Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برزیل تبدیل شدن به ویروس نقطه داغ; هشدار در عفونت مجدد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 6 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 2,815,347.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 197,506.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (905,333) اسپانیا (219,764) ایتالیا (192,994) فرانسه (159,952) و آلمان (155,054).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 6:00 p. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:30 pm: "هیچ مدرکی" که بهبود بیماران نمی توان reinfected

"در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است."

این هشدار از کلمه سازمان بهداشت جدید در علمی مختصر. می آید در پاسخ مستقیم به برخی از دولت ها نشان می دهد که تشخیص آنتی بادی ها به ویروس می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای یک "ایمنی گذرنامه" یا "ریسک گواهی."

"بسیاری از این مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود عفونت باید آنتی بادی ها به ویروس. با این حال برخی از این افراد دارای سطوح بسیار پایین از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نشان می دهد که ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی کردند." جزئیات کامل مختصر در اینجا.

6:02 pm: ایران تلفات 76

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: ایران در مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 76 برای رسیدن به یک کل از 5,650 با توجه به انتخاب.

تعداد کل افراد تایید آلوده با کروناویروس در کشور است 89,328 او اضافه شده است.

3:51 pm: آلمانی ویروس موارد افزایش 2,055

3:30 pm: اضافی 618 موارد Covid-19 عفونت در سنگاپور

سنگاپور و وزارت بهداشت (MOH) تایید اضافی 618 coronavirus موارد در روز شنبه.

"اکثریت قریب به اتفاق آنها اجازه کار دارندگان ساکن در کارگر خارجی خوابگاه. هفت موارد سنگاپور/ اقامت دائم" این مقام گفت. — مت پرچ

3:15 pm: بلژیک جزئیات کاهش تدریجی از مستند اقدامات

در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر سوفی Wilmes گفت که بلژیک اجازه می دهد کاهش ویروس محدودیت از اقدامات ممکن است 4.

کسب و کار بیشتر خواهد بود و مجاز به بازگشایی و شهروندان خواهد بود و مجاز به ملاقات با مردم و نه با آنها زندگی می کنند با توجه به انتخاب. اگر چه این امر نیاز به خارج و با فاصله مناسب بین مردم است. — مت پرچ

2:20 pm: برزیل تبدیل شدن به یک ویروس نقطه داغ

مشاهده محبوب خرید خیابان های مرکز شهر ریو دو ژانیرو برزیل در 25 مارس سال 2020 به طور کامل خالی با توجه به بسته شدن مقرر توسط دولت با توجه به همه گیر از Coronavirus Covid-19. این منطقه به طور معمول کنسانتره ده ها هزار نفر از مصرف کنندگان روزانه.

Luiz Souza | NurPhoto via Getty Images

مقامات در ریو دو ژانیرو و شهرستانها هشدار داده اند که بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط به گفته آسوشیتد پرس.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro است را رد کرد و مقامات بهداشتی' پیش بینی در مورد این ویروس را در برزیل. — آسوشیتد پرس

2:15 pm: تایلند, گزارش یک مرگ با 53 مورد جدید

تایلند گزارش مرگ 48 سال و همچنین 53 عفونت های جدید در روز شنبه با توجه به انتخاب.

Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز Covid-19 وضعیت دولت گفت که هفت نفر بودند از جنوب استان یالا با توجه به اخبار آژانس.

این ارقام به معنای این کشور در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 2,907 موارد و 51 مرگ و میر. — مت پرچ

1:05 pm: هند اعلام کرد کاهش برخی از اقدامات مستند

هند اعلام کرد کاهش دقیق مستند برای 1.3 میلیارد نفر از مردم اجازه می دهد باز از محله و مستقل مغازه ها با محدودیت های چنین به عنوان 50 درصد از کارگران با ماسک صورت و اجتماعی فاصله. صفحه اصلی بیانیه وزارت صادر اواخر جمعه می گوید که مغازه ها تک و چند نام تجاری مراکز اجازه داده نمی شود برای باز کردن در هر نقطه از کشور.

آرامش نیز می شود قابل استفاده در صدها نفر از نقاط مهم و مهار مناطق در سراسر کشور است. هند تا کنون گزارش شده بیش از 18,600 مثبت جدید کروناویروس موارد و 775 مرگ و میر.

هند تحمیل یک مستند برای آن 1.3 میلیارد نفر در 25 مارس است و با توجه به پایان on May 3. هفته گذشته دولت اجازه از سرگیری تولید و فعالیت های کشاورزی در مناطق روستایی به عنوان میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران بدون کار شدند. — آسوشیتد پرس

11:55 am: ژاپن گزارش 60 بیشتر موارد در کشتی کروز

ایتالیایی کشتی کروز کاستا Atlantica لنگر انداخت در یک بندر در ژاپن ناکازاکی که در آن خدمه باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

خ / جیجی پرس / خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

ژاپن تایید کرده است 60 بیشتر coronavirus موارد در میان خدمه در یک کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در غرب ژاپنی شهر ناگازاکی برای تعمیرات به گزارش رویترز با استناد به ژاپنی اخبار محلی گزارش.

آورده است که تعداد کل موارد در کاستاریکا Atlantica به حدود 150. کشتی حمل 623 خدمه و هیچ مسافر.

تمام خدمه آزمایش شده در این گزارش گفت:. مقامات دستور داده بود که خدمه به سرمایه گذاری فراتر از اسکله به جز بیمارستان بازدیدکننده داشته است اما کشف این هفته که برخی از اعضای خدمه ترک کرده بود بدون دانش خود را. مقامات در حال بررسی در جزئیات حرکات خود را. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:00 am: 'ماندن در خانه' شروع دوره در توکیو

مقامات در توکیو در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه از امروز تا مارس 6 برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به پخش عمومی NHK. این دوره 12 روزه شامل ژاپن طلایی هفته تعطیلات بهار.

توکیو فرماندار Koike Yuriko روز جمعه گفت که این دوره بسیار مهم خواهد بود در کاهش تماس بین مردم 80 درصد هدف تعیین شده توسط دولت این کشور در این گزارش گفت:.

ژاپن است برای انتقاد خود را آهسته در واکنش به شیوع کروناویروس. در حالی که بسیاری از شهرهای بزرگ جهان قفل شده خود را به ساکنان و مغازه ها و رستوران ها به هفته پیش ژاپن تنها به تازگی درخواست مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به شاتر به طور موقت. اما خیابان های باقی مانده دور از خالی و مغازه ها باقی ماند و باز با توجه به انتخاب.

این گزارش 29 coronavirus و میر مربوط به روز پنج شنبه رکورد روزانه بالا. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:00 am: سنگاپور روزانه موارد افت زیر 1000 برای اولین بار در این هفته

سنگاپور گزارش داد 897 موارد جدید Covid-19 از ظهر جمعه به عنوان آن تعداد روزانه موارد سقوط به زیر 1000 دلار برای اولین بار در این هفته است.

موارد یافت در ماه گذشته. در آوریل 1, سنگاپور به حال فقط حدود 1000 موارد اما در عرض کمتر از یک ماه آن دارای مشخصی به بیش از 10 ، 000. اکثر انفجار در موارد نسبت داده شده به شیوع در میان آن مهاجر کارگر جمعیت.

این کشور ambassador-at-large در وزارت امور خارجه چان هنگ Chee گفت CNBC که در سنگاپور "می دانستم که کارگران خارجی خواهد بود یک نقطه استرس" در مبارزه با کروناویروس اما این اقدام زودتر می توانست کمی تفاوت در شامل سنبله در آن موارد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:35 am: روزانه موارد در ایتالیا افزایش دوباره اما مرگ و میر رها

عفونت های جدید در ایتالیا از روز جمعه افزایش یافت 3,021 افزایش از 2,646 روز قبل از توجه به سلامت.

مرگ و میر این صعود توسط 420 — کوچکترین روزانه شمارش از تاریخ 19 مارس گزارش گفت: با استناد به ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از. که کاهش از 464 روز قبل از.

آورده است که مجموع آن تعداد موارد تایید شده به 192,994 سوم بالاترین پس از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته هفته گذشته گفت که این کشور خواهد شد و شروع به بلند کردن اجسام مستند اقدامات از مارس 4, اما که دوباره باز خواهد بود محتاطانه و تدریجی و با توجه به مهر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

یک آمبولانس دیده می شود در سالن بزرگ منطقه در طول Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 21 آوریل سال 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

9:25 am: چین گزارش 12 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش داد فقط 12 مورد جدید به عنوان از آوریل 24 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC). 11 بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,816 موارد با توجه به دولت داده است.

برای 10th, راست, روز وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,632 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 29 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 983 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8:20 pm: هالیوود کسب و کارهای کوچک در بحران

هالیوود ممکن است شناخته شده برای آن استودیوهای بزرگ با هزاران نفر از کارکنان و صدا مراحل. اما از 5,900 کسب و کار در هالیوود 99.5% کمتر از 500 کارمند و بیش از 90 درصد باید کمتر از 10 نفر از کارکنان.

کسانی که در حال مشتریان سرپا نگه داشتن اجاره, خدمات مواد غذایی و تریلر شرکت های اجاره میکس صدا متخصصان و فیلم ویراستاران — همه چیز مورد استفاده در ساخت, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و یا آگهی های بازرگانی.

پس از Covid-19 باعث سرگرمی productions برای آمدن به توقف screeching اکثریت قریب به اتفاق کسانی که شرکت کرده اند دیده می شود درآمد خود را شاقول به صفر در ماه گذشته است. بسیاری مجبور به اخراج کردند یا کارکنان. —جولیا Boorstin

6:48 pm: FDA کمیسر Stephen هان بحث محاکمه در آثار برای coronavirus واکسن و درمان

6:24 pm: که کار از خانه را گسترده تر می شود بسیاری می گویند که آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب

این COVID-19 همه گیر را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. اما زمانی که آن را بیش از همه بسیاری از مردم فکر کردن که سفر از آشپزخانه به اتاق نشیمن ممکن است چنین بد رفت و آمد است.

متحده از بازی مشترک CNBC/تغییر پژوهش بررسی نوسان متحده می یابد 42 درصد از پاسخ دهندگان در سراسر کشور می گویند که آنها در حال کار از خانه – یک پرش بزرگ از تنها 9 درصد است که می گویند که آنها کار می کرد به طور کامل از خانه قبل از همه گیر. برخی از 14 درصد می گویند که آنها در حال کار از خانه بیشتر از قبل در حالی که 19 درصد در حال کار از خانه برای اولین بار.

58% اکثر گزارش آنها هنوز در حال کار در خارج از خانه.

هنگامی که اقتصاد بازگشایی 24 درصد می گویند که آنها می خواهم به کار یا به طور کامل یا بیشتر از خانه در مقایسه با چگونه آنها کار می کرد قبل از, در حالی که 55 درصد برنامه ریزی برای بازگشت به کار و 20 درصد مطمئن نیست. —Jackson برک

4:35 pm: تبس در حال رفتن بد به عنوان coronavirus نگه می دارد و رستوران ها بسته شده است. بوستون آبجو یک راه حل

به عنوان کافه ها و رستوران ها باقی می ماند توقیف در پاسخ به کروناویروس همه گیر بوستون آبجو تبدیل میلیون ها دلار از منقضی شدن آبجو به اتانول به جبران برخی از آن از دست فروش.

آبجو با خدا ممنوع فروش افزایش 11.6 درصد در هفته منتهی به سوم آوریل 11 به گفته نیلسن داده ها به عنوان مصرف کنندگان نوشیدنی های بیشتر در صفحه اصلی. اما اسپایک نیست به نفع صنعت تخمیر به عنوان بسیاری از آنجا که آنها با تکیه بر فروش در رستوران ها و کافه ها. تغییر در روند مصرف است که منجر به منقضی شده تبس برای بسیاری از تولید کنندگان آبجو هنر و صنعت.

زنجیره تامین اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر به رهبری کشاورزان به تخلیه شیر و تخم مرغ و حتی به عنوان فروشگاه های مواد غذایی مبارزه برای حفظ بالا و تقاضای مواد غذایی در انبار.

بوستون آبجو پدر و مادر سام آدامز است که مصرف کمتر بی فایده رویکرد وقتی که می آید به $5.8 میلیون دلار در آبجو بازگشت توسط خرده فروشان و توزیع کنندگان در طول سه ماهه اول خود را.

این شرکت بنیانگذار و رئیس جیم کخ گفت: در CNBC "ارز" جمعه که آن را تقطیر بازگشت آبجو به اتانول بنابراین می توان آن را مخلوط به بنزین است. این شرکت دومین کرافت آبجو در کشور با توجه به Brewers در ارتباط بوده و بازیافت بیات آبجو مانند این دهه برای اطمینان از طراوت اما به تازگی آن را افزایش حجم. —آملیا Lucas

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کالیفرنیا راه اندازی تحویل غذا برنامه برای سالمندان ما coronavirus در صدر تلفات 50,000tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب