Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Kudlow می گوید بیشتر در کسب و کار کوچک کمک های اولیه ممکن است مورد نیاز روشه ساخت بیشتر آنتی بادی آزمون

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرق

توسط ELEMENTORSITE در 14 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی بعد از coronavirus مستندات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در حال کاسته رغم این کشور دیدن آن مرگبارترین روز در رکورد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده در جمعه توسط سازمان بهداشت جهانی است. وارن بافت نشان داد در برکشایر هاتاوی برای اولین بار مجازی نشست سالانه در روز شنبه که او به فروش می رسد تمام شرکت هواپیمایی سهام و نمی بینم هر مقدار و در هر خرید عمده میان coronavirus عقب نشینی در سهام.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 244,229
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 66,385

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

11:06 am: مدارس آنلاین دریافت شانس خود را برای درخشش به عنوان سنتی دانشگاه تعطیل

آنلاین مدارس به طور معمول در خدمت دانش آموزان بزرگتر که در حال ایجاد توازن میان کار و مسئولیت های خانوادگی. در حال حاضر این مدارس جذب مخاطبان گسترده تر از جمله بالا اخیر-فارغ التحصیلان مدرسه که رفته اند به سنتی چهار موسسه در سال قبل از بیماری همه گیر.

کالج های آنلاین را ساخته اند گام های بلندی در آموزش از راه دور ارائه شده در طول دهه گذشته در حالی که مدارس دیگر در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به سرعت. آنلاین مدارس مزایای اضافی مانند قیمت و همچنین کوتاه تر جلسات که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شروع دیر و پایان سریع تر است. —Melodie وارنر

10:37 am: Kudlow نمی ارتکاب به دور سوم از بودجه برای PPP وام کسب و کار کوچک

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند به اعضای رسانه ها در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت که کاخ سفید ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری در ارائه بودجه بیشتر برای اورژانس برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapper در "وضعیت اتحادیه" آیا دور سوم از بودجه مورد نیاز است Kudlow گفت: "ممکن است" اما متعهد به کمک های بیشتر برای PPP و یا بودجه برای دولت های ایالتی و محلی.

اولیه $349 میلیارد دلار برای چک حفاظت از برنامه در 2.2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در مارس خسته بود در عرض چند روز. دور دوم این برنامه راه اندازی شد دوشنبه گذشته تاکنون ارائه وام به ارزش بیش از $175 میلیارد دلار از مجموع $310 میلیارد کنگره مجاز در آخرین امداد بسته است. —Melodie وارنر

9:59 am: آمریکایی ها برای پرداخت TV sports آنها دریافت نمی کند نباید انتظار بازپرداخت هر زمان به زودی

بیش از 80 میلیون خانواده های آمریکایی هنوز کابل یا ماهواره ای تلویزیونی و پرداخت شده است به صورت زنده تلویزیونی ورزشی آنها دریافت نکرده اند برای تقریبا دو ماه. حدود 20 استاندارد ماهانه کابل لایحه می توان به پرداخت برای ورزش و نیویورک دادستان کل Letitia جیمز استدلال این هفته است که آمریکایی ها نباید مجبور به پرداخت این پول است.

کابل مدیران ممکن است مایل به بازپرداخت به مشتریان, اما تنها در صورتی که برنامه نویسان است که آنها برای ورزش به آنها بازپرداخت. اگر ورزش فصل به طور کامل لغو می شود آن را ممکن است لیگ را بازپرداخت برنامه نویسان برای تلویزیون هزینه. در آن صورت برنامه نویسان احتمال بازپرداخت توزیع کنندگان و توزیع کنندگان خواهد اعتبار مصرف کنندگان است. —Melodie وارنر

9:44 am: شهرهای کوچک و روستایی و بیمارستان ها می تواند هفته دور از coronavirus اوج

مرد نگاهی گاو در یک stockyard در Lexington, نبراسکا, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, آوریل 24 سال 2020 است. نبراسکا کسب و کار است که باید گذاشته کارگران در طول coronavirus بحران می تواند مجبور به بازپرداخت اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر آنها را دریافت کرده اند از طریق متحده کسب و کار اصلی-برنامه های تشویقی وزارت امور خارجه درآمد گفت.

دن Brouillette | بلومبرگ | گتی ایماژ

بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 شروع به کاستن سرعت در برخی از شهرستانها و در عین حال آن را می تواند ویروس هفته به اوج در بیشتر جوامع روستایی در سراسر ایالات متحده آمریکا, مقامات بهداشتی هشدار می دهند. این ویروس همچنین دارای پتانسیل بیشتر مرگبار در بسیاری از جوامع روستایی که در آن یک بخش بزرگتر از جمعیت مسن تر هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی مانند چاقی و دیابت است که می تواند قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ.

آن را در زمان کمتر از سه هفته به سالن شهرستان برای تبدیل شدن به نبراسکا بزرگترین نقطه داغ از Covid-19 موارد است. این منطقه گزارش خود اولین مورد از coronavirus در اواخر ماه مارس فقط به عنوان شیوع صعودی شد و در حال حاضر به بیش از 1000 مورد از Covid-19 همانطور که از جمعه. —Melodie وارنر

7:27 am: ویتنام گزارش اولین coronavirus مورد در نه روز

ویتنام گزارش اول خود را تایید coronavirus مورد در نه روز به روز یکشنبه آوردن آن گزارش موارد مثبت به 271 آن وزارت بهداشت گفت. ویتنام گفته است باید اجرا سختگیرانه قرنطینه و تماس با ردیابی اقدامات اولیه در این دوره از بیماری همه گیر quarantining شهرها با موارد مشکوک در اوایل فوریه با استفاده از کمک های نظامی و نظارت است. این کشور گزارش کرده است هیچ coronavirus مرگ و میر.

6:00 am: Roche انتظار دارد که به بیش از 100 میلیون بادي آزمون ماهانه تا پایان سال جاری

یک عکس نشان دادن آرم سوئیس غول دارویی Roche در بازل.

SEBASTIEN BOZON | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سوئیس داروسازی Roche گفت: به این ترتیب قادر به تولید "به طور قابل توجهی بیش از 100 میلیون نفر از آن جدید آنتی بادی آزمون ماهانه تا پایان سال 2020 به دو برابر فعلی خود را تولید.

روشه در اوایل روز یکشنبه دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو تصویب آن تست که متکی بر مصرف داخل وریدی نمونه خون برای تشخیص اینکه آیا کسی که قبلا آلوده شده است با کروناویروس و اینکه آیا آنها آنتی بادی به دفاع در برابر آن است.

روشه گفت: آن Elecsys ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش یک ویژگی بیشتر از 99.8% معنی بسیار کمی مثبت کاذب آزمایش و که می تواند کمک به ارزیابی مردم پاسخ ایمنی به ویروس. این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل جدید آنتی بادی آزمون به بالا آزمایشگاه در سطح جهان است.

5:59 am: ایران تلفات توسط 47 به 6,203tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن