این 30 دلار وفل بافت حوله ها من فضای کوچک سلاح مخفی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من قصد دا

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من قصد دارم به راست قطع به تعقیب: من هرگز خرید یکی دیگر از تری پارچه حوله دوباره پس از پیدا کردن Gilden درخت وفل بافت حوله حمام. بله وفل بافت بسیار مرسوم این روزها, اما من آنها را دوست دارم بیشتر به این دلیل آنها را به هیچ اتاق در گنجه کتانی (بالا را ببینید) و یا سبد لباس های شسته شده—و آنها در حال خشک کردن سریع و هرگز دریافت کنید که کپک-y حوله بوی. بهتر است هزینه برای دو $59.95 است که در تاریخ همتراز با آنچه شما می خواهم برای پرداخت بهتر و با کیفیت OEKO-تکث گواهی حوله در دکور خانه و یا در فروشگاه.

من برای اولین بار جزئیات در مورد آنها را در سال 2015 در یک کتاب کوچک به نام "Flanagan خانه های هوشمند" است که لیست 98 موارد برای یک "خانه هوشمند". نویسنده باربارا فلاناگان آثار بزرگ کرکی حوله شوق بیش از حد 1980 هنگامی که او معتقد است که مردم سقوط در عشق با حوله آنها را پیدا در هتل ها. خرده فروشان انجام خواسته های خود را با ارائه "هتل حوله." امروز 35" x 66" حمام "ورق" در نظر گرفته شده است یک استاندارد حوله اندازه در بسیاری از خانواده ها.

خود من تبدیل به وفل آمد از سرخوردگی با روز لباس های شسته شده. من متوجه شدم که ما بزرگ کرکی حوله باعث شد ما به انجام بارهای اضافی و صرف زمان اضافی در اضافی و خشک که احساس می کردم هر دو اتلاف زمان و منابع طبیعی.

یکی از مزایای جانبی سوئیچ است که این وفل باید یک نگاه مدرن تر—در خط با زحمت کالیفرنیا زیبایی گاه به گاه است که به نظر می رسد به سلطنت عالی در Instagram و پینترست. آنها همچنین در دسترس در دست حوله و لیف حمام و اندازه آمده و در هشت رنگ های مختلف به طوری که آیا شما عشق را خنثی و یا می خواهید چیزی جسورانه وجود سایه برای شما. مشابه به دنبال حوله از هاوکینز نیویورک اجرا عظیم $65 در حوله (95 دلار برای حمام ورق اندازه!), و آنهایی که از چتر نجات نیز کمی گرانتر از Gilden درخت آنهایی که در آینده در $39 یک قطعه. من نمی دانم در مورد دوام این شرکت محصولات, اما من Gilden درخت حوله هنوز هم نگاه بزرگ و پنج سال بعد. شما می توانید می گویند که در مورد حوله?

شما ممکن است از دست آشنا احساس تری پارچه پس از ساخت سوئیچ اما اعتماد به من وقتی که من به شما بگویم که لباس های شسته شده شما زیاد خواهد شد بسیار سبک تر و شما هرگز قدم از دوش به کشف حوله خود را هنوز مرطوب است از خود گذشته ، به علاوه, شما در حال رفتن به عشق چقدر فضای شما در حال صرفه جویی در هر کجا که شما فروشگاه خود را ورق.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب