پلیس پرونده Ganga رم, بالا دهلی بیمارستان برای COVID-19 نقض

بیمارستان ها نیاز به ثبت نام COVID-19 آزمون از طریق دولت مرکزی برنامه.دهلی نو: دولت دهلی نو در روز شنبه ثبت یک

توسط ELEMENTORSITE در 18 خرداد 1399

بیمارستان ها نیاز به ثبت نام COVID-19 آزمون از طریق دولت مرکزی برنامه.

دهلی نو:

دولت دهلی نو در روز شنبه ثبت یک پلیس پرونده این آقا Ganga رم بیمارستان در این شهرستان برای نقض قوانین برای coronavirus آزمون میان رشد جنجال در اطراف COVID-19 بیمارستان در پایتخت.

اولین اطلاعات مربوط به شاه بود در برابر ناشناخته مأموران در بیمارستان خصوصی در شکایت معاون وزیر از دولت دهلی نو را در بخش بهداشت و درمان.

با توجه به شکایت در حالی که دولت تا به حال آن را اجباری برای ثبت نام coronavirus آزمون رسمی نرم افزار برنامه مقامات در سر Ganga رم بیمارستان (SGRH) بودند ،

معلوم شد که RT-PCR برنامه توسعه یافته توسط دولت مرکزی بود استفاده نمی شود و حتی در ژوئن 3 در آقا Ganga Ram, بیمارستان, شکایت اتهام.

بیمارستان ها نیاز به ثبت نام COVID-19 آزمون از طریق برنامه به طوری که داده ها در coronavirus بیماران منعکس شده است را در زمان واقعی در پایگاه داده دولت است و هیچ تکراری یا خطا.

مقامات در SGRH پیشرو در بیمارستان خصوصی و اختصاصی COVID-19 تسهیلات گفت: گذشت به نظارت و که آن را در حال حاضر در پاسخ به یک نشان می دهد-باعث متوجه ارسال توسط دولت دهلی نو.

"خطا وجود دارد و در بخشی از ما. در طول مستند زمانی که ما شروع به تست کردیم understaffed. آن را نظارت. دهلی دولت صادر کرده است نشان می دهد علت توجه برای گزارش RT-PCR برنامه و ما در پاسخ به آنها را در حال حاضر. ما امیدواریم که این مسئله به زودی حل و فصل" دکتر DS رعنا رئیس اقا Ganga رم بیمارستان گفت NDTV.

دولت دهلی نو پا تا موشکافی از بیمارستان های پایتخت این هفته پس از چند شکایت از COVID-19 بیماران در حال حاضر پذیرش و گزارش می دهد که که مراکز درمانی در این شهرستان غرق شد.

وزیر Arvind Kejriwal خطاب به نگرانی در روز شنبه گفت که وجود دارد هیچ کمبود تخت برای بحرانی coronavirus بیماران در دهلی و هیچ کس نشان دادن علائم باید تبدیل به دور. آقای Kejriwal گفت: برخی از بیمارستان ها در حال "انجام فساد" و آنها نمی خواهد در امان خواهد بود.

"برخی از بیمارستان ها در حال انکار ورود به COVID-19 بيمار. من هشدار کسانی که فکر می کنم آنها خواهد بود قادر به انجام black-بازاریابی تخت با استفاده از نفوذ خود محافظ از احزاب دیگر شما نمی خواهد در امان خواهد بود" آقای Kejriwal گفت.

"لطفا اجازه دهید چند روز برای ما به این نوع. ما بررسی خواهد شد و اقدام علیه کسانی که امتناع از بیماران حتی زمانی که تخت در دسترس هستند... برخی از آنها درگیر در بازاریابی تخت" وزیر گفت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar Jain روز جمعه گفته بود "موضوع" بود که برخی از بیمارستان ها در حال به روز رسانی داده ها در دهلی دولت coronavirus نرم افزار ردیابی در زمان و یا بد نمایش دادن اطلاعات واقعی در دسترس بودن تخت هنگامی که بیماران تماس بگیرید.

دهلی ثبت 1,330 تازه coronavirus موارد در جمعه گرفتن COVID-19 شمارش در شهر فراتر از 26,000-علامت گذاری به عنوان و تعداد مرگ و میر به دلیل بیماری شروع به پریدن کرد به 708 مقامات گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن