شما هرگز نیاز به لمس یک خاک انداز با این ثابت جارو برقی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.زمانی که

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که جارو کف آن را همیشه یک بیت از یک مبارزه را انتخاب کنید تا آخرین بیت باقی مانده: با هر رفت و برگشت, هنوز هم وجود دارد یک خط از گرد و غبار فقط دور از دسترس است. آن را کمک نمی کند که dustpans اغلب کاملا ناخالص بیش از حد. یک راه حل: ثابت خلاء است که اعمال فوق العاده موثر خاک انداز.

این EyeVac به نظر می رسد مثل Wall-E شب و اعمال مانند یک ربات دوستانه بیش از حد. رفت و برگشت باقی مانده نسبت به آن و آن خلاء آن را با کمک یک سنسور حرکت.

این EyeVac مناسب برای طبقات سخت و با آن 1000 وات موتور آن وعده رسیدگی به حیوان خانگی مو بستر زن سبک و جلف و حتی اشیاء است که می تواند شکستن معمولی جارو برقی مانند ولگرد پیچ و نخ.

به دلیل مکش توسط یک سنسور حرکت, آن را همیشه آماده رفتن که متصل بنابراین شما نمی نیاز به خم شدن به آن را روشن. این یک گالن ظرفیت ندارد و نیاز به کیسه خلاء.

بر اساس بررسی های پت و پدر و مادر و به خصوص به نظر می رسد به مانند EyeVac.

"من عاشق این چیز!!!! من 3 موهای بلند سگ و آن آن است که مو" نوشت: یک منتقد. "من تقریبا نمی توانید آن را به دلیل بررسی و گفت که آن را مسدود کردن سریع. این است که چنین نیست. این فشردگی مو و نمی سست مکش. من خالی آن را یک بار در هفته و من رفت و برگشت تقریبا هر روز!"

دیگر حتی استفاده از آن برای آموزش گربه خود را:

"من با داشتن مشکل با یکی از گربه های من است. او را در پنجه و ضربه زدن در درب اتاق خواب من در وسط شب. آن را نگه داشتن ما را بیدار و او بود که باعث خرابی فرش. من نمی توانم اجازه دهید او را در اتاق خواب به دلیل آلرژی است. بعد از دیدن ویدئوها از اسپری های آئروسل استفاده می شود برای اصلاح رفتار گربه, من فکر کردم من می خواهم سعی کنید با استفاده از چشم-Vac.

"موفقیت! چشم-واتس شگفت زده kitties و من به خواب شب. گربه خواب مسالمت آمیز در خارج از درب اتاق خواب در حال حاضر و همه بسیار خوشحال."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de