رای در برابر کنگره در راجستان مجمع: Mayawati را به 6 MLAs

راجستان بحران: BSP اواخر روز یکشنبه صادر کرد ، (فایل)جیپور/ دهلی نو: این Bahujan Samaj حزب اتحاد صادر شده یک ش

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Vote Against Congress In Rajasthan Assembly: Mayawati's Party To 6 MLAs

راجستان بحران: BSP اواخر روز یکشنبه صادر کرد ، (فایل)

جیپور/ دهلی نو:

این Bahujan Samaj حزب اتحاد صادر شده یک شلاق به همه آن شش MLAs در راجستان برای رای دادن در برابر کنگره اگر یک تست طبقه اتفاق می افتد به بررسی قدرت Ashok Gehlot دولت است. آقای Gehlot شده است تلاش برای نگه داشتن دولت خود شناور پس از یک شورش توسط Sachin خلبان و MLAs وفادار به او.

تمام شش Bahujan Samaj حزب (BSP) MLAs تا به حال ادغام با کنگره است که می تواند منجر به یک درهم و برهم کردن از هيچ عنوان با توجه به این تعریف وجود دارد BSP MLAs در راجستان مجمع.

کمیسیون انتخابات است و در عین حال به تصمیم گیری در یک دادخواست توسط BSP - حزب به رهبری سابق, Uttar Pradesh وزیر Mayawati - که ادعای ادغام با کنگره غیر قانونی بود.

BSP اواخر روز یکشنبه با صدور شلاق به R Gudha, Lakhan Singh, عمیق Chand جی Awana, Sandeep Kumar و واجب علی.

"اعلامیه صادر شده به شش MLAs به طور جداگانه و همچنین مجموع حاکی از این است که پس از BSP یک حزب ملی وجود دارد و نمی توان هر گونه ادغام در سطح دولت در این مثال از شش MLAs مگر در مواردی وجود دارد یک ادغام BSP در سطح ملی است. اگر آنها آن را نقض کند, آنها را رد صلاحیت" BSP ملی, دبیر ساتیش چاندرا Mishra گفت: خبرگزاری ANI.

در دوم پیشنهاد به فرماندار Kalraj Mishra برای تماس با یک جلسه مجلس در جولای 31, آقای Gehlot گفت: دستور کار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس. فرماندار رد پیشنهاد اول اشاره به این که آن را ذکر یک تاریخ یا یک دلیل برای مونتاژ جلسه.

برنده رای اعتماد خواهد داد Ashok Gehlot دولت مهلت برای شش ماه آینده. اما اگر یک رای اعتماد برگزار می شود در حال حاضر زمانی که 19 شورشیان هنوز رد صلاحیت می شود شورشیان می تواند رای خود را در برابر حزب. حتی اگر آنها را رد صلاحیت بعد رای خود را شمارش خواهد شد.

بی جی پی به نظر می رسد به انجام محاسبات ریاضی است. این 76 MLAs در 200 عضو راجستان مونتاژ و به تشکیل دولت خواهد شد نیاز به پشتیبانی از حداقل 25 بیشتر MLAs. اما BJP است که به دنبال در اضافی 10 MLAs به عنوان یک بافر.

امروز دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به بررسی این موضوع از اختیارات مجمع سخنرانان و اینکه آیا دادگاه می گویند در تصمیم گیری های خود را.

منابع گفته اند کنگره تقسیم شده است بیش از پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور است. یک بخش می خواهد به کشیدن آن دادخواست در خارج از دادگاه و رسیدگی به این موضوع سیاسی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب