در ماه گذشته من نشان داده شده است بسیاری از مردم داخل خانه من. من دعوت من درمانگر به خلوت کوچک که در آن او در نظر من تخت مطرح شده (و در نهایت با دو سگ). من گرفتار با دوست قرنطینه خارج از کشور در حالی که نشسته پا روی پا انداخته در کف اتاق خواب من, احاطه شده توسط یک لانه کوچک از درهم و برهمی و لباس های شسته شده. و من پیوست نوشتن گروه از میز من در اتاق زیر شیروانی که من در حال حاضر متوجه است نه کاملا به عنوان مرتب هنگام بازدید از لپ تاپ, دوربین, دیدگاه.

این برخورد هستند البته همه جای گرفتن در ویدئو کنفرانس سیستم عامل که خیلی از زندگی حرفه ای ما—و تقریبا همه ما در زندگی اجتماعی شده و با تنزل برای چند هفته. در زوم FaceTime و Hangouts ما سعی کنید به تکرار صرف وقت با دوستان و خانواده ما کسانی که در حال حاضر دیده می شود خانه های ما (و شاید حتی ما درهم و برهمی-لانه). اما ما نیز اجازه می دهد یک نگاه اجمالی کمی از ما خصوصی خودشان به کسانی که ما با آنها ممکن است معمولا به اشتراک گذاری آن. زوم تماس می توانید مانند یک کم کلید گنج شکار سرنخ ظریف در مورد کسی که حرفه ای ما همسالان و همکاران واقعا هستند, هنگام بازدید از یک منظر ممکن است ما به طور معمول دسترسی به: همکار نه در پشت میز خود و یا در دفتر اما در زیستگاه طبیعی خود را احاطه شده توسط روزمره مسائل داخلی زندگی است.

وجود دارد, آرام, بدسم لذت بردن از خزنده در یکی دیگر دکور گیری اما در زمینه کار, آن را در مورد بیش از فقط اندازه گیری تا که گران نیمکت و یا طعم و مزه خوب در پرده پنجره. در یک دفتر کار و همکاران ما با آنها نمی در غیر این صورت ارتباط برقرار کردن می تواند به نظر می رسد مانند دو بعدی شخصیت های که وجود دارد و تنها در روزهای هفته از 9 به 5. زمانی که ما مشابه به هر یک از دیگران’ فضاهای خصوصی هر چند هر کس به طور ناگهانی به نظر می رسد بسیار بیشتر از انسان است.

فوت مربع تجاری املاک و مستغلات شرکت مستقر در نیویورک در حدود 65 نفر مشغول به کار در دفتر آن همه از آنها شروع به کار از خانه در اواسط ماه مارس. جاشوا Vickery شرکت CTO می گوید که تا کنون از آن او شده است در تماس های تصویری “بیشتر یا کمتر به طور مداوم” در طول روز است. اگر یک همکار مشغول به کار بود از خانه Vickery می گوید که آنها می خواهم به طور معمول را انتخاب کنید و برای شماره گیری در یک کنفرانس تلفنی به جای تصویری (یا حتی خود را تبدیل ویدیو). که تغییر در ماه گذشته.

“این قطعا تغییرات مرزهای آنچه که ما انجام و به اشتراک گذاری با یکدیگر,” او می گوید. “افرادی وجود دارند که باید بسیار با دقت انتخاب شده که آنها را به تماس از در خانه اما این اقلیت است.” به تازگی یکی از همکاران او به نام در از دوران کودکی خود را در اتاق خواب که در آن ردیف سوارکاری مدال بر روی صفحه نمایش هستند. “هنگامی که کسی گرفتار است که آنها وجود دارد او به آنها نشان داد ، و ما تا به حال یک استخدام جدید, که در یک زمان مربوط به اسب سواری به طوری که آنها متصل بیش از آن.”

آلیسا Cohn, یک start-up مربی مستقر در نیویورک کار می کند از خانه و به طور معمول طول می کشد او تماس در مقابل قرمز مشخص نقاشی که مشتریان اغلب اظهار نظر در. کوهن که در سمت چپ نیویورک در آستانه همه گیر در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه به کار با محیط جدید خود را (او حتی دارای یک صفحه نمایش سبز). “من به دنبال چه چیزی پشت سر من و کامل نیست—اما حداقل وجود ندارد رازهای,” او می گوید. او دیده می شود برخی از مشتریان خود را به تماس های خود را از اتاق رختشویی, dens, و در مورد یک جوان tech موسس راه اندازی یک پدر و مادر ،

“این فوق العاده است و آن را راحت واسوده, و آن را قطعا humanizes او,” او می گوید. “من هم در حال حاضر ملاقات تعدادی از مشتریان من بچه که سرگردان به فضا است. وجود دارد چیزی است که واقعا زیبا و انسانی است که بسیار ” ما همه باهم در این مورد آن است.” کوهن فکر می کند آن را یابم به صورت شخصی را شامل می شود در یک تماس را در پس زمینه تا زمانی که اثر شسته و رفته و عمدی. (اوه, و همچنین کار مناسب است. “من شنیدن این که کسی یک تماس تصویری با یک کارمند که تا به حال برخی از خاموش-نقاشی های رنگ در پس زمینه” او می گوید. “اجازه دهید من فقط می گویند: توصیه نمی شود.”)

دیدن یک همکار کودک نو پا و یا سگ شکاری طلایی سرگردان به فریم یکی از معدود منابع خالص delirious شادی ما می تواند امید برای این روز و این هم یک unignorable یادآوری است که همکاران ما باید زندگی فراتر از چهار چوب از محل کار. (ابدی فریاد-از اینجا به بی بی سی مصاحبه شونده رابرت کلی, که, کودکان, Kool-Aid اداره راه خود را به دفتر خانه خود را در طول یک مصاحبه زنده و بلافاصله محبوب اینترنت.) من فکر می کنم ابتلا به یک نگاه اجمالی از یک همکار را در گلخانه مجموعه و یا یک رئیس قاب کنسرت, پوستر, یا کارآموز را powerlifting غنائم می تواند یک اثر مشابه است. حرفه ای اطاقک ممکن است ارائه چند بسیار سرپرستی سرنخ به آنچه در زندگی خود هستند مانند پس از مشکلات ناسازگار بودن اما هیچ چیز احساس صمیمی تر از مشابه به خانه کسی و دیدن فانی آنها را انتخاب کنید به پر کردن آن با.

جای تعجب نیست وجود دارد (همانطور که از در حال حاضر!) تحقیقات کمی در مورد اینکه آیا تماس های تصویری از خانه هر گونه تاثیر در محل کار و پویایی تیم است. اما تحقیقات به نظر می رسد نشان می دهد که آوردن بیشتر از ما کامل خودشان به محل کار می تواند به نفع ما و به ما بیشتر از یک احساس کنترل بر خود ما هویت به جای احساس ما در حال دستکاری متمایز نسخه از خودمان در محل کار در مقابل در خانه. مریم Kouchaki استادیار مدیریت و سازمان در شمال غربی این دانشکده مدیریت کلاگ است که در پشت برخی از این پژوهش است. وقتی که من او را پرسید که چگونه است که ممکن است گسترش به ما زمان کار از خانه, پویا, او این باورند که مردم ممکن است یکپارچه سازی بیشتر از کار خود را و هویت شخصی. “به طور متوسط من انتظار بیشتری انسانی بیشتر همدلی و همکاری” او می گوید.

جان کللو یک استاد روانشناسی در کالج دیویدسون که تحقیقات متخصص در علم جلسات یادگیری طناب از زوم درست مثل هر کس دیگری. ویدئو کنفرانس, او می گوید, می آید با یک دسته از چالش های است که می تواند در نتیجه کمتر درگیر همکاران—اما او می توانید ببینید که چگونه پویا می تواند عملکرد بهتر همکاری بیش از حد. “من مطمئن هستم که چقدر بین فرد برداشت ممکن است تغییر کند, اما ما را به دیدن همکاران بیشتر در خود را در خانه حالت از خود در حالت کار… می توان آن را انسانی, من حدس می زنم,” او می گوید. “من می توانید ببینید اعضای گروه های دیگر گرفتن یک گرمتر مشاهده هر یک از دیگر به عنوان یک نتیجه از ارتباطات از خانه روند.” (که همدلی او می افزاید: ممکن است همچنین از همه ناشیانه آموزش طناب جدید-به-آنها تکنولوژی با هم و کمک به یکدیگر در طول راه.)

در حالی که آن را ممکن است احساس مانند ما همه در همان قایق وجود دارد اشکالاتی به ناگهانی انتظار است که هر غیر ضروری کار حرفه ای آشکار برش کمی از فضاهای داخلی به همکاران به عنوان کایل Chayka مورد نوشت: پیشتر در. برای یک, آن می تواند احساس تهاجمی است. بسیاری از مردم در حال حاضر انتظار می رود برای درمان کار مانند “خانواده” و خود را در دسترس 24/7; نمی توانید مساکن بود یکی از آخرین پناهگاه امن از محل کار ؟ (همچنین: من در حال حاضر کار; آیا من واقعا باید مرتب من فضای بیش از حد؟) دیگر آن می تواند پرتاب نابرابری به استارک امداد. به عنوان یک دوست اظهار داشت: من به تازگی آن را سخت به احساس می کنم مثل یک بازیکن تیم برای یک شرکت صدور پرداخت کاهش زمانی که یک مدیر در کنفرانس از آنچه که به وضوح چشمگیر تعطیلات خانه.

زمانی که من نمی توانم با کسی در شخص من به طور معمول انجام مصاحبه من در تلفن. در آن تماس من سعی کنید به پایین به کسب و کار به سرعت; گاهی اوقات من حتی ممکن است نوشتن در پیشبرد آنچه که من امیدوارم که به می گویند در ابتدای تماس برای بهره وری خاطر من نه بی مهارت برای کلمات و یا پر کردن فضا با بی دست و پا کوچک صحبت کنید. اما زمانی که من با صحبت Vickery آن بود مناسب در زوم.

قبل از شروع ما تماس بگیرید شاید خیانت به خود من فرضیه من مرتب لپ تاپ دوربین برای نشان دادن کمی شخصی فراتر از برخی از قاب هنری و یک دیوار سفید — خود من درک در “نگه داشتن همه چیز حرفه ای است.” در عرض پانزده دقیقه سگ من تا به حال ambled به قاب و شروع به خاراندن در فرش (چرا که هیچ کس می خندد در سفت تشریفات و گزینش مانند حیوانات انجام می دهند) و پایان تماس Vickery شد معرفی من به همسر و بچه گربه جدید خود را. در صورتی که بخشی از جدید ما “عادی” من از آن متنفرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو