زیادی انبار آپارتمان دارای 20-سقف پا بیش از 40 گیاهان و یک موتور سیکلت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: باران و تعداد زیادی از گیاهان
محل سکونت: لارنس, ماساچوست
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 2000 متر مربع
سال زندگی در: 8 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: رشد در بروکلین نیویورک و مهمانی در بسیاری از انبارها در ویلیامزبرگ و Bushwick من همیشه می خواستم به یک فضای زندگی که در آن من احساس نیاز به جدا از به منظور پیشرفت در بسیاری از فرایندهای خلاق و حرفه. من به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به آن چشم انداز هنگامی که من نقل مکان کرد و درست در خارج از شهر بوستون فقط 31 مایل از شمال به صنعتی آسیاب پر شده شهر از لارنس و من نمی تواند بیشتر با نتیجه راضی است. آپارتمان من یکی از صدها نفر در ساختمان استفاده می شود که به یک نجاری آسیاب بسیاری از سال پیش و قبل از آن بزرگ عوض کردن اجازه می دهد تا برای اقامت در سال 2010.

من همیشه متنفر بودم از این ایده که اگر من می خواستم به کار در یک پروژه صوتی, من می خواهم که به کتاب studio زمان و سفر به محل به منظور تولید محتوا. همان قوانین اعمال می شود اگر من نیاز به یک فضا برای انجام پروژه های بصری مانند یک عکس یا کارگاه نقاشی. اگر من تصمیم به قرار دادن آخرین کار بر روی صفحه نمایش به نمایش گذاشتن آن و رشد شبکه من? من نیاز به کتاب و اجاره یک فضای گالری برای این و آن را به من به نظر می رسید کمتر صمیمی کمتر شخصی است و نه واقعا “من”. سپس با تمام این جدید دولتی/کار در فضای که در آن شما می توانید پرداخت حق عضویت برای دسترسی به, من, گفت: به هک با آن همه است. من تصمیم گرفتم که من فضا خواهد شد که همه این عناصر و من نمی خواهد قربانی هر یک از آنها را برای دیگر.

صفحه اصلی برای من است نه تنها که در آن قلب است که در آن هنر زندگی! من به نام من یک خوابه/یک حمام آپارتمان “Waterthepeople نمایشگاه” (بعد از من خلاق) و در اینجا شما می توانید پیدا کنید:

من در حال حاضر اقامت در این فضا تنها که نیست برابر با “تنهایی” در کتاب من است. من به اندازه کافی خوش شانس به میزبان رویدادها و گردهمایی های مانند بازی شب sip و رنگ فیلم شب شام احزاب و حتی رونمایی از هنرمندان دیگر کار در فضای, بنابراین من واقعا هرگز “تنهایی” به حداقل می گویند. من امیدوارم که به اتخاذ یک از زن و شوهر دوستان چهار پا خود را به عنوان به زودی به عنوان من می تواند نقل مکان من 9-5 کار (به عنوان یک محصول عملیات و متخصص بازاریابی) کمی نزدیک تر به آپارتمان من.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من اتفاق می افتد به یکی که نبود لزوما شامل بر حرکت در, اما در واقعیت ایجاد شد یک بار نیاز برای فضای اداری به بازی آمد. پسر عموی من و من تصمیم گرفتم که به جای استفاده از فضای بالای بهداشتی به عنوان یک ساده سازی فضای چرا به جای یک فضای که در آن من می توانید لحن خوب من با دیجیتال کار می کنند در حالی که هنوز داشتن یک نمای کلی از “تصویر بزرگ” (کل فضای آپارتمان). این دفتر خانه کوچک “انکوبه سالن” که شامل هوا کوچ که چین را به ملکه تشک DIY نیمه پالت میز قهوه و یک تلویزیون صفحه تخت برای مرجع بصری نیاز دارد. یک میز کوچک و لپ تاپ. یکی کوچک و رک برای همه, خلاق, نمونه کالا. و یک تعداد انگشت شماری از گیاهان برای افزایش ذن و کیفیت هوا.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: پرنیان شبیه هیچ دیگر است.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که خریدم برای من بیشتر از پیدا کردن/ساختن. آن را به طور رسمی عادی تنه که به طور معمول شده است junked اما یک بار من آن را در فروشگاه صرفه جویی برای $12 من کشید تا طرح بر نحوه repurpose آن و با کمک دوست خوب من ارین بیش از خراب کمتر نجاری (بوستون) ما قادر به ایجاد یک 3-در-1 گیاه ایستاده / وینیل رکورد قفسه بندی / راز اضطراری ویسکی سازی قفسه (مجهز به دو لیوان).

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ بله, در واقع. مطمئن شوید که شما ایجاد یک فضا برای شما. جلوگیری از ایجاد یک فضای catered به ایده داشتن مهمانان. هنگامی که زمان می آید و شما مهمانان خود را; آنها اجازه می دهد به معنای واقعی کلمه گام به جهان را به خود. یک موزه از عناصر خود را احساسات خود را دوست دارد و سلیقه. ذن شما برای شما ایجاد خواهد شد هر کسی که احساس می کنید بیشتر در خانه و دعوت از همیشه!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de