9 صرفه جویی در فضا راه هایی برای بسته بندی گیاهان بیشتر به خانه خود را

اگر شما زندگی می کنند با شعار "وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد بسیاری از گیاهان" گاهی اوقات شما ممکن است خود

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

اگر شما زندگی می کنند با شعار "وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد بسیاری از گیاهان" گاهی اوقات شما ممکن است خودتان را در دستیابی به یک جدید مرد سبز—و سپس تلاش برای پیدا کردن یک نقطه برای آن در حال حاضر خود را سبز پر از خانه است. کمبود فضا اگر چه ندارد به حد انگشت شست خود را سبز! وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای اضافه کردن بیشتر گیاهان به مخلوط بدون ازدحام خانه خود را. شما فقط باید به فکر می کنم به صورت عمودی. نمایش گیاهان در دیواره قفسه حلق آویز آنها را از سقف و قرار دادن آنها در اتاق تقسیم هستند همه راه های هوشمندانه برای جلوگیری از داشتن گیاهان خود را بخورند تا تمام فضای طبقه. بهتر است ذخیره سازی گیاهان به صورت عمودی گاهی اوقات به این معنی که آنها می توانید دریافت نور بیشتر. اتمام این نه هوشمند صرفه جویی در فضا راه برای نمایش گیاهان, بنابراین شما می توانید حتی بیشتر سبز در خانه خود را.

چرا شکستن یک طرح باز با نامزدی قفسه پر از گیاهان ؟ که دقیقا همان چیزی است که این L. A. مستاجرها را برای جدا کردن اتاق خواب خود را از اتاق نشیمن خود را و آنها پر شده است که تقریبا سقف بالا تقسیم کننده اتاق با تمام گیاه نوزادان است. این واحد عمدتا با استفاده از فضای عمودی صرفه جویی در اتاق در اندک انبار. به علاوه آن را می دهد این مستاجرها بسیاری از سطوح برای گیاهان با مقدار زیادی از نور خورشید دسترسی داشته و آن را هنوز هم نگه می دارد تمام لافت احساس روح و روشن ،

نمایش آنها را بر روی دیوار-قفسه های نصب شده

قفسه دیواری بسیار خوبی برای صرفه جویی در فضا گزینه بدون توجه به آنچه شما در حال تلاش برای نمایش. با تشکر از گزینه های متعدد در بازار, شما نمی خواهد که یک مشکل پیدا کردن بعضی ها که متناسب با سبک خود را. قفسه ها در این آپارتمان برلین اضافه کردن اتاق برای حدود ده اضافی گیاهان همراه با برخی دیگر از دکور بدون در نظر گرفتن هر گونه فضای طبقه و یا سطوح میز. دار زدن, کشاورزان و دیواری گلدان های اضافی فراهم می کند لکه های سبز ،

استفاده از پله ها بی فایده (اگر شما آنها را)

من می دانم که من می دانم—اکثر مردم نمی باید مجموعه ای از پله ها که منجر به هیچ جا. اما اگر شما, شما باید به دنبال رهبری این شیکاگو محل سکونت صاحبان و شما با پر کردن گیاهان. قبل از حرکت در یک آتش را نابود کرده بود و خود را خصوصی عرشه ارائه این پله ها بی فایده است. به جای آنها را پاره کردن آنها استفاده می شود آنها را به عنوان یک قفسه بندی واحد برای تمام گیاهان خود را. آن را نگه می دارد خود را سبز از راه اما هنوز هم بر روی صفحه نمایش—و در آفتاب کامل است. این همان ایده کار خواهد کرد حتی اگر شما لازم نیست که کامل بر روی راه پله. سعی کنید با تکیه به یک نردبان بلند به سبک قفسه در مقابل یک دیوار و پر کردن آن با گیاهان. این همان اثر و طول می کشد تا فضای کمتر از تخمگذار تمام گیاهان خود را روی زمین در کنار هم.

قطع آنها را به طور مستقیم از سقف

اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا عمودی خود را با گیاهان, نگاه کردن. سقف خود را در یک محل عالی برای اضافه کردن برخی از طبیعی تر لمس. سقف در این Philadelphia انبار را در معرض تیرهای چوبی و این مستاجرها با حروف بزرگ خود را در محیطی با استفاده از آن برای قطع گیاهان در سراسر اتاق. این را نگه می دارد خود را به کف و دیوارها از نظر بصری به سر می برند و گیاهان آویزان در خدمت به عنوان یک کنتراست خوبی به تاریکی تیرها و در معرض آجر. من هم دوست دارم آشپزخانه برش در اینجا—و چگونه آن لبه تبدیل شده و در عین حال یکی دیگر از نقطه برای گیاهان است.

Repurpose یک دندانه دار کردن لباس

استودیو ساکنان این یکی را برای شما است. این NYC مستاجر تبدیل لباس دندانه دار کردن به یک اتاق تقسیم است که می شکند تا اتاق خواب و اتاق نشیمن در استودیو. انتهایی گیاهان به عنوان یک "دیوار" از انواع بدون ساخت اتاق کوچک احساس بسته و نازک بلند ثابت به سختی طول می کشد تا هر فضای طبقه. پاداش: این فوق العاده ارزان به.

ذخیره آنها را همراه خود بالا قفسه

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به فروشگاه ظروف آشپزخانه مواد تشکیل دهنده و دیگر آشپزخانه-y آیتم ها در اتاق نشیمن خود را اما هنگامی که شما در حال زندگی در یک فضای کوچک شما باید برای به دست آوردن خلاق است. این Melbourne, زن و شوهر قرار داده شده یک قفسه بندی واحد تا خود را در برابر دیوار اتاق نشیمن به آنها مقدار زیادی از ضروری سازی اما پس از آن آنها استفاده می شود قسمت بالایی واحد خود را به نمایش انتهایی گیاهان. سبز کمک می کند تا پل است که اتاق نشیمن-آشپزخانه تقسیم و از آنجا که گیاهان در حال نشستن بنابراین آنها باید مقدار زیادی از اتاق را با پارچه مزین کردن بدون گرفتن در راه از موارد زیر است.

پاپ برخی از روی طاقچه پنجره

قاعده کلی با ویندوز این است که هرگز آنها را مسدود کردن اما این همیشه سخت و سریع است. شما قطعا می توانید دور با قرار دادن یک قفسه در سراسر یک پنجره برای گیاه ذخیره سازی به خصوص اگر ویندوز خود را اجرا کنید کف به سقف مانند آنهایی که در این Brooklyn آپارتمان. یک قفسه بالا نشسته تا در برابر پنجره و دارای بیش از یک دوجین متوسط اندازه گیاهان اضافه کردن عمودی پاپ رنگ برای اتاق. حتی کولر—این مستاجرها تصمیم به قطع گیاهان از خود میله ماند نیز هست که فوق العاده هوشمند با استفاده از این ویژگی.

ایجاد یک دیوار زندگی را با نصب کشاورزان اگر شما می توانید

ما در حال حاضر دیده می شود یک چند کوچک دیوار کشاورزان استفاده می شود اما این اختصاص داده شده عمودی دیوار بوته طول می کشد که ایده بسیار بیشتر است. آماج زمین را پوشش می دهد و اتاق ناهار خوری دیوار این خانه استرالیا, خدمت به عنوان یک پس زمینه برای تمام انواع سبزی. نصب کشاورزان به دیوار ایجاد یک تسکین دهنده شناور نگاه نگه می دارد که گیاهان از راه فشار و شلوغی از اتاق. یک دیوار زندگی مثل این است که تقریبا همیشه یک ایده خوب به عنوان زمانی که شما پهنای باند برای مراقبت و حفظ آن است.

درمان گیاهان خود را مانند آنها یک دیوار تقسیم کننده

مثال دیگری از قفسه گیاه ذخیره سازی اقدام به عنوان یک روح دیوار تقسیم DIY محکم قفسه در این شیکاگو خانه فراهم ظریف جدایی بین اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری. زن و شوهر, اجاره خانه ساخته شده است در قفسه با قطب است که اجرای از کف به سقف که اجازه می دهد تا آنها را به مجموعه ای از قفسه های بالاتر در حالی که خروج بخش پایین تر از تقسیم باز است.

امیدوارم شما بیشتر الهام گرفته از همیشه به ترکیب بیشتر سبز به خانه خود را. اگر شما استفاده از فضای عمودی خلاقانه شما پیدا کنید که شما می توانید بسته گیاهی بیشتر نوزادان به محل خود را از شما ممکن است فکر ممکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب