مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه تجمعات انتخاباتی در این ماه به عنوان متحده شل coronavirus محدودیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات در حالی که صحبت کردن در طول یک تظاهرات در اورلاندو

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکات در حالی که صحبت کردن در طول یک تظاهرات در اورلاندو فلوریدا, ایالات متحده در روز سه شنبه 18 ژوئن 2019.

مارکو Bello | بلومبرگ | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال آماده سازی خود برای شروع برگزاری تظاهرات دوباره در دو هفته آینده بیش از سه ماه پس از coronavirus همه گیر مجبور به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قراضه خود را امضا کمپین حوادث.

رئیس جمهور و مشاوران و هنوز هم اتو کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه به تظاهرات می توانید با خیال راحت برگزار می شود و مدیر کمپین براد Parscale در حال برنامه ریزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با گزینه های در چند روز آینده سیاسی گزارش روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدیر تیم Murtaugh را تایید کرد به گزارش CNBC.

"آمریکایی ها آماده برای رفتن به عقب برای اقدام و پس رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" Parscale گفت NBC News, در بیانیه ای. "بزرگ آمریکایی باز گشت واقعی است و تظاهرات فوق العاده ای خواهد بود."

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تجمع برگزار شد و در تاریخ 2 مارس در شارلوت کارولینای شمالی قبل از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شد ظاهری دموکراتیک نامزد. مرگبار coronavirus در آن زمان در حال حاضر رشد کرده و به یک تهدید عمده اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از این رویداد است که او فکر می کند تجمعات انتخاباتی هستند "بسیار امن است."

در ماه های پس از آن, کمپین جلوگیری از, اما, مغلوب ساختن پیشی جستن است و عمدتا ماند قرار داده و در کاخ سفید است.

رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشت در کمپین بلیزرز و اخیرا درخواست مشاوران چرا جوید هنوز جدول زمانی که در سراسر کشور تظاهرات برگزار شد بیش از مرگ جورج فلوید, NBC گزارش با استناد به دو نفر از مقامات آشنا با این کمپین برنامه های.

انتقال آید به عنوان برگ برنده است که واگذاری زمین به بایدن در چندین نظر سنجی های ملی. بایدن این رای گیری سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور قابل توجهی گسترده تر از ماه گذشته در یک رای گیری از مجموع RealClearPolitics نشان می دهد که تهمت چهره انتقاد خود از دست زدن به همه گیر و پاسخ به اعتراضات فلوید مرگ است.

حداقل 110,000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از Covid-19 تا کنون اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مسخره بایدن برای مبارزه از خانه خود را در زیرزمین دلاور اگر چه معاون رئیس جمهور سابق آغاز شده است به نظر می رسد در جای دیگر.

بایدن انتخاباتی را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد تهمت کمپین طرح است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب