ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به کاملا تبدیل به یک اتاق در برنامه تنگ و برق دار, بودجه, آن را سخت به ضرب و شتم واقعا عالی رنگ رنگ. اما چرا خودتان را محدود به فقط یکی ؟ برای این سال کوچک/تجربه خنک در خانه, چند طراحان رفت بزرگ و جسورانه با رنگ مشاغل—استفاده از رنگ های متعدد ایجاد هنر انتزاعی, بازی, با, اشکال, و بیشتر. بالا تاثیر به نظر می رسد قطعا به نظر می رسد اما نمی توان مرعوب: با کمی صبر و حوصله شما می توانید کپی کنید و نگاهی به صفحه اصلی. در ادامه به برخی از خلاق ترین رنگ به نظر می رسد از کوچک/تجربه خنک در خانه و یاد بگیرند که چگونه به آنها را انجام دهد خودتان.

ذخیره سازی نامحدود طراحی شده توسط آپارتمان درمانی صفحه اصلی مدیر دانیل Blundell با جیمی و Fillip Hord ویژگی های سرد شیب قوس در پشت قفسه کفش های. این انجام شد با شش های مختلف رنگ Behr, رنگ, اما شما همچنین می تواند ایجاد شیب با یک رنگ مخلوط با مقادیر مختلف از سفید.

به آن را انجام دهید گرفتن یک لیتر رنگ مورد علاقه خود رنگ که در اواسط تن محدوده. تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از فام های شما می خواهم به ویژگی های یکی از این شش—پس از ریختن رنگ خود را به که بسیاری از صفحات جداگانه و یا کاسه. ترکیب رنگ سفید و به هر ظرف در افزایش مقدار برای ایجاد شش متمایز سایه ها از همان رنگ.

شروع به آرامی در ابتدا در اضافه کردن سفید—آن را آسان تر برای اضافه کردن بیشتر در صورت نیاز سعی کنید به تعادل خارج بیش از حد نور است.

در این اتاق “زمینه رنگ” توسط طراح اورلاندو Soria, این دیوار در حال هنر. فضای زیادی در رفتن, اما اگر شما شکستن دیوار به فرد رنگ, پروژه, آن را بسیار ساده تر از آن به نظر می رسد. نوار است که دوستان خود را هنگامی که آن را می آید به ایجاد اشکال انتزاعی مانند این. احساس شجاع ؟ درخواست نقاش نوار در شکل تصادفی و بدون اندازه گیری; شما همیشه می توانید این حرکت را قبل از اینکه شما شروع به نقاشی.

حتی برای راه راه و ساده ترین آن را به رنگ روشن تر سایه اول و سپس بازگشت و بعد به اندازه گیری و نوار کردن راه راه قبل از نقاشی روی سایه تیره تر.

این دیوار از “جدید” طراحی شده توسط آپارتمان درمانی صفحه اصلی مدیر دانیل Blundell, با این نسخهها کار با کنتراست بالا رنگ یا دو رنگ از همان رنگ. رنگ سه دیوار در سایه تیره تر را انتخاب و سپس برای چهارمین اندازه گیری دیوار و تقسیم آن تقریبا به سوم. درخواست نقاش و رنگ مرکز بخش در رنگ های تیره تر; را دو لبه بیرونی فندک یکی.

این روش به خصوص برای نشان دادن آثار هنری به عنوان نشان داده شده در اینجا با انتزاعی triptych.

برای او “غروب آفتاب الهام گرفته از پالت” اتاق طراح میشل Lisac در زمان او الهام به دیوار. “ما تصمیم به رنگ دیوار با روش ساده و در عین حال سرگرم کننده دایره الگوی است که نشان دهنده یک غروب و شامل نرم pinks زرد و پرتقال سوخته” Lisac می گوید. کپی ایجاد موقت قطب نما با یک sara macdonald یک قطعه از رشته معادل شعاع دایره شما می خواهم به رسم و یک مداد. کراوات یک انتهای رشته به sara macdonald و از سوی دیگر به مداد.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که در آن مرکز خود را به دیوار فشار sara macdonald به محل. رشته تا زمانی که آن را محکم بسته و با استفاده از مداد خود را برای ردیابی تمام راه را در اطراف تا زمانی که شما یک دایره کامل. استفاده از 2 اینچ رنگ قلم مو به پر کردن آن با رنگ; شما همچنین می توانید در قرعه کشی یک خط در مرکز به رنگ هر نیم رنگ های مختلف مانند Lisac انجام داد. بقیه اتاق آسان است: استفاده از نقاش نوار تقسیم دیوار در نیمه, و رنگ سایه تیره تر در پایین و خود را سایه روشن تر در بالا.

طراح گونار لارسون نیز با استفاده از یک دایره ویژگی در طراحی “’80s, انفجار است.” برای این نگاه و انتخاب یک رنگ روشن به خدمت خود را به عنوان رنگ پایه برای تمام چهار دیوار. را انتخاب کنید از یک رنگ تیره تر—مثل این باتلاقی سبز—به صورت نیم دایره است. ایجاد یک قطب نما به عنوان ذکر شده در بالا اما به جای هل دادن خود را sara macdonald به وسط دیوار فشار آن در پایه دیوار (آن را هنوز هم باید به صورت افقی محور). سپس جلو و رشته محکم بسته شده برای رفت و برگشت خود را با مداد در اطراف برای ایجاد یک نیم دایره است. رنگ آن را با استفاده از 2 اینچ با قلم مو.

رنگ راه راه با دو تن رنگ

او در “ترکیب و مطابقت” فضا طراح کارمن رنه اسمیت ایجاد بسیاری از درام و علاقه و بدون مقدار زیادی از رنگ. بسیاری از دیوارها سفید هستند اما برای یک به روز رسانی را در قالب تاج اسمیت ایجاد سه نازک راه راه سیاه و سفید است که اجرای تمام راه را در اطراف بالای اتاق را دیوار. شما می توانید این اثر را با مسدود کردن سه نازک راه راه با نقاش و پر کردن آنها را با استفاده از یک کوچک 1 اینچ یا 2-اینچ, قلم مو رنگ. وسط دیوار از ویژگی های ویترین بزرگ سیاه باند—شما می توانید این اثر را با کپی کردن این روش برای مسدود شده رنگ دیوار بالا اما عطف وسط خط خطی در کنار آن.

این رنگ اثر دیده می شود در Kelley کارتر “روشن Monochromes,” دیگری است که نیاز به فقط یک بیت از اندازه گیری. اول رنگ دیوار خود را برای اولین بار رنگ; شما می توانید ترک فضای نزدیک baseboards و سقف خالی از شما پر کردن آن در بعد. هنگامی که خشک, استفاده از نقاش نوار به بخش کردن یکی به دو پا در هر دو کف و سقف تمام چهار دیوار. رنگ در با دوم خود را رنگ رنگ برای ایجاد یک اثر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de