آتی سهام, تخت جلوتر از عمده فن آوری درآمد

سهام ایالات متحده در آینده صاف در شب تجارت جلوتر از عمده فن آوری درآمد از مایکروسافت و تسلا در روز چهارشنبه. د

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

سهام ایالات متحده در آینده صاف در شب تجارت جلوتر از عمده فن آوری درآمد از مایکروسافت و تسلا در روز چهارشنبه.

داو آینده افزایش 20 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی افزایش یافت 0.05% و 0.07% بود.

چند ناامید کننده درآمد شرکت پس از زنگ سهشنبه وزن در تمایلات سرمایه گذار. سهام ضربه محکم و ناگهانی کاهش یافته است بیش از 9 درصد در گسترش تجارت پس از شرکت رسانه های اجتماعی گزارش شده کمتر-از-انتظار می رود روزانه کاربران فعال.

سهام ایالات هواپیمایی غوطه ور در گسترش تجارت پس از شرکت در گزارش از دست دادن خالص $1.62 میلیارد دلار برای سه ماهه دوم. Coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر, سفر, سوخت یک 87 درصد در طول دو سال گذشته کاهش درآمد برای شیکاگو مستقر در خطوط هوایی است.

درآمد نجومی همچنان در روز چهارشنبه با گزارش از مایکروسافت Tesla, Chipotle Mexican Grill, CSX و لاس وگاس شن و ماسه پس از بسته شدن بل. چشم همه خواهد تسلا درآمد است که می تواند به شرکت واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک شاخص S&P 500 تشکیل دهنده.

Biogen بیکر هیوز و نزدک همه گزارش درآمد قبل از زنگ در روز چهارشنبه.

در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود بیش از 150 امتیاز پس از افزایش بیش از 300 نقطه در بالای آن روز. شورون و اکسون موبیل سوخت 30-شاخص سهام به دست آوردن حدود 7 درصد و 5 درصد به ترتيب به عنوان نفت افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از مارس. S&P 500 بسته در قلمرو مثبت با متوسط افزایش از 0.2%.

شاخص Nasdaq Composite با underperformed فرو بردن 0.8% به عنوان Facebook, آمازون, اپل, Netflix و گوگل-پدر و مادر الفبای تمام بسته پایین تر است. نزدک به دست آورده بیش از 2.5% در روز دوشنبه.

"عمده رهبری تغییر تحت سلطه روز" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. "پیر, رهبری, رهبری بزرگ کلاه تکنولوژی و comms داد راه را برای قوی صعودی حرکت می کند و در بازار گسترده تر از جمله اکثر دوره ای بخش."

"به طور کلی سه شنبه شخصیت مصور اشتها به افزایش خطر-در شرط' در مناطق جدید از بازار سهام دور از رهبری FAANGs" اضافه شده Paulsen.

بهتر از حد انتظار درآمد از کوکا کولا و IBM افزایش ضریب اطمینان در وال استریت در روز سه شنبه. Coca-Cola افزایش بیش از 2% اما IBM بسته در قرمز.

سرمایه گذاران نیز با وزن درآمد شرکت در زمینه افزایش coronavirus موارد در آمریکا به ویروس آلوده شده است بیش از 3.8 میلیون آمریکایی و کشته شدن حداقل 141,118 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تگزاس و فلوریدا آمار ترسناک رکورد دوشنبه به صورت روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش 34 متحده در سراسر ایالات متحده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد شنبه coronavirus همه گیر در ایالات متحده احتمالا "بدتر قبل از آن بهتر می شود."

فروش خانه های موجود در ماه ژوئن منتشر خواهد شد و در ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز در حال انتظار یک جهش به 4.73 میلیون فروش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن