کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو را تکذیب کرد و گفت که چین تجارت با ایران 'بیش'

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو صحبت می کند به مطبوعات خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در ژوئن 18 سال 2020

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو صحبت می کند به مطبوعات خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در ژوئن 18 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو را روشن کرده است که ایالات متحده-چین فاز یک معامله تجاری نیست و نظرات خود را به فاکس نیوز گرفته شده از متن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در توییتر تایید کرد که این معامله بود "به طور کامل دست نخورده است."

"من نظر گرفته شده اند wildly خارج از چارچوب" ناوارو گفت: در بیانیه ای از کاخ سفید پس از فاکس نیوز گزارش داد او گفت: در روز دوشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تصمیم به فسخ توافقنامه تجارت. های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و پس از فاکس نیوز گزارش اما بهبود پس از ناوارو را روشن.

"آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل. من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان است," او اضافه شده است.

در یک پست توییتر در اواخر روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!"

ایسنا قبلا گزارش شده است که ناوارو — که به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یک چین hawk — تا به حال مقصر این شکست از ایران در چین نه هشدار در مورد شیوع کروناویروس در اوایل.

Coronavirus بیماری های دولتی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از هر دو کشور را امضا کردند ایران در ماه ژانویه است.

مجری فاکس نیوز', "داستان," Martha MacCallum خواسته بود ناوارو در مورد معامله تجارت: "با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟"

"آن را بیش از" ناوارو پاسخ داد.

ناوارو افزود پس از آن که "نقطه عطف" آمد و زمانی که ایالات متحده تنها در مورد آموخته گسترش coronavirus پس از هیئت چینی واشنگتن را ترک کرده بود. این هیئت که شامل چینی معاون نخست وزیر لیو او در واشنگتن به ثبت نام در فاز یک توافق است.

روابط بین واشنگتن و پکن شده اند و در بدترین حالت در سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها از آمار در پکن برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و برای عدم شفاف در مورد گسترش ویروس گسترش یافته است.

افزایش تنش بین دو کشور در ماه های اخیر به ارمغان آورد به سوال سرنوشت فاز یک معامله تجاری که قرار دادن یک توقف خود را در صدمه زدن به جنگ تجاری است که تبدیل به یکی از بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی است.

چین تا کنون کاهش یافته است کوتاه از تعهدات خود در قرارداد های تجاری — به عنوان توسط بسیاری از پیش بینی کارشناسان است. این تا حدی به دلیل اختلالات ایجاد شده از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته گفت که او "torn" بیش از اینکه برای پایان دادن به معامله تجارت با چین اگرچه مقامات از هر دو طرف گفت: آنها در حال پیشرفت در اجرای آنچه مشخص شده در قرارداد. در فاز یک معامله تجاری چین توافق برای خرید اضافی $200 میلیارد دلار در کالاها و خدمات تا سال 2021 در بالای 2017 سطوح.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer یکی از کلید مذاکره کنندگان در معامله تجاری با پکن گزارش گفت: در اوایل این ماه که او احساس "بسیار خوب" مورد معامله و "چین انجام داده است یک کار خیلی خوب" در برخی از تغییرات ساختاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب