آسام می شود کانون تب خوکی آفریقایی در هند به عنوان 2,800 خوک مرگ

حدود 2,800 خوک را مرده در آسام از ماه فوریه با توجه به این که تب خوکی آفریقاییگواتی: به عنوان آسام هایش با cor

توسط ELEMENTORSITE در 16 اردیبهشت 1399
Assam Becomes Epicentre Of African Swine Fever In India As 2,800 Pigs Die

حدود 2,800 خوک را مرده در آسام از ماه فوریه با توجه به این که تب خوکی آفریقایی

گواتی:

به عنوان آسام هایش با coronavirus دولت در حال حاضر آماده سازی خود برای مقابله با مشکل دیگری - تب خوکی آفریقایی. حدود 2,800 خوک را مرده در آسام از ماه فوریه با توجه به این ویروس ساخت دولت در کانون, ASF, در هند. تب خوکی آفریقایی یا ASF یک بیماری کشنده در خوک داخلی با تقریبا 100 درصد مرگ و مير.

برای اولین بار چنین موردی گزارش شده در خوک داخلی در هند; آسام ادعا می کند این ویروس از چین درست مثل رمان coronavirus. ASF کشته شدن حدود 60 درصد از چین خوک داخلی بین 2018 و 2020.

وزیر Sarbananda Sonowal خواسته است تا دامپزشکی و ادارات برای کار با ملی خوک تحقیقات مرکز شورای تحقیقات کشاورزی (ICAR) به رسم گسترده نقشه راه برای صرفه جویی در دولت خوک جمعیت از تب خوکی آفریقایی.

دولت دامپروری وزیر Atul بورا در مصاحبه ای منحصر به فرد می گوید NDTV که وضعیت "نگران کننده". دولت در مهار برنامه تصمیم گرفته است آن را نمی خواهد جمع اوری آلوده خوک اما اجرا کرده است "امنیت زیستی اندازه گیری" است که در خط با مستند.

پس از شیوع یک تیم متخصص تشکیل شد در نظر گرفتن حیوانات دانشمندان در برابر آن به عنوان وزیر Sonowal تصریح کرد: نیاز به مهار و کنترل جهش ویروس برای نجات خوک صنعت از این یورش.

آقای Sonowal برگزار شد جلسه با پزشکان ICAR و منطقه ای موسسه از دام کارآفرینی مدیریت (RILEM) و مورد بحث در جزئیات قدر از تب و استراتژی دولت برای کاهش این مشکل است.

در این جلسه وزیر Sonowal نیز خواسته دامپزشکی و دامپروری بخش به انجام یک " تهدید-نقشه برداری و انجام تدابیر مهار در سراسر کشور. او همچنین خواسته بخش برای پیدا کردن تعداد کل کارآفرینان درگیر در piggery بخش و مسئولیت مالی به طوری که دولت می تواند عملی گام به اعلام یک بسته کمک مالی به آنها را ذخیره کنید از penury.

اولین مورد از تب خوکی آفریقایی گزارش شده است در سال 1921 در کنیا و اتیوپی اگر مشکل این است که بسیار نادر است در این بخش از کشور است.

موسسه ملی امنیت بالا بیماری های دام (NIHSAD) بوپال تایید کرده است که این آفریقایی آنفولانزای خوکی. به عنوان هر یک 2019 سرشماری توسط گروه خوک جمعیت آسام بود 21 لاخ اما این افزایش در سالهای اخیر به حدود 30 لاخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن