“افزایش هند حاکمیت”: استقبال آمریکا از ممنوعیت برنامه های چینی

'Will Boost India's Sovereignty': US Welcomes Ban On Chinese Apps

ما خوش آمدید هند ممنوعیت در برخی از برنامه های تلفن همراه مایک Pompeo گفت: (فایل)

دهلی نو:

هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی را تقویت حاکمیت و تمامیت و امنیت ملی, وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت: استقبال از این حرکت که آمد در میان یک پایه بین هند و چین در Ladakh را Galwan دره.

“ما خوش آمدید هند ممنوعیت در برخی از برنامه های تلفن همراه است که در خدمت به عنوان یک زائده CCP را (چینی حزب کمونیست) نظارت دولت” آقای Pompeo به خبرنگاران گفت:.

“هند برنامه پاک رویکرد را افزایش دهند هند حاکمیت. آن را نیز افزایش هند یکپارچگی و امنیت ملی” او به نقل از خبرگزاری PTI عنوان کرد و گفت.

تلفن همراه برنامه های کاربردی که ممنوع شده است گنجانده شده است بسیار محبوب Infinite, WeChat و UC Browser میان بزرگ اقتصادی واکنش در برابر چین پس از 15 ژوئن درگیری در لاداخ که در آن 20 سربازان هندی درگذشت, برای کشور است.

دولت گفت: برنامه مسدود شد “با در نظر گرفتن اطلاعات موجود در آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی است.”

در واکنش به این ممنوعیت چین گفت: هند در حرکت بود تبعیض آمیز.

“هند و اندازه گیری انتخابی و discriminatorily هدف خاصی برنامه های چینی در مبهم و دور از ذهن زمینه اجرا می شود در برابر عادلانه و شفاف روش الزامات نقض امنیت ملی استثنا و مظنون به نقض قوانین سازمان تجارت جهانی,” سفارت چین سخنگوی Ji Rong گفته بود.

ما که درگیر شده است تلخ مبادلات با دره تنگ و باریک برای ماه اول بر تجارت پس از آن جنگ coronavirus مواجه است خواسته برخی از نمایندگان مجلس برای ممنوعیت برنامه های چینی عمدتا Infinite های ویروسی تصویری نرم افزار تلفن همراه است که به طور گسترده ای محبوب در هند به عنوان به خوبی.

پس از هند حرکت جمهوری خواه کنگره ریک کرافورد توییتی که “Infinite باید بروید و آن را باید رفته دیروز.”

هفته گذشته آمریکا و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین گفته بود که دولت چین با استفاده از Infinite برای مقاصد خود.

Infinite که تا به حال میلیون ها نفر از کاربران در هند روز سه شنبه گفت: آن را مطابق با دستور دولت. “Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله چینی ها در دولت” آن را در بیانیه ای گفت.

منابع دولت در روز چهارشنبه گفت که دور سوم ارشد نظامی-سطح مذاکرات برای حل و فصل مستقل با چین صورت گرفت و در ژوئن 30, اما بی نتیجه بود.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de