ایالات متحده گزارش 30,000 روزانه coronavirus موارد کمترین تعداد از آوریل 1

ایالات متحده آمریکا گزارش برخی از 30,000 جدید کروناویروس موارد در جمعه بیشترین تعداد روزانه عفونت های ثبت شده

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ایالات متحده آمریکا گزارش برخی از 30,000 جدید کروناویروس موارد در جمعه بیشترین تعداد روزانه عفونت های ثبت شده از تاریخ 1 مه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد جدید در سراسر کشور در حال افزایش سریع تر از همیشه, به خصوص در کشورهای در جنوب غرب و غرب میانه. مقامات هشدار داده اند که برخی از خوشه های آشکار در میان افراد جوان است که تراکم بارها و احزاب است.

آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا و کارولینای جنوبی گزارش رکورد به بالا, تک-روز افزایش COVID-19 عفونت در روز جمعه. و فلوریدا گزارش 4,049 موارد جدید در روز شنبه که به شکست یکی دیگر از تک روز ثبت در کشور برای سومین روز متوالی.

تجدید حیات از ویروس در سراسر ایالات متحده می آید به عنوان متحده دوباره باز اقتصاد پس از ماه از مستندات و مردم بازگشت به فعالیت های عادی برخی از آنها پیروی نکنید اجتماعی فاصله دستورالعمل و آیا پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جدید روزانه موارد در ایالات متحده به نظر می رسد به رفتن به پایین در سراسر ممکن است به اوایل ماه ژوئن اما علامت تا زمانی که ایالات متحده دوباره باز کرد.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و پیش بینی است که به احتمال زیاد بین 129,000 و 145,000 کل گزارش COVID-19 مرگ و میر در جولای 11.

پس از شروع شیوع بیش از 2.2 میلیون نفر در آمریکا آلوده شده اند coronavirus و حداقل 119,000 فوت کرده اند.

CDC همچنین گسترش آن در لیست کشورهای که در آن coronavirus مرگ و میر ناشی از انتظار می رود به سرعت بخشیدن به بیش از چهار هفته بعدی در مقایسه با چهار هفته گذشته که شامل آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا.

در Tulsa, اوکلاهما, مردم برای جمع آوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع شنبه شب در مورد مقامات بهداشتی دولت به عنوان تجربه ادامه داد: افزایش موارد است. تصاویر نشان می دهد بسیاری از شرکت کنندگان بدون ماسک صورت که لازم نیست در این تجمع است.

شش نفر از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی که مشغول به کار بودند در تولسا تجمع آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای درمان coronavirus. موسسه ملی سلامت گفت: آن را متوقف یک کارآزمایی بالینی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار گفت: آن را به حال هیچ فایده ای ندارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب