14 هوشمند راهنمایی برای تزئین خود را در فضای کوچک با توجه به طراحان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بله فضاها

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بله فضاهای کوچک می تواند در حال حاضر برخی از تزئینات چالش ها (به ویژه هنگامی که شما مسائل عشق!), اما یک رد پای کوچک معنا نیست که شما باید به قربانی کردن همه حس سبک. وجود دارد مقدار زیادی از راه های هوشمندانه برای, بسته, بسیاری از شخصیت به فضاهای کوچک و آپارتمان های کوچک/تجربه خنک در خانه به ارمغان آورد برخی از درجه یک ایده از برخی از طراحان درجه. در اینجا برخی از بهترین راهنمایی برای گرفتن بیشتر از خانه خود را بدون توجه به اندازه.

1. همه با پوشش دیوار

"یک فضای کوچک است که محل مناسبی برای ایجاد تاثیر بزرگ می گوید:" دانا فرارو مولی پاتون طراحی. "سعی کنید منحصر به فرد دیوار پوشش بر روی هر دیوار و حتی سقف را به یک فضای کوچک احساس فوق العاده ویژه." فرارو رفت و جسورانه با کوچک/تجربه خنک 2020 design—لقب "فهرست Florals"—و تحت پوشش دیوار با باغ شبکه به آنها را با یک تماس از خارج از منزل.

"هنگامی که زندگی در یک فضای کوچک و انعطاف پذیر ذخیره سازی کلیدی است می گوید:" طراح میشل Lisac. در طراحی "غروب آفتاب الهام گرفته از پالت" Lisac شامل یک بزرگ سازی دولت با قفسه های قابل تنظیم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توابع چند جمله به عنوان یک رسانه کابینه نوار کابینه کرافت سازی و یا برای نگه داشتن کتاب و دکور.

3. انتخاب بزرگتر مبلمان برای ایجاد توهم در فضا

نکته دیگر از Lisac: برو بزرگ با مبلمان. "به جای پر کردن یک فضای کوچک با چند قطعه از مبلمان کوچک ما بزرگتر کاربردی قطعه," او می گوید. "انتخاب بزرگتر (اما متناسب) مبلمان در یک فضای کوچک در واقع می تواند آن را احساس بزرگتر است."

4. خودتان را خنثی پایه

جسیکا Brigham که در طراحی این "حداکثری Boho" فضا توصیه می کند با استفاده از یک خنثی نقطه شروع برای کمک به جلو و ترکیب التقاطی از دکور با هم. "شروع با خنثی پایه و بوم خالی—مانند روشن و سفید دیوارها و الیاف طبیعی فرش—به عنوان پایه و اساس برای ایجاد منسجم رنگ و الگوی پر فضا" Brigham می گوید. دیوارهای سفید و خنثی فرش نشان داده شده در فضا کمک شلوغ قطعات—مانند برگ تصویر زمینه و حیوانات-نسخه قابل چاپ نیمکت—درخشش.

5. استفاده از فضای عمودی

حتی زمانی که طبقه فضای تنگ و دیوار می تواند ارائه دهد مقدار زیادی از اتاق را تزئین می گوید هیلتون کارتر که در طراحی این فضا به نام "آوردن فضای باز." به عنوان کارتر توضیح میدهد: "زمانی که مشغول به کار در یک فضای کوچک خود را به حداکثر رساندن طبقه املاک و مستغلات مهم است. پس از رفتن عمودی است که همیشه ایده های بزرگ هنگامی که در تلاش برای در که "وای" اثر است." کارتر به ارمغان آورد و "وای" با عمودی دیوار زندگی.

6. احمق چشم با پرده

Caitlin موری که در طراحی "کنتراست بالا" فضای یک نکته آسان برای ساخت اتاق خود را نگاه بهتر است: "کوه ماند بالاتر از خود ویندوز و نزدیک به سقف خط—این کمک می کند تا رسم چشم و می تواند یک فضا به نظر می رسد loftier," موری می گوید.

7. را آینه کار را برای شما

این است به خصوص ترفند خوب برای اتاق هایی که نمی بسیاری از ویندوز. آبه Fenimore, طراح از "کریستال نفوذ" فضا نشان می دهد حلق آویز آینه به یک فضای کوچک نگاه روشن تر و بزرگتر است. "پس از فضاهای کوچک به ندرت متعدد ویندوز من پیشنهاد می کنم نصب یک آینه بزرگ برای روشن کردن اتاق" Fenimore می گوید. "آویزان از آینه بر روی دیوار خالی و درمان آن را مانند یک پنجره با نصب پارچه سرای پانل فقط تحت قالب ریزی و سازه تاج خود را. آن را فورا باز کردن فضایی خود را و به توهم از سقف بالاتر."

8. انتخاب مبلمان چند منظوره

یکی دیگر از Fenimore هوشمند ترفندهای ؟ "سرمایه گذاری در مبلمان است که می تواند دو وظیفه را انجام دهد" او می گوید. "برای مثال یک میز است که همچنین می تواند به عنوان یک تابع از غرور نه تنها صرفه جویی در فضا اما با ارائه ذخیره سازی اضافی برای کسانی که موارد کوچکتر که تمایل به ایجاد درهم و برهمی است."

9. هنگامی که در شک, آن را خاموش کف

امیلی هندرسون طراحی "التقاطی فارسی" فضا و هوشمند نکته برای به حداکثر رساندن فضای طبقه. "در نظر بگیرید با استفاده از یک کت قلاب به جای کت دندانه دار کردن و یا یک لامپ طبقه با ساخته شده است در سمت جدول و یا اضافه کردن یک نوار در بالای کمد خود را" هندرسون می گوید.

10. ایجاد مناطق جداگانه با فرش

یکی دیگر از هندرسون ترفند: "لایه فرش های خود را برای تعریف مناطق در یک فضای کوچک" او می گوید. "انتخاب یک بزرگ تر بی انتها خنثی فرش به صورت پایه و سپس لایه با کوچکتر متضاد فرش به سمت ایجاد یک منطقه جداگانه است."

11. استفاده از تثبیت پالت رنگ برای کمک به همه چیز با هم

کلی کارتر طراح "روشن Monochromes" روند فضا نشان می دهد نگه داشتن اتاق خود را رنگ کوچک است. "چوب به یک پالت با حداکثر چهار رنگ," او می گوید. "اضافه کردن ابعاد با استفاده از فام های مختلف از رنگ. نگه داشتن تمام موارد دیگر خارج از دید در کابینه است." این کمک خواهد کرد که اتاق احساس منسجم و به هم ریخته.

آپارتمان درمانی, صفحه اصلی, مدیر, Danielle Blundell طراحی "جدید طبیعی" فضا. اگر شما امیدوار به مواد طبیعی را به خانه خود را به او توصیه می کند به دنبال. "یک pampas grass 'لوستر' است یک راه عالی برای اضافه کردن بافت و رنگ دقیق و ظریف به فضای خود را به خصوص اگر اتاق خود را ندارد تقلب برای سربار روشنایی" Blundell می گوید.

برای صرفه جویی در فضا راه حل که هم زیبا Blundell توصیه می کند خود را ساخت جدول سمت خارج از تعجب آور مواد—کتاب! "سعی کنید ایجاد یک ارزان 'جدول سمت' از یک پشته از کتاب," او می گوید. "نه تنها این حرکت ارائه ذخیره سازی اضافی خود را آخرین جزئیات همیشه می تواند در آماده—در سمت راست بالای پشته!"

14. برای صرفه جویی در پول راه حل خود را ساخت فرش

Blundell فوق العاده باهوش بودجه نوک کشیده از "بی نهایت سازی" فضای او ایجاد شده با جیمی و Filip Hord را به شما می گویند "چرا من که فکر می کنم ؟ " به جای پیشنهاد می splurging بدهید در گران بزرگ فرش Blundell می گوید: قرار دادن دو یا سه کوچکتر فرش با هم. "این چیزی است که ما با این تفنگ کاغذ نقاشی بافته چند راه راه فرش. استفاده از فرش seaming نوار برای اتصال آنها را با هم." بنابراین آسان!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن