7 شرکت هایی که در حال کمک به تلاش های امدادی در راه های خلاق

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در طول ای

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول این زمان دشوار است, صفحه اصلی برندها در حال انجام بخشی خود را برای حمایت از کارکنان بهداشتی درمانی و بیمارستان ها در سراسر جهان است. در حالی که هر نوع کمک مالی سزاوار دور از تشویق های بسیاری در حال ساخت شخصی کمک های خود را ارائه پارچه و مواد را به کالاهای ضروری برای کسانی که در خط اول جبهه.

از لوازم خانگی مارک به هنر و صنایع دستی فروشگاه ها و همه چیز را در میان, در اینجا یک لیست از شرکت های که در حال دادن در راه منحصر به فرد. و اگر شما نیاز به مغازه برای چیزی است که به هر حال ممکن است به عنوان به خوبی پشتیبانی از این مارک ساخت یک تفاوت. پول خوبی به سر برد!

بهبود صفحه اصلی خرده فروش است متوقف تمام فروش N95 ماسک در فروشگاه ها و آنلاین هدایت هر موجود و ورودی محصولات مناسب به بیمارستان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. The Home Depot همچنان به حمایت از کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر از طریق این و اهدای میلیونها دلار تجهیزات حفاظت شخصی.

شوهر و همسر ملافه نام تجاری است که در یک ماموریت به 100,000 ماسک برای اولین پاسخ دهندگان و کسانی که نیاز دارند و آنها اهدا مقدار پارچه ملافه لازم برای انجام درست آن. اما این فقط یک تکه از پازل: Authenticity50 برگزاری جمع آوری کمک برای پول قادر به پرداخت هزینه برای دوخت ماسک با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به سمت فرآیند تولید.

در همکاری با شرکت تکنولوژی TTP Dyson اعلام کرد در ماه گذشته که آنها به سرعت طراحی شده با تکنولوژی بالا ونتیلاتور برای COVID-19 بيمار. در حالی که تعداد فعلی است ناشناخته لوازم خانگی با نام تجاری گفت: در تصویری که آنها در حال "آماده به 10 ، 000 هواکش" برای کمک به کسانی که رنج می برند و حمایت از بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی).

اوایل ماه گذشته مایکل اهدا $1M ارزش پارچه به بیش از 70 سازمان و به منظور ایجاد ماسک برای کارگران ضروری و کسانی که نیاز دارند. در علاوه بر این به آنها کمک مالی, صنایع دستی, فروشگاه نیز تبادل نظر مربيان در وب سایت خود را برای چگونه به ماسک خود را به دلیل کمبود در سراسر کشور است.

با همکاری با تولید کنندگان مختلف بهداشتی و سیستم های مراقبت از کف نام تجاری اهدای اختصاصی خلاء کیسه مواد را فیلتر ماسک برای کارگران ضروری. بیسل خلاء کیسه های ساخته شده با ترکیبی مواد فیلتر شبیه به N95 ماسک که به معنی تنفس خوب و ذرات بهره وری برای کسانی که با پوشیدن آنها.

چتر نجات است, تهیه ماسک ساخته شده از 100 ٪ پنبه ورق در انواع رنگ ها و الگوهای. نه تنها ساخت چتر نجات با کیفیت بالا ماسک در دسترس عموم (آنها در حال حاضر به فروش می رسد اما خواهد بود restocked به زودی) اما برای هر مجموعه ای به فروش می رسد آنها در حال اهدای پنج بسته به کسانی که نیاز دارند.

بروکس است که ارائه یک خرید, یک, اهدای یک معامله است که مهم است برای ساخت frontliners احساس راحت است. هنگامی که شما خرید یک جفت کفش (گلیسیرین 18, فراتر 7, شناور شدن 3 یا تیمارستان 2) و یا صرف $150, کفش شرکت اهدا خواهد شد یک جفت کفش ورزشی به کارگران بهداشت و درمان نیاز دارند. آنها به طور مداوم روی پای خود بایستند بنابراین کفش راحت است مهم تر از همیشه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن