بله گیاهان خود را می توانید در کونی, هم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تابستان د

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابستان در نوسان کامل است. آن داغ است. خورشید فروزان است. در حالی که خود را در تابستان سنتی BBQs و بازدیدکننده داشته است ساحل ممکن است نگاه متفاوت در این سال (و یا فقط ممکن است غیر موجود) یک چیز یکسان باقی می ماند: اگر شما در حال رفتن خارج, شما در حال رفتن به می خواهید برای بارگذاری بر کرم های ضد آفتاب.

من همیشه باید فوق العاده و آگاه به حد من قرار گرفتن در معرض خورشید در تابستان (حتی با SPF)—و گیاهان همان راه است! "اگر شما حرکت خود را از گیاهان به نور خورشید بدون acclimating آنها برای اولین بار آفتاب سوختگی است برای رفتن به این نتیجه می گوید:" لیزا Eldred Steinkopf این Houseplant گورو و نویسنده چندین houseplant کتاب از جمله اخیر او یک "Houseplant, حزب,: سرگرم کننده, پروژه ها و طرح های در حال رشد راهنمایی برای حماسه گیاهان در محیط داخلی."

در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن خود را از گیاهان از گرفتن آفتاب سوختگی

اد و چه باید بکنید اگر آن اتفاق می افتد.

نشانه هایی از Houseplant آفتاب سوختگی

گیاهی آفتاب سوختگی (همچنین شناخته شده به عنوان برگ sunscald یا تاول) زمانی رخ می دهد که یک گیاه است که به طور ناگهانی در معرض روشن-روشن منطقه است. این می تواند رخ دهد هنگامی که شما در حال حرکت خود را از گیاهان در خارج از منزل برای تابستان یا زمانی که شما در حال آوردن آنها را به خانه از یک گلخانه و یا گیاه فروشگاه فراهم می کند که روشنایی مختلف از خانه خود را فراهم می کند.

"آفتاب تاول همچنین می توانید در داخل خانه اتفاق می افتد اگر شما یک سایه دوست گیاه در یک پنجره است که بیش از حد آفتابی برای خاص که houseplant می گوید:" Raffaele Di Lallo, گیاه پزشک و houseplant کارشناس اوهایو استوایی است.

دی Lallo می گوید که گیاه آفتاب سوختگی رخ می دهد بسیار به سرعت در عرض چند ساعت و برای اولین بار ثبت نام خواهد بود بزرگ و مناطق سفید بر روی برگ. "برگ ظاهر خواهد شد به عنوان اگر آنها شده است مقصور و شسته شده," او می گوید. Steinkopf می افزاید که این discoloring تنها ظاهر خواهد شد در بالای برگ گیاه خود را.

"اگر از آن است که آفتاب سوختگی و نه چیز دیگری آن را تنها خواهد شد در بالای برگ یا برگ که بیشتر در معرض آفتاب است. برگ زیر خواهد شد نمی شود," او می گوید. "اگر آفتاب سوختگی گسترده است که مقصور مناطق از برگ را به قهوه ای روشن و ممکن است تبدیل به ترد."

چگونه برای جلوگیری از houseplant آفتاب سوختگی

این مهم است به یاد داشته باشید هر یک از شما houseplant را قرار گرفتن در معرض نور نیاز دارد. برخی از عشق آفتاب در حالی که برخی از رشد بهتر فقط با یک آبپاش نور است.

اگر شما یک خورشید محبت گیاه و شما در حال حرکت آن را در خارج برای تابستان و یا آوردن آن به خانه از یک گیاه فروشگاه برای اولین بار این گیاه نیاز به آرامی ساخت تا به روشن تر قرار گرفتن در معرض آفتاب. کلید واژه ها: به آرامی.

"بهترین پیشگیری است که به آرامی acclimate گیاهان خود را به یک نور متفاوت از وضعیت یکی از آنها می گوید:" Steinkopf.

دی Lallo می افزاید: "حتی برای خورشید دوست گیاهان شما باید acclimate خود گیاهان به نور روشن توسط یک فرآیند به نام سخت خاموش است." فکر می کنم از این به عنوان houseplant ساختمان یک پایه قهوهای مایل به زرد.

به گیاه خود را به سخت کردن دی Lallo نشان می دهد قرار دادن گیاه خود را در خارج در سایه کامل برای چند روز و سپس معرفی آن به یک یا دو ساعت از آفتاب صبح از آن است که ملایم تر از آفتاب اواسط روز. سپس به تدریج به گیاه نور خورشید قرار گرفتن در معرض بیش از دو تا سه هفته.

چه باید بکنید اگر شما houseplant در حال حاضر آفتاب

متاسفانه هیچ آلوئه ورا برای قرار دادن در خود گیاه آفتاب سوختگی و آن را نمی خواهد در نهایت به یک قهوهای مایل به زرد. "اگر شما خود را پیدا کنید گیاه شده و سوخته بهتر است به قطع برگ های آسیب دیده و یا اصلاح آنها را اگر شما می توانید می گوید:" Steinkopf. "آنها را نمی یابد و یا به نوبه خود سبز دوباره."

سپس گیاه خود را به کمتر روشن منطقه—انتخاب فیلتر نور مستقیم خورشید—زمزمه خود را عمیق ترین عذر خواهی به آن و رزومه مراقبت مناسب.

خود را بهترین گزینه است برای تشویق آن به رشد و حرکت رو به جلو و یادگیری از اشتباهات خود را. گیاه خود را می خواهد شما را ببخشد—فقط به یاد داشته باشید دفعه بعد که گیاهان نیاز به نور خورشید برای محافظت بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن