5 چیزهایی که شما ممکن است فراموش کردن برای ضد عفونی با توجه به اپیدمیولوژی

اما چگونه اغلب شما در مورد ضد عفونی تمام موارد دیگر شما را لمس زمانی که شما در خارج و در مورد ؟ ما خواسته ملیسا Hawkins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آمریکایی که در مورد سطوح ممکن است پرواز در زیر رادار به عنوان جوانه-حمل fomites.

اگر شما در پیدا کردن کمک در پاشش و پاک کردن ممکن است هر سطح در حال حاضر فراموش نکنید که برای تمرکز بر روی مواد ضد عفونی کننده از این پنج چیز. اما هاوکینز تاکید می کند که این مهم برای مردم به پاکسازی خود را به سطح راحتی و بدون تغذیه اضطراب.

“وجود دارد یک سطح از هوشیاری مردم باید با مواد ضد عفونی کننده معمولا غفلت موارد, اما تنها اگر آن را به آنها را راحت تر” هاوکینز می گوید. “اگر به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را نژاد اضطراب پس از آن فقط تمرکز بر روی چیزهایی که شما را بیشتر به راحتی.”

خود عینک و یا عینک آفتابی

پس از رمان coronavirus می توانید وارد کنید از طریق چشم شما لبه در میکروب اگر شما به پوشیدن عینک. اما از آنجا که عینک خود را (و یا عینک آفتابی) در خدمت به عنوان یک مانع به ویروس و یا باکتری است که می تواند شما را بیمار, Hawkins, توصیه ضد عفونی آنها را بعد از اینکه شما بیرون رفتن—به خصوص از آنجایی که آنها می مانم بر روی صورت خود را پس از این واقعیت است.

برای ضد عفونی کردن هر جفت از عینک اجرای آنها را در زیر آب گرم و سپس با استفاده از یک قطره یا دو تا از ظرف صابون بر روی انگشتان دست خود را به تمیز کردن لنز و عینک سطح. شستشو آنها را تمیز و خشک پاک کردن با یک پارچه لنز. هرگز استفاده از یک پیراهن و ظرف و حوله و یا حوله کاغذی, از آنجایی که آنها می تواند لنز خراش.

خود را fob کلیدی و کلیدهای واقعی می تواند حامل میکروب ها بیش از حد, بنابراین مطمئن شوید که به د-جوانه آنها را قبل از انداختن آنها را در کیف پول خود را و یا آویزان کردن آنها را در خود را قلاب. شما می توانید با استفاده از مواد ضد عفونی کننده, پاک کردن یا اسپری بر روی کلیدهای واقعی اما استفاده از مراقبت بیشتر در fob اگر وجود دارد یک باتری جزء. شما می توانید با استفاده از یک کهنه را نم زدن از الکل بر روی دستمال برای پاک کردن fob پایین و سپس اجازه می دهد آن را به خشک. و در حالی که شما در حال تلاش برای کاهش خطر ابتلا به میکروب ها آن را یک ایده بد به خود را ساده و کلید های زنجیره ای به تنها ملزومات و خود را نگه دارید و کلید های اضافی و تزئینی keychains در کشو برای در حالی که کمی.

ادامه مطلب: چگونه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن خانه خود را کلید

کارت اعتباری خود و یا کارت بدهی

اگر شما گوشی خود را بدهی یا کارت اعتباری از طریق یک دستگاه هاوکینز می گوید بعید است این کارت انجام خواهد شد و انتقال میکروب ها. اما اگر شما دست خود را کارت به شخص دیگری حتی در صورتی که فرد با پوشیدن دستکش و همیشه ضد عفونی کردن آن با یک Lysol یا Clorox پاک کردن و یا اسپری ضد عفونی کننده.

آیا شما را بکشد و کیف پول خود را در فروشگاه و یا تنظیم آن را در ثبت نام منطقه به بیرون کارت بدهی خود را شناسایی و یا کوپن? بود که کیف پول خود را حلق آویز کردن در سبد ؟ کسانی که نیاز به یک خوب ضد عفونی بیش از حد. د-جوانه یک کیف پول چرم (یا کیسه ای که برای ماده) مخلوط کردن یک راه حل از آب داغ و مایع ظرفشویی شیب یک پارچه میکرو در آن پاک کردن چرم و با حوله تمیز خشک. شما می توانید با پرتاب یک پارچه در لباس های شسته شده در اکسپرس چرخه سپس هوا خشک است.

زمانی که هاوکینز می رود, او را حمل دستمال مرطوب ضد عفونی در کیسه و دستمال مرطوب کردن او فرمان پس از ورود به صفحه اصلی. حتی اگر شما اصول بهداشتی دست های خود را در ماشین وجود دارد شانس شما گسترش میکروب ها است که می تواند زنده ماندن تا 72 ساعت به فرمان بیش از حد. اگر شما می خواهید را به عمل او را یک گام بیشتر شما همچنین می توانید با استفاده از یک Lysol یا Clorox پاک کردن در, ماشین, دستگیره درب, هر دو در داخل و خارج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de