"اگر کشورهای آزاد هیچ چیز...": آمریکا برای هشدار در دریای چین جنوبی تنش

دریای چین جنوبی است که گروه بندی به سه archipelagos (فایل)واشنگتن دی سی: در یکی از قویترین حملات توسط ایالات م

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
'If Free Nations Do Nothing...': US' Warning On South China Sea Tension

دریای چین جنوبی است که گروه بندی به سه archipelagos (فایل)

واشنگتن دی سی:

در یکی از قویترین حملات توسط ایالات متحده آمریکا در پکن را غیر قانونی ادعای ارضی در استراتژیک آبهای دریای چین جنوبی, دولت, وزیر مایک Pompeo در روز شنبه تاکید کرد که واشنگتن در سیاست های منطقه شفاف است و گفت که این سرزمین مورد مناقشه در دریای چین جنوبی (SCS) است "نه چین دریایی امپراتوری".

"آمریکا سیاست شفاف: دریای چین جنوبی است نه چین دریایی امپراتوری. اگر پکن نقض قانون بین المللی و سازمان ملل هیچ چیز تاریخ نشان می دهد حزب کمونیست چین (CCP) را به سادگی به قلمرو بیشتر. دریای چین اختلافات باید حل و فصل از طریق قوانین بین المللی" آقای Pompeo گفت: در یک صدای جیر جیر.

دریای چین جنوبی است که گروه بندی به سه archipelagos. چین ادعا می کند تقریبا کل دریای چین جنوبی به عنوان آن قلمرو حاکمیت و آن را به شدت اظهار سهام خود در سال های اخیر است.

این هفته پس از ایالات متحده رسما رد کرد چین ادعا می کند به منابع دریایی در سراسر بسیاری از دریای چین جنوبی و نامیده پکن کمپین قلدری به کنترل آنها را به عنوان "کاملا غیرقانونی است."

پیش از این در جولای 13, آقای Pompeo کرده بود با صدور بیانیه ای بر موقعیت آمریکا در دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین گفت: دولت چین هیچ زمینه قانونی به طور یک جانبه تحمیل اراده خود بر منطقه است.

واشنگتن اعلام کرده است که در هماهنگی با موقعیت آمریکا در دولت چین ادعا می کند در دریای چین جنوبی با 2016 داوری تصمیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت کرده است مواضع خود نسبت به پکن به خصوص که روابط بین دو ابرقدرت جهانی همچنان رو به وخامت گذاشته در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان سرکوبگر رفتار با همسایگان خود از جمله هند است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب