5-بعد اجباری نهادی قرنطینه سفارش در دهلی خارج

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.دهلی نو: سفارش الزامی پنج بعد نهادی قرنطینه برای هر کسی که تست

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.

دهلی نو:

سفارش الزامی پنج بعد نهادی قرنطینه برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در دهلی نو صادر شده توسط معاون فرماندار آنیل Baijal شد و خارج در روز شنبه یک روز پس از آن باعث یک جنجال و تظاهرات قوی از Aam Aadmi Party دولت است.

این تصمیم پس از دهلی وزیر Arvind Kejriwal پرسید که چرا یک قانون جداگانه بود که برای ایجاد شهر اسلامی و مخالف آقای Baijal منظور در جلسه دهلی مدیریت بحران اقتدار است که به رهبری معاون فرماندار.

قبلا در این روز معاون وزیر Manish Sisodia گفته بود که منظور این است که در برابر این دستورالعمل از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) که مجاز است صفحه اصلی جداسازی به صورت بدون علامت و خفیف علائم COVID-19 بیماران و ایجاد "هرج و مرج" در دهلی نو.

"ترین تاج بیماران بدون علامت یا با علائم خفیف. چگونه خواهد ترتیبات بود برای آنها ساخته شده. مربیان ارائه شده توسط راه آهن برای جداسازی داغ در داخل که در آن بیماران نمی تواند بماند" آقای Kejriwal بیان شد که در این نشست است.

روز جمعه آقای Baijal دستور داد پنج بعد نهادی قرنطینه برای همه بدون علامت COVID-19 بیماران و یا کسانی که با علائم خفیف و گفت که خانه انزوا و بدون نظارت منجر به افزایش موارد است. او همچنین دستور داد که پس از پنج روز نهادی قرنطینه بیماران بدون علامت فرستاده خواهد شد برای خانه انزوا.

این حرکت به احتمال زیاد برای قرار دادن بیشتر استرس در این شهر کشیده سلامت زیرساخت است که دست و پنجه نرم کردن با یک افزایش شدید در بیماران است. نگرانی نیز مطرح است که حکومت را دلسرد کردن مردم از گزارش COVID-19 علائم.

به عنوان روز جمعه در دهلی نو تا به حال بیش از 53,000 coronavirus موارد که بیش از 27000 فعال بودند. بیش از 10 ، 000 نفر با عفونت فعال شد گزارش زیر صفحه انزوا.

مخالفت معاون فرماندار تصمیم ارشد AAP رهبر و حزب Rajya سبها MP سانجی سینگ گفت: این مرکز با توسل به "دیکتاتوری".

"آن را می خواهد برای ارسال به کسانی که می توانند در محدوده خانه خود را به راه آهن مربیان که در آن دمای 47 درجه سانتیگراد" آقای سینگ توییتی در هندی.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب