یک کتابدار مدرسه است ارائه کتاب به دانش آموزان خود را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین

هر چند هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که هنگامی که مدارس تعطیل با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد و باز دوبار

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

هر چند هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که هنگامی که مدارس تعطیل با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد و باز دوباره یک کتابدار مدرسه در ویرجینیا است که به طور فعال در ساخت مطمئن شوید که او بچه ها را به کتاب و مطالعه منابع به راحتی در دسترس برای آینده قابل پیش بینی. کلی Passek یک کتابدار در Montgomery County public school district آغاز شده است ارائه کتاب به دانش آموزان خود را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین—و این ممکن است فقط او را جالبترین کتابدار مدرسه در جهان است.

به گزارش CBS News, Passek خانواده شروع به استفاده از بال یک "هوا تحویل سرویس" گوگل شرکت مادر حروف الفبا است که دارای تخصص در پزشکی, مواد غذایی و homegoods آف رها. اگر چه Passek فکر بال می تواند تحویل کتاب به کودکان و نوجوانان در حال حاضر در حال homeschooled?

"به عنوان یک کتابدار مدرسه بسیار مهم است که به من ارتباط با دانش آموزان من" Passek گفت: در یک فیلم تبلیغاتی برای بال. او ادامه می دهد: "ما نیاز به استفاده از فن آوری های موجود برای ادامه به ما ارائه دانش آموزان با دسترسی به منابع ما."

زمانی که Passek آورده این ایده به او سرپرست علامت Miear او فکر ایده این بود که یک سکته مغزی از نبوغ.

"Montgomery County Public Schools خواهد بود که برای اولین بار سیستم مدارس دولتی در جهان به استفاده از بال به ارائه کتاب های کتابخانه به دانش آموزان ما" Passek گفت: CBS. "ما هیجان زده برای این فرصت را به یک واقعا راه منحصر به فرد به ارائه منابع به ما دانش آموزان و انجام آن را عملا در تقاضا است."

بال کتاب-تحویل سرویس لگد کردن در هفته دوم ماه ژوئن به موفقیت های زیادی. دانش آموزان از Montgomery County Public Schools می توانید انتخاب کنید از کتابخانه خود را به 150 ، 000+ عنوان با استفاده از یک فرم آنلاین Passek بسته تا کتاب در بال تحویل جعبه و پس از آن دانش آموزان می توانند با نگرانی در انتظار هواپیماهای بدون سرنشین, ورود, که رها کردن کتاب در سمت راست خود را جلو حیاط.

Passek تشویق دانش آموزان خود را به ثبت نام برای کتاب تحویل از طریق بال وب سایت. تابستان خواندن هرگز کولر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im