سازمان دیده بان طراحی وبلاگ نویس CoCoCozy نوسازی 1930 استعماری اسپانیا در این نمایش جدید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نیاز به ب

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نیاز به برخی از طراحی جدید تلویزیون ؟ کولت Shelton در تلویزیون اجرایی تبدیل طراح داخلی و وبلاگ نویس در پشت CoCoCozy همکاری با آمازون نخست در یک سری مصرف بینندگان از طریق تکمیل بازسازی از یک سال 1930, اسپانیایی, استعماری, احیای خانه در لس آنجلس.

وارد "CoCoCozy, طراحی خانه"—یک نشاط فوق العاده قابل هضم و جذاب به تماشای مستند اولین بار خانه flipper در محل کار. "وجود دارد 15 ویدئوها که بین 4 تا 7 دقیقه. اما نگران نباشید این فیلم کوتاه بسته یک تن از محتوا در یک مقدار کوتاه از زمان!" او نوشت: در یک Instagram عنوان.

هنگامی که او راه اندازی وبلاگ خود را در سال 2008 Coco هدف این بود که به "ارائه طرح و سبک با الهام شخصی و گاهی طنز آمیز رویکرد است." در واقع شما خنده بسیار کمی از تماشای Coco در مورد چشم انداز برنامه ریزی, پنجره, شکار, مبلمان منابع با تیم و مربی استیو, اما شما همچنین می خواهید را به دور برخی از بتن نکات طراحی و الهام بخش است.

به عنوان Coco توضیح داد: "من می خواستم برای انجام این سری به پوست پشت حجاب در طراحی و طراحی خانه ها و به شما نشان می دهد چه آن را واقعا دوست دارم که اگر شما ذهن خود را به چیزی حتی اگر شما آن را انجام داده قبل از اینکه شما می توانید آن را انجام دهد."

اشتباه نکنید هر چند این روند دور از آسان است; آن را دشوار و نیاز به ماهها تحقیق منابع مواد و مبلمان اما نتیجه خیره کننده است.

این 2,400 فوت مربع خانه تبدیل به یک ویلای لوکس با تعداد زیادی از شخصیت و جذابیت. نگاه کردن به صورت روشن و تنفس اتاق افزایش یافته است با منحصر به فرد دکور قطعات و رعیتی بلکه مدرن الهام گرفته از لمس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب