اولین دسته از Rafales برگ فرانسه خواهد شد زمین در هند در روز چهارشنبه

هند هواپيمايی معامله: سفیر فرانسه در تعامل با خلبانان از هواپيمايی جت.دهلی نو: دسته اول از پنج هواپيمايی جت پر

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

هند هواپيمايی معامله: سفیر فرانسه در تعامل با خلبانان از هواپيمايی جت.

دهلی نو:

دسته اول از پنج هواپيمايی جت پرواز از فرانسه امروز و خواهد رسید در هند روز چهارشنبه 29 جولای زمانی که جت های جنگنده را رسما پذیرفته شود و پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان در هاریانا را امبلا. این جت های جنگنده ساخته شده توسط فرانسه حمل و نقل هوایی شرکت داسو در زمان خاموش از Merignac هوایی در جنوب فرانسه بوردو امروز.

پنج هواپیما خواهد شد tranche اول از 36 هواپیماهای خریداری شده توسط هند از فرانسه در یک 59,000 تومان کرور روپیه دولتی معامله در سال 2016.

دوازده IAF خلبانان و مهندسی خدمه به طور کامل آموزش دیده و آموزش دیده در هواپيمايی جت های جنگنده.

این هواپيمايی هواپیما را پوشش فاصله حدود 7000 متر از فرانسه به هند با هوا-به-هوا سوختگیری و یک توقف در فرانسه هوایی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی).

"تحویل ده هواپیما تکمیل شده در برنامه. پنج خواهد ماند پشت در فرانسه برای ماموریت آموزشی. تحویل در تمام سی و شش هواپیما به پایان خواهد رسید و طبق برنامه تا پایان سال 2021" به سفارت هند در فرانسه در بیانیه ای گفت.

سفیر هند به فرانسه جاوید اشرف تعامل با خلبانان قبل از آنها در زمان خارج از فرانسه است.

"Bon Voyage: هند سفیر #فرانسه در تعامل با خلبانان از هواپيمايی. تبریک و آرزوهای آنها را امن و پرواز به هند با یک تک هاپ" به سفارت هند در فرانسه است.

این هواپيمايی جت های جنگنده قادر به حمل طیف وسیعی از شدت موثر سلاح از جمله شهاب سنگ هوا به هوا موشک و سر موشک کروز.

این هواپيمايی جت خواهد آمد با هند-تغییرات خاص از جمله اسرائیل helmet-mounted نمایش radar warning receivers پایین-گروه jammers 10 ساعته پرواز ضبط داده ها مادون قرمز جستجو و سیستم های ردیابی در میان دیگران.

نیروی هوایی آماده است که زیرساخت های مورد نیاز برای استقبال از جت در آن خط به بالا.

وزیر دفاع Rajnath Singh, ماه گذشته برگزار شد مکالمه تلفنی با همتای فرانسوی خود فلورانس Parly که مطمئن تحویل اولین دسته از هواپیما را به عنوان برنامه ریزی شده با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحویل به هند توسط داسو این جت نگه داشته شدند در فرانسه به عنوان بخشی از یک برنامه آموزشی برای نیروی هوایی هند خلبانان و تکنسین های.

در ماه اکتبر گذشته Rajnath Singh رفته بود در یک تور سه روزه به فرانسه برای شرکت در نخستین رویداد در یک مرکز از داسو حمل و نقل هوایی در Merignac منطقه بوردو حدود 590 متر از پاریس. آقای سینگ گرفته شده بود 20 دقیقه یورش در این هواپیما پس از انجام pooja.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن