چشمگیر معبد پیدا کردن گانگستر Vikas Dubey: 10 امتیاز

Vikas Dubey فرار جمعه گذشته پس از کشته شدن هشت پلیس در کمین او تعیین کرده بود تا برای جلوگیری از بازداشت.دهلی

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399
The Dramatic Temple Find Of Gangster Vikas Dubey: 10 Points

Vikas Dubey فرار جمعه گذشته پس از کشته شدن هشت پلیس در کمین او تعیین کرده بود تا برای جلوگیری از بازداشت.

دهلی نو: اوتار پرادش, گانگستر, Vikas Dubey دستگیر شده بود صبح امروز پس از پنج روز شکار است که در طی آن او به سفر در سراسر سه متحده برای پایان دادن به در یک معبد در Madhya Pradesh. لحظات پس از او پا را از Mahakal معبد در اوجائین بدنام جنایی مواجه شد. "اصلی Vikas Dubey hoon, Kanpur wala (من Vikas Dubey از کانپور)" او پشت سر هم برگزار شد توسط چند پلیس و سیلی توسط یکی از آنها است. Vikas Dubey شارژ در 60 موارد از جمله قتل فرار کرد جمعه گذشته پس از کشته شدن هشت پلیس در کمین او تعیین کرده بود تا برای جلوگیری از بازداشت. در پایان او است در آن وجود دارد یک هشدار برای او اما بیش از 600 متر دور در Madhya Pradesh شهر.

در اینجا 10 و تحولات در این داستان:

  1. Vikas Dubey گفته می شود در 50s به رسمیت شناخته شد زمانی که او خریداری پراساد و وارد Mahakal معبد. به عنوان ماموران امنیتی مواجه او ضربه در آنها. سپس او تبدیل شده بود ،

  2. Dubey گذشته دیده می شود در یک هتل در فریدآباد, Haryana, بنا به گزارش راند از کانپور به Faridabad از طریق کوتا در راجستان به Madhya Pradesh - حدود 1500 متر - بدون اینکه بررسی شود.

  3. Madhya Pradesh صفحه اصلی وزیر Narottam Mishra گفت Dubey سوار به دولت با دو دستیاران او یک ID جعلی اعلام کرد که نام خانوادگی خود به عنوان "پل".

  4. آن را تسلیم و یا دستگیری? ارشد تا افسر پلیس Mohit Agarwal گفت: "ما گرفتار بسیاری از همکاران و چند کشته شدند. پس قطعا او در تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود و در اجرا."

  5. بازداشت گزارش شده بود پس از دو ساعت از Dubey را همدست بودند به ضرب گلوله توسط اوتار پرادش پلیس در جداگانه برخورد. یکی از آنها دستگیر شد و در روز شنبه از فریدآباد هتل که در آن Dubey شده بود اندیش. در راه به او گفته ربوده تپانچه از یک پلیس در تلاش برای رفع یک تخت تایر و تلاش برای فرار.

  6. روز جمعه گذشته یک تیم بزرگ از پلیس که رفت به Dubey را Bikru ایجاد کرد به دستگیری او در یک مورد اقدام به قتل گرفتار شده بود با تعجب هنگامی که وجود دارد بی رویه شلیک از پشت بام ها. هشت پلیس کشته شدند. Dubey فرار پس از قتل عام.

  7. تا اداره پاره کردن Dubey و راه اندازی عظیم شکار برای او. در طول هفته گذشته پنج تن از Dubey را همدستان کشته شدند.

  8. دو پلیس در میان ده ها بازداشت شده است. پلیس از جمله بازرس مسئول ایستگاه پلیس در نزدیکی Dubey را ایجاد کرد که گفته می شود هشدار داده اوباش به پلیس تیمی از رفتن به دستگیری او. بیش از 60 پلیس که از ایستگاه خارج شده و ارسال شده در پلیس خط.

  9. سوالات مطرح شده در مورد Vikas Dubey را در دراز مدت از طریق سه متحده بدون گرفتار شدن. رهبران اپوزیسیون را سوال که آیا گانگستر تسلیم و یا دستگیر شد.

  10. Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ چائوهان گفت که او تا به حال شده است در تماس با خود را تا همتای یوگی Adityanath. "کسانی که احساس می کنید که پس از رفتن به Mahakal معبد گناهان خود خواهد بود محو نمی دانم Mahakal. دولت ما نمی خواهد یدکی هر جنایتکاران" آقای Chouhan توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن