"قبل از کرونا" و "Post-کرونا" دوره درست مثل جنگ های جهانی: ساعت

Coronavirus: ساعت نارندرا مودی گفت: اجتماعی فاصله کلیدی برای اجتناب از عفونتدهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ام

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399
'Pre-Corona' And 'Post-Corona' Eras, Just Like World Wars: PM

Coronavirus: ساعت نارندرا مودی گفت: اجتماعی فاصله کلیدی برای اجتناب از عفونت

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز خواسته شهروندان به آماده شدن برای یک جهان متفاوت است از یکی از آنها می دانستم که قبل از این مستند لازم توسط coronavirus همه گیر لگد. در بیانیه ای پس از شش ساعته جلسه با رئیس وزیران برای تصمیم گیری در آینده مستند, برنامه ریزی برای پایان دادن به در مارس 17 PM مودی مجددا بر اهمیت "فراموش گز کی دوری" و یا اجتماعی فاصله به عنوان تنها شبکه ایمنی تا جهان دریافت یک واکسن بسیار عفونی COVID-19.

"ما باید درک کنند که جهان اساسا پست COVID-19. در حال حاضر جهان خواهد بود قبل از, تاج, پس, تاج, درست مثل مورد جنگ جهانی بود. و این امر مستلزم تغییرات قابل توجهی در نحوه عملکرد ما" ساعت مودی گفت: با توجه به این بیانیه.

"حتی به عنوان ما در خروج تدریجی از مستند ما باید همواره به یاد داشته باشید که تا ما فراموش نمی کنید برای پیدا کردن یک واکسن یا یک راه حل بزرگترین سلاح ما برای مبارزه با این ویروس است که, اجتماعی, فاصله," او گفت:.

"من درخواست شما همه برای به اشتراک گذاشتن با من مه 15 یک استراتژی گسترده ای در مورد چگونه شما هر یکی از شما می خواهید برای مقابله با مستند رژیم در کشورهای خاص. من می خواهم متحده برای ایجاد یک نسخه قابل چاپ آبی در نحوه برخورد با تفاوت های ظریف مختلف در طول و پس از کاهش تدریجی از مستند" ساعت مودی گفت.

این پنجمین چنین جلسه با وزرای ارشد پس از 20 مارس.

"ما در حال حاضر منطقی نشانه ای روشن به عنوان به گسترش جغرافیایی این بیماری همه گیر در هند از جمله بدترین مناطق آسیب دیده. علاوه بر این بیش از چند هفته گذشته مقامات را درک کرده اند روش های عملیاتی در یک زمان مانند این حق تا به سطح منطقه" ساعت مودی گفت: در افتتاحیه خود را به آدرس وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس.

پان هند مستند است به احتمال زیاد تمدید برای سومین بار فراتر از مارس 17 اما بیشتر محدودیت ممکن است کاسته در مناطقی که به شدت تحت تاثیر منابع دولت گفت NDTV در روز دوشنبه.

محدودیت 7 ساعت به 7 هستم منع و محدودیت در حمل و نقل عمومی ممکن است همچنان در مناطق تعیین شده به عنوان مناطق قرمز, منابع, گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن