11 چیز مهمی که برای یخ زدن خانه خود به آن نیاز دارید

[ad_1] زمستان در راه است! آماده سازی خانه و حیاط خود برای فصل سردتر آینده - همچنین به عنوان گذراندن زمستان-

توسط ELEMENTORSITE در 20 آذر 1400
[ad_1]

زمستان در راه است! آماده سازی خانه و حیاط خود برای فصل سردتر آینده - همچنین به عنوان گذراندن زمستان- برای مراقبت و نگهداری از خانه شما ضروری است. احتمال یخ زدگی لوله ها را کاهش می دهد، گیاهان را از دمای ناگهانی محافظت می کند و تمام مناطق نشتی را به خوبی عایق بندی می کند.

با توجه به Thumbtack - پلت فرم مدرن مدیریت خانه - بهترین پروژه های زمستانی که نباید از آنها غافل شوید، پروژه هایی هستند که تعمیر و نگهداری آب و لوله ها، آمادگی برای برف و یخ و تعمیر و نگهداری شومینه شما (استخدام دودکش کن اگر یک شومینه چوبی واقعی است استخدام کنید. یا فشار سنج را چک کنید ببینید گاز است یا خیر).

گویی دلیل دیگری برای زمستان گذرانی نیاز دارید، عواقب آن نه زمستان می تواند گران باشد. Thumbtack می گوید که تعمیر لوله یخ زده معمولی 200 دلار و برای یک لوله نشتی بین 400 تا 1500 دلار هزینه دارد. و اگر نیاز به تعویض منبع اصلی آب دارید؟ خوب، پس از آن این قیمت به 2000 تا 3000 دلار افزایش می یابد.

به خواندن هر آنچه برای زمستان خانه خود نیاز دارید ادامه دهید. مثل همیشه، ممکن است قیمت ها در طول زمان متفاوت باشد.

11 چیزی که برای یخ زدن خانه به آن نیاز دارید

1. مجموعه عایق 3M برای پنجره های داخلی

وسایل زمستانی خانه شما 1
کیت عایق پنجره داخلی در مجموع تا 10 پنجره را عایق بندی می کند. آمازون

اگر پنجره ها به خوبی عایق بندی نشده باشند، ممکن است دچار وزش باد یا بدتر از آن اتلاف گرما از طریق پنجره شوید (که بر قبض برق شما تأثیر می گذارد). مجموعه عایق های پنجره های داخلی 10 پنجره را عایق بندی می کند که هر پنجره 3 فوت در 5 فوت است و پس از چسباندن می تواند هزینه های گرمایشی شما را کاهش داده و در مصرف انرژی صرفه جویی کند. همچنین استفاده از آن آسان است - محکم جمع می شود، چروک نمی شود و روی شیشه شفاف به نظر می رسد. یکی از منتقدان Amazon.com نوشت: "عالی کار می کند. من پارسال از یه مارک دیگه از هوم دپو استفاده کردم افتضاح بود اصلا نچسبید. کار کردن با این چیزها بسیار ساده تر است. منظورم این است که استفاده از تمام کیت‌های پنجره‌ای با این طبیعت واقعاً دردسرساز است، اشتباه نکنید... به نظر می‌رسد که این یکی نسبت به سایرین بسیار کمتر دردسرساز است."

از آمازون با 55.99 دلار خرید کنید.

2. اسپری RV و ضد یخ دریایی

وسایل زمستانی خانه شما 3
ضد یخ Splash 1-Gallon زیست تخریب پذیر، گیاهی و غیر سمی است که برای محافظت از لوله ها در برابر ترکیدن فرموله شده است. لوس

ضد یخ یک عنصر مهم در چک لیست زمستانی شما است. می توانید از آن برای همه چیز استفاده کنید - از لوله های استفاده نشده (در خانه های تعطیلات)، وسایل نقلیه تفریحی، قایق ها، کمپینگ ها، جکوزی ها و استخرهای شنا. اسپلش RV و ضد یخ دریایی برای محافظت از لوله ها در برابر ترکیدگی در دمای 50- درجه فارنهایت فرموله شده است. یکی از منتقدان Lowes.com نوشت: "مورد شگفت انگیز ... استفاده در فاضلاب، توالت در زمستان برای بیمه کردن [sic] که لوله ها یخ نزنند. آب را خاموش کنید، تمام لوله های داخل کابین را تخلیه کنید و این محصول را در فاضلاب و توالت بریزید. آیتم عالی هر سال از آن استفاده کنید."

از Lowe's با 3.48 دلار خرید کنید.

3. درب پیش نویس درب Evelots

وسایل زمستانی خانه شما 2
درب درب Evelots می تواند صدا، بو و جریان های بیرونی را مسدود کند. آمازون

همانطور که پنجره ها نیاز به آب بندی مناسب دارند، درها نیز به عایق کاری موثر نیاز دارند و این دقیقا همان چیزی است که Evelots Door Draft Stopper می تواند ارائه دهد. ضد آب و بسته شدن آسان، درب درب Evelots از صدا، بو و البته جریان بیرون جلوگیری می کند. این درب های چوبی و فایبر گلاس تا 36 اینچ مناسب است و حتی با درب حرکت می کند، بنابراین برای تنظیم آن نیازی به خم شدن ندارید. و حتی بهتر است، زمانی که از آن استفاده نمی کنید، با آویزان کردن روی دستگیره درب، آن را به طور مرتب ذخیره کنید. یکی از منتقدان سایت Amazon.com نوشت: «هوای سرد زیر درها را مسدود می‌کند و می‌توان آن را در ارتفاع‌های مختلف تنظیم کرد. دوباره می خریدم

از آمازون با 14.99 دلار خرید کنید.

4. جاذب رطوبت آویزان DampRid با رایحه تازه (مجموعه 3 عددی)

چیزهایی برای گذراندن زمستان در خانه 4
جاذب رطوبت تازه آویزان DampRid که در بسته بندی سه تایی موجود است، رطوبت اضافی موجود در هوا را جذب کرده و حتی بو را از بین می برد. حمام و بیرون

رطوبت گیر DampRid Fresh که در بسته بندی سه تایی موجود است، یک بسته یکبار مصرف است که باز شده و آویزان می شود و آب اضافی و همچنین بوی نامطبوع کپک زده را جذب می کند. شما می خواهید از کمک DampRid در زیرزمین، سوله یا خانه تعطیلات استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را در حمام، کمدها، ماشین‌های RV، قایق‌ها، اتومبیل‌ها، کمپینگ‌ها و موارد دیگر آویزان کنید. وقتی می بینید چه مقدار مایع کیسه را پر می کند، متوجه خواهید شد که کار می کند. و وقتی همه این گلوله های سفید حل می شوند؟ خوب، این بدان معناست که DampRid جادوی خود را انجام می دهد و زمان آن رسیده که خوشبو کننده را دور بیندازید و آن را با یک خوشبو کننده جدید جایگزین کنید. با امتیاز 4.8 ستاره در BedBathandBeyond.com، یکی از منتقدان نوشت: «من سال‌هاست که از این کیف‌های آویزان استفاده می‌کنم. اخیراً آنها را به یکی از دوستانم توصیه کردم که اخیراً به اقلام قفسه های بالای کمد لباس خود نگاه کرده است. چکمه های گران قیمت، کیف دستی و موارد دیگر. با قالب پوشانده شده اند، نمی توان آنها را نجات داد."

در Bed Bath & Beyond با 9.99 دلار خرید کنید.

5. کیت عایق درب گاراژ Reach Barrier 3009

چیزهایی برای گذراندن زمستان در خانه 5
کیت عایق درب گاراژ Reach Barrier 3009 شامل هشت پنل عایق می باشد. آمازون

مکان دیگری در خانه شما که ارزش جدا کردن را دارد؟ گاراژ! کیت عایق درب گاراژ Reach Barrier 3009 بیش از 1800 بررسی در Amazon.com و رتبه 4.3 ستاره دارد - و دلیل خوبی هم دارد. این کیت شامل هشت پانل با عایق بازتابنده و فن آوری مانع است که تا 95 درصد گرمای تابشی را مسدود می کند، نوار چسب چسبنده دائمی، اسفنجی برای تمیز کردن درها و البته دستورالعمل ها. بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و بدون نیاز به ابزار خاصی در هنگام نصب. بهترین قسمت؟ عایق بندی مناسب گاراژ باعث صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در انرژی می شود - یک برد-برد واقعی. در واقع، یک منتقد Amazon.com نوشت: "من نمی دانم که چرا ما این کار را زودتر انجام ندادیم. روی درب گاراژ رو به شرق ما، این یک تفاوت جهانی ایجاد می کند. همچنین، به دلیل سبک بودن آن، فشار اضافی قابل توجهی روی موتور / فنر قدیمی درب گاراژ ما وارد نمی‌شود."

از آمازون با 43.75 دلار خرید کنید.

6. پوشش گیاهی Planket برای محافظت در برابر سرما

وسایل زمستانی خانه شما 6
پوشش گیاهی گرد 8 فوتی از گیاهان در برابر یخ زدگی و یخبندان های سبک محافظت می کند. انبار اولیه

پوشش گیاهی محافظ یخبندان Planket 8-foot Round یک پتوی سبک اما محکم است که خاک و گیاهان را در برابر یخ زدگی و یخ زدگی می پوشاند و از آن محافظت می کند. مونتاژ آن آسان است زیرا به سادگی گیاهان تا ارتفاع 3 فوت و عرض 3 فوت را به راحتی پیچیده می کند. Planket روی همه چیز از گیاهان پوشیده از زمین گرفته تا سبدهای آویزان گیاهان کار می کند و از آنها در برابر دمای پایین محافظت می کند تا در اثر یخ زدگی از بین نروند. یکی از منتقدان HomeDepot.com نوشت: «این روکش 4 فوتی هیبیسکوس را خریدم که برای پیچیدن آن در پتو مشکل داشتم. روکش گرد به راحتی قابل استفاده بود و با براکت ها روی زمین محکم می شد (به طور جداگانه خریداری می شد). سبک است و مانند پتوی سنگین به هیبیسکوس آسیب نمی رساند.

از Home Depot با 14.95 دلار خرید کنید.

7. کیت های شیمیایی برای استخرهای زمستانی

وسایل زمستانی خانه شما 7
کیت زمستانی استخر شیمیایی با تمام چیزهایی که برای بستن استخر روی زمین یا بالای زمین نیاز دارید کامل است. در شنا

استخرها هم باید زمستانی باشند! کیت زمستانی استخر شیمیایی In the Swim همه چیزهایی را که برای آماده کردن استخر خود برای زمستان نیاز دارید، دارد. این کیت شامل شوک بدون کلر، شناور رهاسازی زمستانی، Winter Stain Away، کرم زمستانی و Winter Sorb است - که همه آنها هرگز استخرهای وینیل یا گچ را رنگ یا سفید نمی کنند. این مجموعه حتی برای اندازه خاص استخر شما از قبل اندازه گیری شده است! فقط مطمئن شوید که ابتدا آب استخر را تمیز کنید، آن را متعادل کنید و در استخر را با دمایی نزدیک به 65 درجه ببندید. یک منتقد با رتبه 4.5 ستاره در InTheSwim.com نوشت: "من بیش از 30 سال است که در استخرهای زمستانی هستم. فصل گذشته از این کیت استفاده کردم و نتایج بسیار فراتر از انتظارم بود.

از In the Swim با 23.99 دلار خرید کنید.

8. محافظ گیاهی پاپ آپ

وسایل زمستانی خانه شما 8
محافظ گیاهی پاپ آپ در اطراف گیاهان و درختچه های شما ظاهر می شود تا از آنها محافظت کند و در سایه طبیعی سبز خود، هنگام زمستان گذرانی در باغ تقریباً نامرئی است. آمازون

روش دیگر برای پوشاندن گیاهان با محافظ گیاه پاپ آپ است - نیازی به نیشگون گرفتن اطراف گیاه نیست. محافظ گیاهی پاپ آپ که در اندازه های بزرگ و فوق العاده بزرگ موجود است، بازی ها را مانند چادر کمپینگ در اطراف خود در برابر عوامل محافظت می کند. آیا گیاه یا درختچه بلندی دارید؟ این محافظ ها حتی تا 48 اینچ ارتفاع نیز می توانند چیده شوند. مونتاژ آسان در اینجا چیزی است که توجه اکثر باغبانان را هنگام آماده شدن برای زمستان به خود جلب می کند. یک منتقد Amazon.com نوشت: "محافظت می کند و زیبا می کند. من هفت تا از آنها را دارم. من از آنها برای پوشاندن باغ آبدار خود استفاده می کنم که دمای آن زیر 36 درجه است در شمال شرقی جورجیا. آنها کار می کنند و بسیار بهتر از ملحفه ها و حوله های پوشیده شده در همه جا به نظر می رسند!

از آمازون با 19.95 دلار خرید کنید.

9. Snow Joe Shovelution

وسایل زمستانی خانه شما 9
Snow Joe Shovelution Strain-Reducing Snow Shovel دارای امتیاز 4.5 ستاره و بیش از 17000 بررسی در Amazon.com است. آمازون

متأسفانه برای بسیاری از ما در ساحل شرقی و غرب میانه، برف روبی بخش بزرگی از زمستان گذرانی - و به طور کلی زمستان است. من انگشتانم را روی هم می گذارم، اما به هر حال، این بخشی از جایی است که ما زندگی می کنیم! خوشبختانه، بیل استرس Snow Joe Shovelution درد را - حداقل درد فیزیکی - ناشی از پارو کردن برف تسکین می دهد. با امتیاز 4.5 ستاره و 17000 بررسی چشمگیر در Amazon.com، مردم واقعاً این بیل برفی را بیش از هر چیز دیگری دوست دارند. این تیغه با یک تیغه مقاوم و مقاوم در برابر ضربه، یک دسته فنری که برای کاهش تنش و بهبود وضعیت بدن با کاهش نیاز شما به خم شدن در حین دست و پا زدن طراحی شده است، ساخته شده است. یکی از منتقدان Amazon.com نوشت: "این افراد بد، کل نجات دهنده هستند! من پنج نفر از آنها را سفارش دادم ... من یک خدمه چهار نفره روی پشت بام متلمان دارم که بیش از 3 فوت برف (300 فوت روی پشت بام !!) را تمیز می کند و آنها نیز آنها را دوست دارند. من شخصاً چند صد پوند چیز سفید بیرون آوردم و باید به شما بگویم که دیگر هرگز از یک بیل برفی "معمولی" استفاده نخواهم کرد!"

از آمازون با 20.15 دلار خرید کنید.

10. یخ خراش را گرم کنید

وسایل زمستانی خانه شما 10
یخ خراش گرم شده تا 392 درجه فارنهایت گرم می شود تا یخ سریعتر ذوب شود. تصویر واضح تر

یخ خراش یک لطف نجات بخش است! به فندک ماشین شما وصل می شود و دارای یک کابل بسیار بلند 11.5 فوتی و دسته قابل افزایش است تا بتوانید به شیشه های جلو، کنار و عقب برسید و ماشین خود را خراش دهید. حتی دارای یک برف پاک کن داخلی و چراغ کار LED است، بنابراین می توانید به راحتی از آن حتی در تاریکی استفاده کنید. با حرارت دادن تا 392 درجه فارنهایت، یخ‌خراش یخ و یخ را سریع‌تر ذوب می‌کند تا بتوانید سریع‌تر بروید.

از Sharper Image با 49.99 دلار خرید کنید.

11. محافظت در برابر یخ زدگی شیر خارجی Freeze Miser

وسایل زمستانی خانه شما 11
Freeze Miser Outdoor Faucet Frost Protection دارای 4.5 ستاره در Amazon.com است. آمازون

اگر شیرآلات در فضای باز دارید، پوشاندن آنها در طول ماه های زمستان ضروری است. محافظت از شیر آب در فضای باز Freeze Miser از لوله ها و شیرها در برابر یخ زدگی محافظت می کند. نحوه عملکرد آن به این صورت است: Freeze Miser برای محافظت از شیر آب در برابر یخ زدگی، مشابه روش زمستانی قطره ای دستی، حداقل مقدار آب را آزاد می کند. دمای داخلی آب طوری کنترل می شود که آب تا زیر 37 درجه فارنهایت یا 3 درجه سانتیگراد چکه نکند که محافظت بهتری ایجاد می کند. این محصول دارای امتیاز 4.5 ستاره در آمازون، دارای دو سال گارانتی محدود و ساخت ایالات متحده است.

از آمازون با 29.95 دلار خرید کنید.

Newsweek ممکن است از پیوندهای موجود در این صفحه کمیسیون دریافت کند، اما ما فقط محصولاتی را توصیه می کنیم که پشتیبانی می کنیم. ما در برنامه‌های بازاریابی وابسته مختلف شرکت می‌کنیم، به این معنی که ممکن است برای محصولاتی که توسط ویراستارانی که از طریق پیوندهای ما به سایت‌های خرده‌فروش خریداری شده‌اند، کمیسیون دریافت کنیم.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب