج منفی کاذب. دادگاه پرسش های دشوار آورده دهلی به طور ناگهانی کاهش تعداد مثبت تحت بررسی. از چند هزار نفر روزانه چند هفته پیش تعدادی از مثبت در دهلی نو کاهش یافته است زیر 1000 -- یک وضعیت دولت دهلی نو به پرچم به عنوان یک چرخش.

RT-PCR-که به یک نتیجه مثبت تنها در صورتی که ویروس موجود در خون -- در نظر گرفته شده است استاندارد طلا.

در مقابل سریع آنتی ژن تست صفر می تواند در تنها در افرادی که قرارداد این بیماری حداقل دو هفته پیش و توسعه آنتی بادی در خون است.

بنابراین در حالی که در این آزمون می توانید با دقت تشخیص تا چه حد عفونت گسترش یافته در یک منطقه آن را نمی تواند تشخیص live موارد و کمک شامل گسترش یافته است.

دادگاه عالی امروز سوال چرا دهلی نو است که قادر به انجام 11,000 RT-PCR آزمون در روز انجام شده است بیش از 600 آزمون در روز بین جولای 15 و 23 ژوئیه.

دادهها با NDTV نشان می دهد که بین 18 ژوئن و جولای 24, دهلی نو انجام 4,04,141 سریع آنتی ژن تست. در میان کسانی که مورد آزمایش قرار 2,818 علامتی افرادی که آزمایش منفی رفت و از طریق یک روش RT-PCR آزمون. از آنها 404 نفر تست مثبت, نشان می دهد که منفی کاذب نرخ سریع آنتی ژن تست است که 14 درصد است.

دادگاه عالی نیز مورد سوال سیاست شورای تحقیقات پزشکی هند -- این dodol بدن در مبارزه با کروناویروس -- به انجام RT-PCR تست تنها بر روی علامتی افرادی که تست منفی در آزمایش آنتی ژن.

این امر از دست ندهید واقعی coronavirus موارد دادگاه گفت اشاره به این که دولت بررسی به تازگی نشان داد که تقریبا یک چهارم از جمعیت آلوده شد بدون علامت.

دادگاه خواسته است ICMR به آمده تا با یک مشاوره در تست و کارگردانی دولت دهلی نو به یک به روز رسانی وضعیت گزارش از آزمایشات انجام شده در آگوست 4, تاریخ بعد از شنیدن.

دهلی وزیر بهداشت Satyender جین گفت: "نه خیلی تفاوت" بین دو آزمون هر چند RT-PCR آزمون در نظر گرفته شده است ،

"مهم ترین نکته این است که مردم کمتر شدن مراجعه کننده به بيمارستان های امروز و شما نمی خواهد پیدا کردن یک فرد مجرد است که می گویند که او می خواست برای به دست آوردن یک تست بود اما قادر به آن را انجام," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن