3 مرده پس از نشت گاز در کارخانه مواد شیمیایی در آندرا پرادش: گزارش

LG پلیمرها هند: 3 نفر کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنامدهلی نو: سه نفر از جم

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399
3 Dead After Gas Leak At LG Polymers Chemical Plant In Andhra Pradesh

LG پلیمرها هند: 3 نفر کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام

دهلی نو:

سه نفر از جمله یک کودک کشته شدند پس از گاز سمی به بیرون درز از یک کارخانه مواد شیمیایی از شرکت های چند ملیتی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام خبرگزاری ANI گزارش شده است.

ساکنان در نزدیکی شیمیایی کارخانه گاز از LG پلیمرها هند Pvt با مسئولیت محدود در منطقه ایجاد کرد RR Venkatapuram گزارش از احساس سوزش در چشمها و مشکل در تنفس, مقامات گفت. آنها بلافاصله به بیمارستان منتقل گفتند.

"وجود دارد نشت گاز شناسایی شده در LG پلیمرها در Gopalpatnam. درخواست شهروندان در اطراف این مکان به بیرون آمدن از خانه ها به خاطر اقدامات ایمنی" بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت توییتی.

آمبولانس های آتش نشانی و پلیس رسیده اند شیمیایی گیاه آنی گزارش شده است.

در تصاویری حداقل در صد مردم دیده می شود در یک هرج و مرج جاده در تلاش برای کمک به مصدوم و قرار دادن آنها را به انتظار آمبولانس. صنعتی آژیر شنیده است در پس زمینه. مردم در ماسک ها دیده می شود حمل و دیگران که نشان می دهد نشانه هایی از مشکل در تنفس. آنها را به نشستن در جاده ها تقسیم تا آمبولانس رسید.

راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem تغییر نام داد و به عنوان LG پلیمرها هند در سال 1997. این گیاه باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم.

وجود نشت گاز شناسایی شده در LG پلیمرها در Gopalpatnam. درخواست شهروندان در اطراف این مکان به بیرون آمدن از خانه ها به خاطر اقدامات احتیاطی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de