کارشناسان ترس پایان اخراج moratoriums شیرجه می تواند هزاران نفر از مردم را به بی خانمانی

گردشگران عبور توسط یک مرد بی خانمان نشسته در هالیوود بلوار, در هالیوود کالیفرنیا در ژوئن 12 سال 2020 است.علامت

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

گردشگران عبور توسط یک مرد بی خانمان نشسته در هالیوود بلوار, در هالیوود کالیفرنیا در ژوئن 12 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اخراج moratoriums در سراسر کشور به پایان می رسد در اواخر این ماه به طور بالقوه thrusting دهها هزار نفر از مردم به یک بحران مسکن.

کنگره در ماه مارس تصویب فدرال دستور منع اخراج یا فروش اموال به رهن تا تاریخ 24 ژوئیه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اما به عنوان آخرین مهلت سرعت روش های کارشناسان هشدار می دهند که اگر کنگره می گذرد بیشتر تسکین مستاجرها ممکن است مجبور شد در خیابان.

در سراسر کشور, هزار نفر از اخراج یا معلق و یا پردازش احتمالا راه اندازی یک موج تازه افراد بی خانمان در چند ماه آینده. این بیماری همه گیر است تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بیکاری بسیاری از ترک قادر به نگه دارید تا با اجاره ماهانه و غذا خواست.

در توسان آریزونا دادگاه در حال پردازش به طور متوسط 52 اخراج مورد در هر روز از حالت عادی 10 تا 30 مورد با توجه به Arizona Daily Star. در تنسی بیش از 9000 اخراج جلسات در انتظار حدود 33 درصد بیشتر موارد از حالت طبیعی برای این زمان از سال ممفیس درخواست تجاری گزارش شده است.

بی خانمان و مسکن و خدمات کارشناسان در نیویورک در حال دیدن نشانه هایی که وجود خواهد داشت افزایش جمعیت به تازگی افراد بی خانمان در ماه های آینده.

هیچ اطلاعات مشخص و در عین حال وجود دارد که quantifies تعداد تازگی افراد بی خانمان در سراسر کشور. اما در نیویورک "ما هنوز هم در قول کرده اند دیده می شود برخی از مردم تبدیل به تازگی بی خانمان با توجه به غیر رسمی اخراج به خصوص برای افرادی که نمی باید رسمی اجاره نامه به نام خود گفت:" Jacquelyn سیمون تحلیلگر سیاست در ائتلاف برای بی خانمان ها.

تعداد زیادی از این افراد "پرداخت شد هفته به هفته برای اتاق های اجاره ای خود را از دست داده و منبع درآمد با توجه به همه گیر. بسیاری از این افراد تبدیل شده اند به تازگی بی خانمان چرا که آنها ممکن است متوجه آنچه را حمایت کردند."

تماس برای کنگره امداد

مراقبت عمل می کنند که به قانون تبدیل شد و در اواخر ماه مارس قرار دادن یک توقف موقت در اخراج و سلب حق مالکیت به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها دست و پنجه نرم کردن با بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر. که تسکین گسترش تنها به فدرال کمک خواص.

از دولت به دولت مهلت درجه متفاوت است به طور گسترده ای. برخی از ایالت ها مانند کانکتیکات واشنگتن و نیویورک را در محل قرار داده خود را به طور موقت ممنوعیت اخراج که در گذشته به مرداد ماه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اخراج آزمایشگاه یک سازمان مستقر در دانشگاه پرینستون است که اختصاص داده شده به ردیابی اخراج نرخ.

"لحظه ای این moratoriums برداشته خواهیم دید گسترده اخراج," امیلی گفت: Benfer بازدید بالینی دانشیار استاد حقوق در دانشکده حقوق کلمبیا.

تناقض گرفتار است توجه قابل توجه سیاستمداران معتقدند که فدرال مهلت قانونی باید تقویت شده و توسعه یافته برای یک دوره طولانی تر از زمان به اطمینان حاصل شود که مردم از دست دادن دسترسی به خانه های خود.

آمریکا روز دوشنبه به تصویب یک لایحه که توقف اخراج و سلب حق مالکیت از طریق مارس 2021. لایحه حمایت تشکر. Maxine آبهای کالیفرنیا شامل 100 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده اجاره برنامه کمک و 75 میلیارد دلار صندوق امداد برای صاحب خانه. این لایحه است که انتظار نمی رود به تصویب مجلس سنا است که انتظار می رود به reconvene در جولای 20 از آن دو-هفته چهارم جولای زنگ تفریح.

رابرت پادشاه Geiser و 35 سال پس از 2 سال زندگی در خیابان می ایستد در خارج از چادر خود را کنار 110 آزادراه در طول رمان Coronavirus COVID-19 همه گیر در لس آنجلس کالیفرنیا در 25 مه سال 2020 است.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

"دولت های محلی و اخراج moratoriums در حال انقضای سرعت و دادگاه شروع به رسیدگی به پرونده و جدید اخراج موارد گفت:" دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف در تماس با خبرنگاران دوشنبه. "و آنها در حال قرار دادن مردم از خانه های خود را در وسط یک بیماری همه گیر و در مکان های که در آن Covid-19 مواج خارج از کنترل است."

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., همچنین در روز دوشنبه معرفی یک لایحه خواستار در سراسر کشور اخراج مهلت قانونی که تا مارس سال 2021.

"این لایحه است که محافظت از مستاجرها از دست دادن مسکن خود را" وارن گفت: در تماس شنبه.

"اگر آنها از دست دادن شغل خود و یا ساعت خود را برش داده و در حين بحران," او گفت: "این لایحه گسترش فدرال توقف به سال گذشته به جای فقط 120 روز آن را به عنوان بود. و آن را گسترش مهلت قانونی برای پوشش اساسا همه مستاجرها. آن را نیز باعث می شود مطمئن شوید که مستاجرها نمی رسید با هزینه یا جریمه اگر آنها نیاز به یک چند ماه دیگر به پرداخت اجاره خود را."

'سونامی اخراج'

در سراسر کشور بی خانمان خدمات کارشناسان در حال مشاهده نشانه هایی که تعداد تازه بی خانمان خواهد سنبله هنگامی که دولت خود را اخراج مهلت قانونی به پایان می رسد.

در نیویورک, تعداد تنها مردان بالغ چک کردن خود را به پناهگاه بی خانمان رفته است و در چهار شب در ماه ژوئن در یک دوره از زمان که "ما نمی خواهد هدف قرار دادن پرونده های جدید" به طور معمول سیمون ائتلاف برای بی خانمان ها گفت. در طی سال دیگر تنها بزرگسالان تعداد در پناهگاه بی خانمان به طور معمول کاهش یافته و در طول این زمان.

"ما در حال هدف قرار دادن پرونده های جدید برای بزرگسالان تنها در پناهگاه و پناهگاه های اجرا شده توسط گروه خدمات بی خانمان" سیمون اضافه شده است. "بنابراین من فکر می کنم این غیر معمول برای دیدن این روند و من پیش بینی است که ما می رویم به دیدن ادامه این روند به عنوان حمایت از مردم رو اخراج منقضی خواهد شد."

علاوه بر این ائتلاف برای بی خانمان ها دریافت کرده است هجوم مردم خواستار به سوال در مورد پناهگاه دسترسی در شهر نیویورک پرسش که افرادی که جدید به بی خانمان خدمات سیستم ممکن است بپرسید سیمون گفت.

این شاخص در میان آنچه باعث شد که سازمان های غیر انتفاعی و حمایت از گروه های به اصرار دولت فدرال به تصویب اجاره کمک قوانین "برای جلوگیری از سونامی اخراج" سیمون گفت.

در کالیفرنیا یک سازمان فراهم می کند که خدمات بی خانمان تا به حال برای باز کردن هفت جدید پناهگاه از ماه فوریه برای پاسخ به افزایش ناگهانی در افرادی که نیاز به جایی برای اقامت.

"ما احتمالا 600 تخت جدید 700 تخت جدید فقط از Covid آغاز شده است" گفت: Joel رابرتز مدیر عامل شرکت مردم در کمک به بی خانمان ها در کالیفرنیا است.

اما بی خانمانی یک فرایند تدریجی است بنابراین شاخص مانند این است که نقطه را به یک برنامه به طور بالقوه افزایش جمعیت افراد بی خانمان فرم فقط نوک کوه یخ است. کسی که خارج از خانه خود را از آنجا که آنها قادر به پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد "برو نیمکت-گشت و گذار و آنها تماس بگیرید تا دوستان و یا خانواده" بپرسید اگر آنها می توانند اقامت در خانه های خود رابرتز گفت.

فرد بی خانمان در خواب زیر داربست, 20th خیابان و خیابان پنجم منهتن.

جوآن Slatkin | گتی ایماژ

انتقال به بی خانمانی برای هر فرد متفاوت است. این می تواند یک ماه یا بیشتر تا زمانی که این افراد سعی کنید زندگی را از اتومبیل خود رابرتز اضافه شده است. اما اگر هیچ درآمد ثابت در آینده یک فرد در زندگی خود ممکن است رفت و آمد مکرر به فروش آن به صورت پول است.

"و پس از آن که هنگامی که خود را بعد آنها شروع به ضربه زدن بر روی مسیر درب" رابرتز گفت. "پس از آن همه ناگهانی است که هر کس را به اخراج از آپارتمان های خود را و همه آنها تا پایان در خیابان. آن است که سریع است."

نژادی و بی عدالتی

این افراد بیشتر در معرض خطر اخراج و به پایان رسید تا تازه بی خانمان هستند و مردم از رنگ با توجه به بی خانمان خدمات کارشناسان.

حدود 25 درصد از سیاه پوست و لاتین مستاجرها گفت: آنها یا به تعویق افتاده و یا عدم پرداخت اجاره بها در ماه مه با توجه به نتایج یک نظرسنجی از شهری موسسه واشنگتن فکر می کنم تانک است که با تمرکز بر تحقیقات اقتصادی. تنها حدود 14 درصد از سفید مستاجرها در پاسخ به همان شیوه.

این نظرسنجی همچنین خواسته مستاجرها برای رای دادن به اعتماد به نفس خود را در سطح قادر به پرداخت اجاره برای ماه ژوئن. حدود یک چهارم از سفید مستاجرها گفت: آنها تا به حال اندکی یا هیچ اعتماد به نفس در بودن قادر به پرداخت اجاره بها برای این ماه در حالی که حدود نیمی از سیاه پوست و لاتین مستاجرها گفت: همین.

"هنگامی که ما نگاه کنید که در طول تاریخ مواجه است اخراج در دادگاه مسکن آن است که عمدتا مردم رنگ و زمانی که ما نگاهی به افرادی که در حال حاضر در پناهگاه و در خیابان ها یک بار دیگر آن است که عمدتا مردم رنگ" سیمون گفت.

در بوستون 70% از اخراج براده رخ می دهد در جوامعی که مردم از رنگ را تشکیل می دهند که اکثریت ساکنان با توجه به WBUR اخبار.

هیچ آمار رسمی از وزارت مسکن و توسعه شهری در چگونه بسیاری از مردم پیش بینی شده به صورت اخراج زمانی که فدرال مهلت قانونی به پایان می رسد در اواخر این ماه.

دفتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC. اما یک سخنگوی وزارت مسکن و توسعه شهری گفت: Politico که آژانس "ندارد این شماره در دسترس است."

"در کالیفرنیا به اعتقاد من شش و نیم درصد از جمعیت آمریکایی های سیاه و سفید. و در عین حال 40 درصد از جمعیت بی خانمان سیاه است. بنابراین وجود یک تناسب تعداد زیادی از مردم در خیابان است که سیاه و سفید آمریکایی ها و مردم از رنگ" رابرتز از مسیر گفت. "پس از آن فقط به سادگی یک بحران از مردم بیرون کردند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب