$100 میلیارد کنوانسیون صنعت شروع به بازگشایی پس از یک ماه-طولانی coronavirus shutdown

نارنجی شهرستان مرکز کنوانسیون کارمند جایگزین یک ضد عفونی کننده ایستگاه جلوتر از مرکز بازگشایی در ماه جولای سال

توسط ELEMENTORSITE در 26 خرداد 1399

نارنجی شهرستان مرکز کنوانسیون کارمند جایگزین یک ضد عفونی کننده ایستگاه جلوتر از مرکز بازگشایی در ماه جولای سال 2020 است.

منبع: اورنج کانتی مرکز کنوانسیون

امروز ممکن است آن را سخت به تصور کنید که یک توده داخل سالن گردهمایی با هزاران نفر از شرکت کنندگان. در عین حال که از نان و کره کنوانسیون و رویدادهای صنعت که آورده شد توقف screeching به دلیل پیروی از شیوع کروناویروس در اوایل این سال است.

به عنوان ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس برداشتن گام های بیشتر برای بازگشایی این صنعت در تلاش است به گزاف گویی با برخی از مراکز در حال آماده شدن برای میزبانی رویدادهای به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده با استفاده از اقدامات ایمنی که در حال تبدیل شدن به امری عادی: متوسط چک, اجتماعی, فاصله, کاهش ظرفیت و تماس با ما ثبت نام.

"من بسیار هیجان زده به گروه برگشت گفت:" علامت گذاری تستر, مدیر اجرایی مرکز کنوانسیون اورنج کانتی. واقع در اورلاندو فلوریدا است و دومین کنوانسیون سایت در شمال امریکا است.

تستر گفت: مرکز prepping برای آن رویداد برای اولین بار پس از خاموش شدن: 10000 شخص دبیرستان مسابقات والیبال در ماه جولای. این مرکز در نظر دارد تا میزبان 12 حوادث در ماه های ژوئیه و اوت و انتظار "تا سطح شیب دار" در پاییز به آن به طور معمول مشغول برنامه او اضافه شده است.

در تگزاس Sunbelt سازندگان نشان می دهد در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده برای ماه آینده در Gaylord تگزاس, فقط در خارج از دالاس. با وجود این دولت اخیر رکورد سنبله در coronavirus بستری شدن در بیمارستان, سازمان گفت: در یک ایمیل به CNBC آنها را تشویق توسط تعداد ثبت نام و حضور و غیاب است که روند مشابه در سال گذشته 2,300 شخص رویداد.

آن است که یک لحظه بحرانی عظیم در صنعت و اقتصاد است. مرکز نمایشگاه صنعت برآورد پژوهش همایش که درایو کسب و کار برای هتل ها و خطوط هوایی و رستوران های محلی کمک بیش از 101 میلیارد دلار به ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی در سال گذشته است.

از ماه مارس تا پایان سال 64% از کنفرانس های ردیابی شده توسط انجمن بین المللی نمایشگاه ها و رویدادهای لغو شده است.

"نشان می دهد که در حال تماشای از نزدیک برای دیدن آنچه که هر یک در حال انجام است" گفت: کتی Breden سازمان معاون اجرایی رئیس جمهور.

فقط این هفته McCormick Place در شیکاگو بزرگترین مرکز در آمریکای شمالی مطلع شد و توسط سازمان بین المللی تولید کنندگان فن آوری نشان می دهد که آن 129,00 شخص کنفرانس ماه سپتامبر برنامه ریزی شده لغو خواهد شد. برآورد تاثیر اقتصادی که McCormick محاسبه با استفاده از یک دلار رقم در هر شرکتکننده است حدود 247 میلیون دلار است.

در وب سایت خود IMTS ذکر ایلینویز' بازگشایی برنامه قرار می دهد که کنفرانس در فاز 5 به عنوان راننده اصلی برای این تصمیم بیان کرد "این شرایط است که باید برای اجرای فاز 5 ویژگی یا در دسترس بودن واکسن برای COVID 19 ویروس و یا بسیار موثر پروتکل درمان نه که در حال انتظار برای رخ می دهد در ماه های آینده."

هنوز سازمان رویداد و اپراتورها به دنبال سقوط به عنوان یک بازگشت به حالت عادی.

"بر اساس آنچه که ما در حال شنیدن آن را برای تلفن های موبایل مانند ماه سپتامبر زمانی است که ما امیدوار نشان می دهد شروع خواهد شد برگزار می شود دوباره گفت:" Breden.

تا کنون وجود نداشته است لغو برای 2021 او اضافه شده است. اورنج کانتی مرکز کنوانسیون و مرکز کنوانسیون لاس وگاس همچنین می گویند آنها هیچ لغو 2021.

"در حالی که این می تواند نشان می دهد برنامه ریزان نشست هنوز برگزاری برای پتانسیل بازگشت به حالت عادی پس از واکسن ما می توانید ببینید لغو سرعت بخشیدن به برنامه ریزی رویداد تاریخ روش" بری جوناس یک تحلیلگر در خورشید اعتماد رابینسون هامفری نوشت: در یک یادداشت منتشر شده پنج شنبه.

تستر گفت: در اورلاندو سازمان دهندگان این رویداد, در حال انتظار تا آخرین لحظه برای تصمیم گیری که آیا برای رفتن به جلو با برنامه های خود را.

یک ماه اوت رویداد فقط تصمیم به حرکت به سقوط.

"آنها واقعا برگزار شد برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و دریافت مقدار زیادی از بازخورد از غرفه داران و شرکت کنندگان است که آنها ترجیح می دهند آن را به صورت رفت و برگشت در پاییز تا ما جایگزین است که" او گفت:.

با نگرانی از افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده است که در حال بازگشایی و همچنین ترس از موج دوم ممکن است بعد از این سال وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از تاریخ و زمان آخرین دقیقه لغو ممکن است و یا برای چه مدت آنها خواهد داشت.

در این میان برخی از شرکت ها با استفاده از کنوانسیون فضا به درایو سود در مناطق دیگر.

MGM Grand در لاس وگاس است که میزبانی مسابقات بوکس — بدون تماشاگر — دو بار در هفته.

افسانه ای بوکس promotor باب Arum گفت: MGM اجازه داده است آنها را به استفاده از خالی کنوانسیون فضا به جای دعوا, آموزش امکانات ناهار خوری و تولید خدمه و تجهیزات مورد نیاز برای تهویه مسابقات است. Arum گفت: آن را ایجاد یک حباب حفاظت از coronavirus.

"مردم هنگامی که آنها دریافت تست و رفتن به حباب نمی تواند بیرون رفتن از حباب است. آنها را به خوردن وعده های غذایی در این منطقه ناهار خوری و مرکز کنوانسیون" او گفت:.

برای کنوانسیون صنعت خود مبارزه واقعی خواهد بود و اطمینان مشتریان و فروشندگان و غرفه داران و شرکت کنندگان که آن را امن برای بازگشت.

—CNBC جسیکا طلایی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن