Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا راه اندازی تحویل غذا برنامه برای سالمندان ما در صدر تلفات 50,000

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 50,000 چند متحده در حال حرکت به جلو با برنامه های بازگشایی کسب و کار بر

توسط ELEMENTORSITE در 6 اردیبهشت 1399

تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 50,000 چند متحده در حال حرکت به جلو با برنامه های بازگشایی کسب و کار برای تحریک رشد اقتصادی است. برخی از فرمانداران آغاز کرده اند تسهیلات با وجود هشدارهای از جهان مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به انجام این کار بدون جرقه موج دوم Covid-19 عفونت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 195,920
  • ما موارد: بیش از 890,500
  • ما مرگ و میر: حداقل 51,017

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:20 pm: کالیفرنیا شهرستانها پروژه 2-ضرر و زیان سال از $6.7 میلیارد

افراد منتظر در صف برای دریافت مواد غذایی در یک بانک مواد غذایی توزیع برای کسانی که نیاز به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در 9 آوریل سال 2020 در ون نویس کالیفرنیا است.

ماریو تاما | گتی ایماژ

کالیفرنیا 482 شهرستانها می گویند که آنها خواهد شد در مجموع از دست دادن $6.7 میلیارد دلار در طول دو سال آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باعث اخراج و furloughs برای کارگران و پتانسیل کاهش به خدمات اساسی مانند بهداشت و ایمنی عمومی و مسکن.

اما برآورد شده که لیگ کالیفرنیا شهرستانها فرض اقامت در خانه سفارش آسانسور ژوئن 1 — یک سناریو بعید است در یک وضعیت که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و مقامات بهداشت عمومی باید گفت ممنوعیت اجتماعات بزرگ و غیر ضروری سفر به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به خوبی به تابستان است.

"بدیهی است که دیگر ماندن در خانه سفارشات در جای دیگر کسب و کار بسته بیشتر درآمد کمبود خواهد بود" گفت: کارولین Coleman, لیگ, مدیر اجرایی.

شهرهای بزرگ و کوچک می گویند آنها احساس درد ناگهانی اقتصادی متوقف کردن به عنوان بسیاری از کسب و کار و رستوران ها بسته شده اند و مردم نیست, سفر به دلیل اجباری اقامت در خانه سفارش دهید.

کنگره فرستاده $5.8 میلیارد دلار به کالیفرنیا محلی به عنوان بخشی از یک 2.2 تریلیون دلار بسته کمک, اما بیشتر از آن پول رفت و به شهرستانهای استان است. تنها شش کالیفرنیا شهرهای واجد شرایط از آنجا که آنها تا به حال جمعیت بیشتر از 500 ، 000 نفر: Fresno, Los Angeles, ساکرامنتو, San Diego سان فرانسیسکو و سن خوزه. —آسوشیتد پرس

6:56 pm: آمریکا شهرستانها هوا عمیق درآمد آمار از شیوع کروناویروس

ایالات متحده و شهرستانها در حال خیره به یک پرتگاه مالی به عنوان آنها ارزیابی درآمد مالیاتی کمبود از افسردگی تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد خود است.

اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات در بسیاری از ملت ها به سرعت ویروس' گسترش غیر ضروری کسب و کار و خدمات را توقیف و منجر به بالا رفتن سرسام آور و بیکاری و کاهش هزینه های مصرف کننده. به عنوان یک نتیجه, شهرها و ایالات متحده شروع به پروژه عمیق از دست دادن درآمد به ویژه برای پول بزرگ ژنراتور مانند درآمد و مالیات فروش.

بارکلیز برآورد کرده است درآمد مالیاتی ضرر و زیان برای دولت و شهرداری ها خواهد شد در مجموع 350 $میلیارد دلار یا بیشتر برای سال مالی سال 2020 و 2021. این $2.3 تریلیون دلار ایالات متحده مراقبت در عمل اختصاص 150 میلیارد دلار به دولت به طور انحصاری برای پوشش ویروس-هزینه های مربوط به آنها را متحمل می شوند.

شهرداران و فرمانداران در حال تقاضاهای مصرانه برای بیشتر پول فدرال ملی فرمانداران انجمن درخواست 500 میلیارد دلار و آمریکا در شهر و شهرستان گروه به دنبال 250 میلیارد دلار. در این میان برخی از دولتها در حال بهره برداری صندوق ذخیره و اقدام به کاهش هزینه ها از جمله تخمگذار کردن یا تحمیل پرداخت نشده furloughs در کارگران است.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره آمریکا girded برای یک جنگ جدید بیش از کمک های فدرال به ایالت ها و دولت های محلی. در حالی که رهبران دموکرات حمایت کرده اند برای حرکت آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه گفت که او مورد علاقه اجازه می دهد ورشکستگی برای کمبود پول نقد متحده بیش از فرستادن آنها بیشتر پول فدرال. —رادیو فردا

6:48 pm: FDA کمیسر Stephen هان بحث محاکمه در آثار برای coronavirus واکسن و درمان

6:37 pm: صلیب سرخ جمهور می گوید COVID-19 بحران نیاز بزرگ اقتصادی طرح

یک داوطلب صلیب سرخ اسپانیا نقل و انتقالات Covid-19 بيمار به لا Albubilla خانه سالمندان که در آن بیمارانی که آزمایش مثبت در Covid-19 باقی می ماند و در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در هوئسکا در کشور اسپانیا است.

آلوارو کالوو | گتی ایماژ

رئیس بزرگترین بشردوستانه شبکه خواست دولت شروع به فکر کردن در مورد مقابله با آسیب های اقتصادی از coronavirus با چیزی شبیه طرح مارشال استفاده شده توسط ایالات متحده برای کمک به کشورهای در حال بهبود پس از جنگ جهانی دوم است.

فرانچسکو Rocca رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که در عمل در 192 کشور هشدار داد خطر ناآرامی های اجتماعی و گرسنگی و قحطی و گرسنگی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

"ما نیاز به برنامه ریزی همراه با نهادهای اجتماعی پاسخ قبل از اینکه خیلی دیر است," او گفت:.

Rocca گفت: طی یک ویدیو کنفرانس خبری که فقدان هر گونه منبع درآمد برای میلیون ها نفر از مردم به دلیل مستندات است "یک نگرانی بزرگ برای ما هر دو در کشورهای غربی و همچنین در کشورهای شکننده و بحران طولانی."

بدون عمده اقتصادی از برنامه های بازیابی او گفت: مردم را رها جوامع خود اگر "خود را تنها گزینه ای است که گرسنگی و گرسنگی" است که افزایش مهاجرت.

Rocca که همچنین رئیس ایتالیا صلیب سرخ گفت: "باید از خواب بیدار یک تماس را به جامعه بین المللی است."

طرح مارشال آمریکایی بود که طرح تصویب شده در سال 1948 برای کمک به اروپای غربی بعد از شکست آلمان نازی ، ایالات متحده منتقل شده 12 میلیارد دلار به غرب کشورهای اروپایی به خار خود را بهبود اقتصادی که به گفته یکی از برآورد می شود معادل بیش از $128 میلیارد دلار در سال 2020 است.

Rocca گفت که او فکر می کند یک شبیه اقتصادی ابتکار "ضروری است که دولت ها باید شروع به فکر می کنم." —آسوشیتد پرس

6:24 pm: که کار از خانه را گسترده تر می شود بسیاری می گویند که آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب

این COVID-19 همه گیر را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. اما زمانی که آن را بیش از همه بسیاری از مردم فکر کردن که سفر از آشپزخانه به اتاق نشیمن ممکن است چنین بد رفت و آمد است.

متحده از بازی مشترک CNBC/تغییر پژوهش بررسی نوسان متحده می یابد 42 درصد از پاسخ دهندگان در سراسر کشور می گویند که آنها در حال کار از خانه – یک پرش بزرگ از تنها 9 درصد است که می گویند که آنها کار می کرد به طور کامل از خانه قبل از همه گیر. برخی از 14 درصد می گویند که آنها در حال کار از خانه بیشتر از قبل در حالی که 19 درصد در حال کار از خانه برای اولین بار.

58% اکثر گزارش آنها هنوز در حال کار در خارج از خانه.

هنگامی که اقتصاد بازگشایی 24 درصد می گویند که آنها می خواهم به کار یا به طور کامل یا بیشتر از خانه در مقایسه با چگونه آنها کار می کرد قبل از, در حالی که 55 درصد برنامه ریزی برای بازگشت به کار و 20 درصد مطمئن نیست. —Jackson برک

6:09 pm: به عنوان coronavirus له سفر, صنعت, Expedia نقشه از سهام خصوصی استراتژی بقا

مسافران نشسته در فاصله داخل یک پرواز از میامی به آتلانتا میامی در تاریخ 23 آوریل سال 2020 است.

Chandan Khanna | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان سفر آنلاین غول Expedia تلاش برای زنده ماندن نابسامانی از coronavirus بحران های سهام خصوصی شروع به پریدن کرد به کمک شرکت شناور باقی می ماند و به طور بالقوه آن را آماده برای فروش زمانی که اقتصاد ری استارت.

آپولو و Silver Lake Partners' $1.2 میلیارد دلار تزریق پول نقد اعلام کرد روز پنج شنبه می تواند کمک به سفر آنلاین اپراتور مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر و همچنین طولانی مدت موانع مانند گوگل تهدیدی برای کسب و کار خود و یا فروش را می توان در کارت.

"مدیریت به نظر می رسد تمیز کردن کسب و کار به دست کردن در برخی از نقطه" نوشته اسکات Devitt اینترنت تحلیلگر در Stifel به سرمایه گذاران است.

دیوید Sambur شرکت سرب شریک آپولو خصوصی حقوق صاحبان سهام, کسب و کار و گرگ Mondre Co-مدیر عامل و شریک مدیریت از Silver Lake Partners ملحق خواهد شد Expedia مدیره.

"Expedia دقیق نوع از کسب و کار ما نگاه به سرمایه گذاری در: آن را مبتکر و رهبر بازار است و تغییر جهان چگونه خرید سفر و تجربه" Sambur گفت.

هر دو شرکت های سهامی خصوصی به نظر می رسد شرط بندی در محاصره سفر و مهمان نوازی بخش آن را به عنوان چهره تلخ چشم انداز کوتاه مدت. —سیما Mody

5:47 pm: درز کرده از کاخ سفید آشکار ایمیل های پشت صحنه نبرد بیش از کلروکين در coronavirus پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس دولت او روزانه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی خود را به عنوان پدر و مشاور ارشد Ivanka Trump اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد Wolf, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, معاون رئیس جمهور, مایک پنس کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ سفیر دبی Birx و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci, گوش دادن در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 20 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید انتصاب تحت فشار دولت و مقامات بهداشتی به یک اثبات نشده مالاریا مواد مخدر در دسترس عموم برای درمان این بیماری ناشی از کروناویروس جدید بدون نظارت دکتر با توجه به ایمیل های داخلی منتشر شده توسط Vanity Fair در روز جمعه.

فشار تاکتیک باعث وحشت و مقاومت مواجه از دانشمندان و پزشکان در چندین بهداشت فدرال سازمان که حاضر به تعلیق مواد مخدر مقررات به منظور توزیع به طور بالقوه خطرناک درمان به خارج از بیمارستان.

این گزارش می افزاید: یک لایه جدید به بلندی بحران مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آن تلاش برای ترویج و تهیه داروهای حاوی کلروکين و هیدروکسی کلروکین. طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا و انتخاب خودکار ایمنی بدن بیماری های کلروکين ثابت نشده است موثر برای درمان Covid-19.

روز جمعه CNBC گزارش یافته های یک کارآزمایی بالینی از کلروکين که متوقف شد در میان نگرانی های ایمنی بعد از محققان به استناد یک "نتیجه اولیه" از مرگ و میر در میان بیمارانی که داده شد و در دوزهای بالا از کلروکين. —کریستینا Wilkie

5:35 pm: Sloanetoyotaglenside می پیوندد رشد موج بازگشت شرکت های کوچک کسب و کار صندوق نجات

Sloanetoyotaglenside اعلام کرده است که بازگشت آن کسب و کار کوچک فدرال بودجه از چک Protection Program (PPP). اداره کسب و کار کوچک (SBA) با صدور دستورالعمل های جدید صبح روز پنجشنبه خودکار خرده برگزار شد جلسه هیئت مدیره که در طی آن "تصمیم به لغو تمام PPP برنامه های کاربردی و بازگشت همه PPP بودجه توسط safe harbor تاریخ مارس 7" گفت: Marc توپ Sloanetoyotaglenside ارتباطات ،

این شرکت حدود $95 میلیون دلار است که سه برابر مقدار هر شرکت شناخته شده است برای دریافت از طریق این برنامه با توجه به واشنگتن پست. Sloanetoyotaglenside گفت: آن را واجد شرایط برای درخواست کمک های مالی و در نظر گرفته شده برای استفاده از پول "برای [آن] کارکنان و هیچ چیز دیگری" بود و باید با استفاده از بودجه به rehire همه 7,000 همکاران که قبلا furloughed. آن را دریافت واکنش از صاحبان کسب و کار کوچک که قادر به دریافت هر گونه کمک مالی قبل از تامین بودجه اولیه زد. در اوایل این هفته داد و ستد عمومی شرکت Shake Shack و اموزش نوازی, گروه, همچنین بازپرداخت وام های خود را پس از دریافت $10 میلیون و 20 میلیون دلار بود اما برخی از شرکت های بزرگ در حال امتناع از پرداخت پول نقد است. —یاس کیم

5:15 pm: کالیفرنیا راه اندازی برنامه تحویل غذا برای سالمندان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد راه اندازی یک برنامه جدید به نام جمعه "رستوران ها تحویل: صفحه اصلی وعده های غذایی برای سالمندان" که با استفاده از eateries محلی برای آماده سازی و تحویل رایگان غذا برای افراد مسن نیاز دارند.

ایجاد شده از طریق همکاری با سازمان مدیریت اضطراری فدرال ایالت, برنامه رفت و به اثر فوری جمعه و اولین از نوع خود در ایالات متحده با توجه به Newsom.

او تخمین زده است که وجود دارد بیش از 5.7 میلیون سالمندان در کالیفرنیا که 1.7 میلیون نفر از آنها به تنهایی زندگی می کنند و ممکن است قادر به طبخ وعده های غذایی خود را. در علاوه بر این به کمک این ساکنان رستوران تحویل نیز طراحی شده برای ایجاد مشاغل است.

"این همکاری را اجازه می دهد توانایی برای رستوران ها برای شروع rehiring مردم و یا نگه داشتن افراد در حال حاضر شاغل" Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

رستوران ها ارائه خواهد شد ارائه سه وعده غذا در روز و هفت روز هفته برای سالمندان و Newsom گفت: در حال حاضر وجود ندارد درپوش در تعداد وعده های غذایی که آماده خواهد شد. دولت و FEMA بازپرداخت خواهد شد محلی برای بسیاری از برنامه را با توجه به Newsom. —هانا میلر

4:35 pm: تبس در حال رفتن بد به عنوان coronavirus نگه می دارد و رستوران ها بسته شده است. بوستون آبجو یک راه حل

جیم کخ بنیانگذار بوستون آبجو

اسکات Eells | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان کافه ها و رستوران ها باقی می ماند توقیف در پاسخ به کروناویروس همه گیر بوستون آبجو تبدیل میلیون ها دلار از منقضی شدن آبجو به اتانول به جبران برخی از آن از دست فروش.

آبجو با خدا ممنوع فروش افزایش 11.6 درصد در هفته منتهی به سوم آوریل 11 به گفته نیلسن داده ها به عنوان مصرف کنندگان نوشیدنی های بیشتر در صفحه اصلی. اما اسپایک نیست به نفع صنعت تخمیر به عنوان بسیاری از آنجا که آنها با تکیه بر فروش در رستوران ها و کافه ها. تغییر در روند مصرف است که منجر به منقضی شده تبس برای بسیاری از تولید کنندگان آبجو هنر و صنعت.

زنجیره تامین اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر به رهبری کشاورزان به تخلیه شیر و تخم مرغ و حتی به عنوان فروشگاه های مواد غذایی مبارزه برای حفظ بالا و تقاضای مواد غذایی در انبار.

بوستون آبجو پدر و مادر سام آدامز است که مصرف کمتر بی فایده رویکرد وقتی که می آید به $5.8 میلیون دلار در آبجو بازگشت توسط خرده فروشان و توزیع کنندگان در طول سه ماهه اول خود را.

این شرکت بنیانگذار و رئیس جیم کخ گفت: در CNBC "ارز" جمعه که آن را تقطیر بازگشت آبجو به اتانول بنابراین می توان آن را مخلوط به بنزین است. این شرکت دومین کرافت آبجو در کشور با توجه به Brewers در ارتباط بوده و بازیافت بیات آبجو مانند این دهه برای اطمینان از طراوت اما به تازگی آن را افزایش حجم. —آملیا Lucas

4:15 pm: MGM گزارش کاهش 7 درصد از کارکنان ایالات هنرمندان آزاد furloughs یک سوم از کارکنان آن

دانیل کریگ ستاره به عنوان جیمز باند در "هیچ وقت به مرگ است."

MGM

MGM شده اند گذاشته حدود 7 درصد از کارکنان خود را به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده بود اساسی وظایف شغلی غیر ممکن است به انجام در حالی که فیلم منتشر شده به تاخیر افتاد و تئاتر هستند توقیف.

انواع روز جمعه گزارش داد که حدود 50 شغل در MGM قطع شده بود سراسر همه بخش ها از جمله اسکریپت و unscripted تلویزیون و فیلم های.

استودیو بازاریابی و توزیع بازوی ایالات هنرمندان آزاد نیز furloughed یک سوم از کارکنان خود را انتشار داد. علاوه بر این مدیریت ارشد در هر دو شرکت انتظار می رود به کاهش حقوق و دستمزد.

"در این جهانی اقتصادی, صنعت و چالش های کسب و کار ما انجام برخی اقدامات برای کاهش زمان تاثیر مالی در کسب و کار ما و برای اطمینان از MGM قرار گرفته است برای آینده" MGM برنج نوشت: در یک یادداشت به دست آمده توسط انواع. "متاسفانه این تغییرات ضروری برخی از دائمی کاهش نیروی کار ما. همه نهفته کارکنان ابلاغ شده است." —سارا Whitten

4:11 pm: Peloton سهام میآید پس از گزارش بزرگترین کلاس همیشه به عنوان coronavirus محدودیت نگه داشتن ورزشگاه بسته

سهام Peloton به دست آورده بیش از 6 درصد در روز پس از این شرکت گفت: در آن برگزار می شود و بزرگترین آن کلاس همیشه در اوایل این هفته با بیش از 23000 نفر در جریان آن از صفحه اصلی.

سهام این شرکت تا بیش از 13 درصد از Jan. 1 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد ورزشگاه در سراسر کشور توقیف و مصرف کنندگان به دنبال فرصت هایی برای ورزش در منزل. Peloton را در خانه مدل کسب و کار به نظر می رسد در میان چند قادر به رشد به عنوان بسیاری از جامعه تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Peloton در بیانیه ای گفت به CNBC که بیش از 23,000 تنظیم برای بیش از 10 دقیقه به یک زندگی تمرین روز چهارشنبه که در صدر رکورد قبلی برای بسیاری از کاربران در یک کلاس از 19,000. —خواهد Feuer

4:05 pm: داو جهش بیش از 200 امتیاز به عنوان راهحل دوباره بجای اول برگشتن اما پست اول هفتگی از دست دادن سه

3:51 pm: نیروی دریایی توصیه برقراری کاپیتان coronavirus زده ناو هواپیمابر

کاپیتان برت Crozier آدرس خدمه برای اولین بار به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در کشتی عرشه پرواز در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده در نوامبر 1 2019.

نیروی دریایی ایالات متحده | متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس شان لینچ | ایسنا

نیروی دریایی ایالات متحده به مقامات بالا توصیه می شود که کاپیتان رها از وظیفه بعد از صدایی هشدار دهنده از یک رشد شیوع کروناویروس روی عرشه یک ناو هواپیمابر را باید بدهید ،

تصمیم به بازگرداندن نیروی دریایی سروان. برت Crozier فرمان از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت نشسته با وزیر دفاع علامت Esper. پنتاگون رئیس بود که در جریان توصیه های زیر دریایی ایالات متحده در تحقیقات هنوز برای ثبت نام در بازگشت از کاپیتان. او انتظار دارد که برای تصمیم گیری در جمعه.

آخرین وحی پیروی کثیف رشته ای از حوادث که منجر به استعفای وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

Modly رها Crozier پس از کاپیتان نامه شفاعت برای کمک به کاهش گسترش ویروس کشنده در روی عرشه ناو هواپیمابر به بیرون درز شد به رسانه ها. —آماندا Macias

3:49 pm: اول از همه-مجازی پیش نویس NFL می بیند به طور متوسط از 15.6 میلیون بیننده در شب افتتاحیه

اول از همه-مجازی لیگ ملی فوتبال پیش نویس جذب تمام زمان بالا 15.6 میلیون بیننده برای باز گرد شنبه شب لیگ برتر را اعلام کرد.

دور اول بینندگان مجموع تا 37 درصد از 2019 و گرفتگی NFL قبلی بالا از 12.4 میلیون بیننده در سال 2014. NFL را بالا offseason رویداد چهار ساعت عینک تلویزیونی در دیزنی متعلق به ABC و کانال های ESPN و لیگ متعلق به NFL Network. NFL گفت: این رویداد به اوج خود رسید و حدود 8:45 تا 9 بعد از ظهر با 19.6 میلیون بیننده.

NFL استفاده از فن آوری های خود را با همکاری مایکروسافت برای دسترسی به آن تیم پلت فرم برای کمک به باشگاه مدیران همکاری با کارکنان و تیم های دیگر در طول این رویداد. Goodell گفت: NFL.com او برطرف شد این رویداد تا به حال هیچ خطا و گفت: "تکنولوژی کار کرده است." او همچنین نمی رد کردن اجرای بخشی از مجازی پیش نویس در حوادث آینده است. —جباری جوان

2:47 pm: هوایی فرانسه برنده 7 میلیارد یورو خارجه-حمایت بسته وام

هوایی فرانسه را دریافت 7 میلیارد یورو ($7.6 میلیارد دلار) وام بسته حمایت دولت فرانسه برای جلوگیری از یک بحران نقدی در آورده با کروناویروس بحران مالی وزیر Bruno Le Maire اعلام کرد.

فرانسه صادر خواهد شد 3 میلیارد یورو وام مستقیم و تضمین یکی دیگر از 4 میلیارد دلار در وام دهی بانک ها به حامل های هواپیمایی گروه Air France-KLM, Le Maire گفت:

"هوایی فرانسه, هواپیماهای, پایه, بنابراین ما نیاز به حمایت هوایی فرانسه" وزیر گفت: در TF1 تلویزیون اضافه کرد که کمک خواهد حمل شرایط نیاز به "تبدیل شدن به بیشتر سازگار با محیط زیست هواپیمایی بر روی این سیاره است.

دولت فرانسه نیز در حال آماده شدن برای بازگشت حدود 5 میلیارد یورو وام به خودروساز رنو, Le Maire گفت. —رویترز

2:45 pm: NYSE چشم بازگشایی طبقه تجاری اما جدول زمانی هنوز مشخص نیست

پیاده پوشیدن ماسک های صورت, راه رفتن و گذشته بورس نیویورک در نیویورک در 18 مارس سال 2020 است.

مایکل ناگل | رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

بازار بورس نیویورک برنامه ای برای بازگشایی آن یاد طبقه تجاری است که در توقیف به دلیل coronavirus نگرانی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است تعیین تاریخ برای انجام این کار, بازار بورس و مردم آشنا با این موضوع گفت.

"بازار بورس خواهد شد و بازگشایی آن طبقه تجاری هنگامی که ما می توانید انجام دهید بنابراین با کاهش خطر و بدون اضافه کردن فشار بر روی محلی سیستم بهداشت و درمان," ارز سخنگوی فارل کرامر در بیانیه ای گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر. تبادل اپراتور همچنین دارای گزینه های طبقه تجاری در سان فرانسیسکو است که بسته به علت این بیماری همه گیر.

NYSE است که متعلق به تبادل بین قاره ای برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با NYSE کارکنان و معامله گران که کار بر روی این طبقه در روز چهارشنبه به بحث نهایی بازگشایی اما مجموعه هر خرما با توجه به دو نفر بودند که در تماس است.

تبادل برنامه ای برای بازگشایی طبقه تجاری در فاز نظارت بر هر کسی که وارد 11 وال استریت برای علائم و حصول اطمینان از معامله گران پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل های مردم گفت. به عنوان یک مالی, بورس, بازار بورس ضروری محسوب می شود و خدمات می توانید با باز کردن طبقه که آن را می خواهد اما آن را گرفته است محتاط رویکرد است. —رویترز

2:19 pm: Facebook رول تصویری رایگان, تماس تا 50 نفر

Facebook اعلام کرد کشت جدید تصویری-تماس از جمله ویژگی های مسنجر اتاق است که اجازه می دهد تا کاربران را به میزبان تماس های تصویری تا 50 نفر است.

مسنجر اتاق یک تهدید فوری برای زوم و Houseparty دو تصویری-تماس با محصولات است که دیده می شود استفاده از آنها به موشک وار رفتن بیش از ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این ویدیو از قابلیت های جدید می رسند که کاربران بیشتر به نوبه خود به Facebook apps برای معاشرت با دوستان و خانواده خود را در حالی که باقی مانده در قرنطینه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

مسنجر اتاق شاخص از Facebook جدید تصویری-خدمات تلفن. رایگان قابلیت به شما اجازه می دهد Facebook و مسنجر به کاربران برای ایجاد گروه تماس های تصویری تا 50 نفر است. در مقابل Messenger video calls محدود به هشت نفر.

مسنجر اتاق' 50 نفر محدود نخواهد بود بلافاصله در دسترس است. Facebook کاربران را ببینید کوچکتر از حد در, راه اندازی, اما آن را به زودی تا سطح شیب دار به 50 نفر یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC. حد متفاوت خواهد بود برای کاربران در, راه اندازی, سخنگوی گفت. —سالوادور رودریگز

2:17 pm: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک را ببینید $13.3 میلیارد دلار درآمد قطره

2:00 pm: آمازون گسترش پرداخت نشده زمان سیاست برای انبار کارگران

آمازون را گسترش نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست برای انبار کارگران در میان coronavirus شیوع این شرکت اعلام کرد.

این شرکت اجازه می دهد کارگران به درخواست پرداخت نشده زمان از طریق مارس 16. همچنین گسترش آن دو پرداخت اضافه کاری برای کارگران در آمریکا و کانادا از طریق همان تاریخ.

آمازون سخنگوی راشل Lighty گفت: شرکت گسترده این سیاست برای کارگران برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود اضافه کرد در یک بیانیه گفت: "ما همچنان سنگین تقاضا در طول این زمان دشوار است و تیم در حال انجام کار باور نکردنی برای مشتریان و جامعه است." —آنی پالمر

1:50 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید: ما در عمل خیلی دیر به کنترل coronavirus

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: آمریکا بیش از حد آهسته به پاسخ دادن به شیوع کروناویروس به عنوان آن چه در چین در ماه ژانویه طرح ریزی است که این ویروس تا به حال به احتمال زیاد آلوده به بیش از 10 ، 000 نیویورک در ماه فوریه.

"چگونه شما می توانید انتظار زمانی که شما عمل می کنند دو ماه پس از شیوع در چین به ویروس تنها در چین در حال انتظار برای ما عمل می کنند ؟ این اسب در حال حاضر سمت چپ انبار در زمان ما نقل مکان کرد" کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

بین آغاز ژانویه تا زمانی که ایالات متحده در مرزهای خود را بسته به اروپا در ماه مارس در حدود 13,000 پروازها از اروپا فرود در نیویورک و نیوجرسی فرودگاه حمل بیش از 2.2 میلیون نفر کومو گفت. او گفت: محققان می گویند این ویروس تا به حال به احتمال زیاد آلوده 28000 نفر در ایالات متحده که در آن زمان از جمله بیش از 10 ، 000 نفر در نیویورک در ماه فوریه است. —نوح Higgins-دان را Feuer, گل یاس, کیم

1:42 pm: برخی از گرجستان شرکت نگه داشتن کارگران خود را در خانه به عنوان دولت آغاز می شود بازگشایی

گرجستان بازگشایی بخش هایی از اقتصاد آن در روز جمعه اجازه می دهد ورزشگاه, سالن مو و تاتو سرو برای شروع خدمت مشتریان دوباره. سینما و ناهار خوردن در رستوران ها به دنبال در روز دوشنبه.

اما بسیاری از شرکت ها وجود دارد در هیچ عجله به کارکنان خود را به عنوان بحث بیش از زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار هستند در سراسر کشور. گرجستان به 18 فورچون 500 شرکت. اینجا جایی است که برخی از کسانی که شرکت های ایستاده در بازگشایی برای کسب و کار. —اتان کرافت

1:32 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به راه رفتن به عقب حدس و گمان در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس ادعا می کند او در حال تبادل نظر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد طی یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است.

مایکل رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:18 pm: چند شرکت که در زمان کسب و کار کوچک وام های نجات می گویند که آنها در حال دادن پول نقد به عقب

با وجود خشم در خیابان اصلی و جدید فشار از وزارت خزانه داری در این هفته چندین عموم معامله شرکت هایی که دریافت حقوق و دستمزد تسکین کمک های مالی از کسب و کار کوچک دولت در مخالفت با خواسته های به بازگشت پول نقد است.

این شرکت گفت: چک حفاظت از برنامه وام باید به آنها اجازه داد برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و که آنها مخالف با دولت فدرال حرکت به آن را سخت تر برای شرکت های دولتی برای دریافت بودجه اضطراری. خشم ناشی از این اعتقاد است که این شرکت به راحتی می تواند شیر سهام و یا بازار بدهی به جمع آوری پول.

بروس دیویس رئیس و مدیر عامل شرکت Digimarc Corp. گفت که این مفهوم است که تمام شرکت های دولتی دسترسی آسان به گسترده بازار سرمایه در هر زمان اشتباه است.

"هدف از این برنامه این است که به کسب و کارهای کوچک برخی از زمان تا ببینید که چگونه همه چیز داره و برای جلوگیری از کاهش ناگهانی نیروی کار" او گفت:.

"همه من یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به Shake Shack," او گفت:. "سیاستگذاران با عجله برگشت و گفت:" اگر شما مکان شما واجد شرایط نیست.' [اما] آنها به فکر ما آن را ساده و در نفت خام به شیوه ای خواهد بود که زیانی به شرکت های مثل من." —توماس فرانک مگی فیتزجرالد, Jesse پوند

1:05 pm: از Facebook به وزارت خارجه چگونه coronavirus اتحادش را تغییر کارآموزی تابستان

تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترده شده است, خروج بی سابقه 26.4 میلیون آمریکایی از کار. برای مردم از جمله دانش آموزان آماده سازی خود برای کارآموزی تابستان و به زودی به فارغ التحصیلان چشم انداز حرفه ای شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

ادوین Koc مدیر تحقیقات سیاست عمومی و امور قانونگذاری برای انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان می گوید CNBC آن است که با توجه به تحقیقاتی داخلی تنها 2 درصد از کارفرمایان را گزارش کرده اند لغو تمام وقت ارائه می دهد ساخته شده به نامزدهای اما حدود 16 درصد از کارفرمایان را گزارش کرده اند لغو کارآموزی ارائه می دهد.

بسیاری از کارآموزی, تغییر یافته است, او می گوید: با لغو و یا به تعویق افتاد منتقل آنلاین.

"از این کارفرمایان هستند که در ادامه با کارآموزی 75 درصد حداقل یک تغییر به برنامه کارآموزی می گوید:" Koc. "حدود 40 درصد از آنها معرفی مجازی کارآموزی, یکی دیگر از 40 درصد کوتاه کارآموزی به تعویق انداختن تاریخ شروع کارآموزی و حدود 20 درصد در حال کاهش تعداد کارورزان آنها در حال رفتن به در هیئت مدیره در تابستان." —ابیگیل هس

12:52 pm: گرجستان, کسب و کار بازگشایی با احتیاط در میان coronavirus نگرانی

نوار مناقصه جیک شیشه گر (34) (R) در خدمت مشتریان خود را در باز های کنار جاده ای بار در آتلانتا گرجستان در مارس 23 سال 2020 است.

Chandan Khanna | خبرگزاری فرانسه| گتی ایماژ

برخی از کسب و کار در گرجستان بازگشایی با احتیاط جمعه به عنوان جمهوری خواه فرماندار کاسته یک monthlong shutdown در میان کارشناسان و هشدارهای بالقوه موج جدید در coronavirus عفونت و قوی ایراد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گرجستان در رتبه پایین سرانه برای تست — یک جزء کلیدی در جلوگیری از تجدید حیات — با وجود یک دست انداز در نمایش این هفته و منتقدان می گویند رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ منظور شد و زودرس است.

اما در مترو آتلانتا سه-13 سالن آبگرم و بوتیک باز به یک خط از نقاب مشتریان که متوسط بررسی شد قبل از ورود. یک کوچه بولینگ در رم نوشته شده در Facebook که آن پشت در کسب و کار اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از جمله محدود کردن شش نفر به یک خط و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست.

دیوید Huynh تا به حال 60 مشتریان برای رزرو قرار ملاقات در سالن ناخن در ساوانا اما یک فروشگاه لباس فروشگاه طلا و جواهر و chocolatier که گوشه خیابان با مرکز شهر, کسب و کار, Envy Nail Bar, باقی مانده بسته را باز کرد.

"گوشی شده است از ماندن زنگ خاموش قلاب," Huynh گفت. "ما احتمالا بدست صدها تماس در ساعت گذشته." —آسوشیتد پرس

12:42 pm: تهمت نشانه $484 میلیارد coronavirus امداد لایحه ای را برای افزایش کسب و کار کوچک و بیمارستان و تست

12:27 pm: اعتدال مدیر عامل: ما در حال گرفتن یک "صبر کنید و ببینید رویکرد' در بازگشایی ورزشگاه در گرجستان

ورزشگاه رسمی چراغ سبز به بازگشایی جمعه در گرجستان است. اما پایان تناسب اندام زنجیره اعتدال نمی خواهد در کسب و کار وجود دارد فقط رتبهدهی نشده است آن را به عنوان وزن coronavirus نگرانی در میان ادامه بحران بهداشتی.

"ما را انتخاب کرده اند نه به این دلیل که در حالی که ما مشتاق برای باز کردن ما نیز باید مسئولیت را به آغوش ما استانداردهای بالا و نه عجله" اعتدال اجرایی هاروی Spevak گفت CNBC. "ما در حال رفتن به را صبر کنید و ببینید رویکرد است."

جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اوایل این هفته اعلام شد که تو سرو ورزشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی جمعه — تا زمانی که آنها به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله و بهداشتی مورد نیاز به منظور کاهش خطر گسترش این بیماری است. رستوران ها می توانید شروع به ارائه محدود ناهار خوردن در وعده های غذایی و سینما می تواند شروع به فروش بلیط برای دوشنبه. اما بسیاری از کسب و کار از جمله اعتدال نیست مسابقه به باز کردن درهای خود را. اعتدال نیز صاحب دوچرخه سواری استودیو SoulCycle. —توماس لورن

12:13 pm: شهردار نیویورک خواستار اجاره یخ 12 ماه دوره بازپرداخت

بازیافت جمع آوری پلاستیک و قوطی های آلومینیومی در منهتن شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول coronavirus همه گیر در 10 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام دولت اجازه این شهر اجاره-تثبیت اجاره خود را به استفاده از سپرده های امنیتی به پرداخت اجاره به مستاجران اجازه می دهد که از دست اجاره به خودداری اجاره و بازپرداخت بیش از یک دوره 12 ماهه بعد.

د Blasio گفت: بسیاری از نیویورکی که از نظر مالی بر دوش coronavirus را مشکل آینده پرداخت اجاره و باید اجازه داده شود به بازپرداخت پرداخت های از دست رفته بیش از طول یک سال.

دولت نیز باید گسترش آن اخراج و تعلیق به مدت 60 روز بعد از پایان بحران پس از مستاجرها نیست بیرون کردند بعد. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد 90 روز مهلت قانونی برای اخراج مسکونی و تجاری مستاجران در 20 مارس.

"آنها می تواند پرداخت آن را به عقب پس از یک دوره از زمان. اگر مردم نمی باید هر گونه پول را ندارد هر گونه پول" د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. —نوح Higgins-دان

12:01 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند او به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ OK به بازگشایی سالن سرو خال کوبی

آرایشگر تامی توماس 69 است که برش مو برای 50 سال به خود مشتری زمان فرد بنتلی کوتاه کردن مو پس از گرجستان فرماندار مجاز تعداد انتخاب کسب و کار برای باز کردن در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت در آتلانتا, گرجستان, مارس 24 سال 2020 است.

Julio-Cesar Chavez | ایسنا

11:37 am: ما می گوید پرچین وجوه سهام خصوصی واجد شرایط نیست برای کسب و کار کوچک امداد وام

اداره کسب و کار کوچک در روز جمعه گفت که صندوق های تامینی و خصوصی سهام شرکت های فاقد صلاحیت لازم برای کسب و کار کوچک برنامه تسکین.

این حرکت در می آید و پس از گزارش که صندوق های تامینی به حال برای اعمال دور اولیه از چک حفاظت از برنامه.

این چیزی است که SBA گفت: در مورد صندوق های تامینی و خصوصی سهام شرکت های:

"یک. یک صندوق و یا شرکت سهام خصوصی واجد شرایط برای PPP وام ؟ هیچ. صندوق های تامینی و خصوصی سهام شرکت ها در درجه اول درگیر در سرمایه گذاری و یا حدس و گمان و از جمله کسب و کار هستند و بنابراین فاقد شرایط لازم برای دریافت PPP وام. مدیر در مشاوره با منشی, باور نمی کند که کنگره در نظر گرفته شده برای این نوع از کسب و کار که به طور کلی فاقد شرایط لازم برای بخش 7(یک) وام های زیر موجود SBA مقررات برای به دست آوردن PPP تامین مالی است." –هیو پسر

11:15 am: محققان برش های کوتاه یک کلروکين مطالعه بیش از نگرانی های ایمنی با استناد به یک "نتیجه اولیه' مرگ

با استناد به یک "نتیجه اولیه" مرگ, محققان, برش های کوتاه یک مطالعه تست ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 پس از برخی از بیماران توسعه نامنظم قلب و نرخ نزدیک به دو دوجین از آنها درگذشت و پس از مصرف دوز دارو روزانه.

دانشمندان می گویند این یافته ها منتشر شده جمعه در کارشناسی مجله انجمن پزشکی آمریکا باید سریع درجاتی از شک و تردید از سوی مشتاق در ادعای مورد و شاید "خدمت به محدود کردن فراوان" استفاده از مواد مخدر است که تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل "تغییر بازی" در مبارزه با کروناویروس.

کلروکين به دست آورد گسترده بین المللی توجه زیر دو مطالعات از جمله یکی با 36 Covid-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاک coronavirus از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. این JAMA گزارش گفت: کسانی که محاکمه نمی دیدار با انتشارات جامعه استاندارد. —برکلی لاولیس جونیور

11:00 am: هشدار FDA در کلروکين و هیدروکسی کلروکین پس از 'جدی مسمومیت و مرگ' گزارش

یک چک کارمند تولید کلروکين فسفات از سر گرفته پس از 15 سال در یک شرکت دارویی در Nantong شهرستان در شرق استان جیانگ سو چین روز شنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است. کلروکين فسفات یک دارو برای درمان مالاریا نشان داده است برخی از اثر و قابل قبول ایمنی در برابر COVID-19 مربوط به ذات الریه در محاکمات به گفته رسانه های چینی.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان در برابر مالاریا مصرف مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج بیمارستان یا رسمی كارآزمايي باليني پس از "جدی" مسمومیت و مرگ و میر گزارش شده است.

این سازمان گفت: از آن آگاه شد گزارش از "جدی ریتم قلب مشکلات" در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با داروهای مالاریا اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak. همچنین هشدار پزشکان در برابر تجویز مواد مخدر برای درمان coronavirus خارج از بیمارستان.

بیماران مصرف داروهای تایید دلایل از جمله مالاریا و یا برای درمان شرایط خود ایمنی مانند لوپوس باید از ادامه مصرف دارو خود را به عنوان تجویز FDA گفت. —برکلی لاولیس جونیور

10:56 am: Neiman Marcus چشم یکشنبه تشکیل پرونده ورشکستگی 600 میلیون دلار بودجه اضطراری

Neiman Marcus می تواند فایل برای ورشکستگی حفاظت به عنوان به زودی به عنوان جمعه است و در مذاکرات آن زمان وام دهندگان در مورد افزایش حدود 600 میلیون دلار تامین مالی اضطراری به صندوق عملیات طریق بازسازی افراد آشنا با این وضعیت بگویید CNBC.

در ورشکستگی خرده فروش به کار خواهد کرد به خیط و پیت کردن آن بیش از 4 میلیارد دلار در بدهی باقی مانده از فروش آن به ارث مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره در سال 2013.

آن را قبلا اعلام کرد قصد دارد به شاتر بیشتر از آن 24 آخرین تماس فروشگاه های تخفیف به تمرکز در آن تو رفتگی در دیوار در لوکس فروشی و خرده فروشی. —لورن هرش

10:53 am: ما تمایلات مصرف کننده می افتد و برای سومین ماه متوالی

ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده کاهش یافت و برای سومین ماه متوالی به عنوان نفر وزن coronavirus همه گیر و امکان اقتصادی دوباره باز آمار منتشر شده در جمعه توسط دانشگاه میشیگان نشان داد.

شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 71.8 در ماه آوریل از 89.1 در ماه مارس است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 67. که کاهش می آید پس از یک افت شدید در شرایط اقتصادی فعلی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بیش از 26 میلیون شغل طی پنج هفته. که بیش از اشتغال و سود پس از رکود بزرگ. کسانی که تیز زیان کار را برانگیخت برخی از مکالمات برای دوباره باز کردن اقتصاد و کاهش stay-at-home مقررات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. —فرد ایمبرت

10:41 am: تنبیه کسب و کار با افزایش مالیات خواهد صدمه دیده است 'یقه آبی' کارگران هاشمی کوین بردی می گوید:

تشکر. کوین بردی

Anjali Sundaram | CNBC

تشکر. کوین بردی CNBC گفت که افزایش مالیات و مقررات باید در جای خود قرار داده و در پاسخ به coronavirus بحران اقتصادی است.

"من فکر نمی کنم شما تنبیه کردن کسب و کار به منظور کمک به آبی که یقه کارگر. من فکر می کنم آن مخالف است. ما بلند آنها را با هم" تگزاس جمهوری خواه گفت: "Squawk Box."

بردی, رتبه بندی عضو مالیاتی-نوشتن خانه راه و وسیله کمیته گفت که او معتقد است سیاست های ایران قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله در سال 2017 کاهش مالیات کمک کرد که اقتصاد ایالات متحده در یک موقعیت قوی از رفتن به کروناویروس بحران است. بردی بود رئیس کمیته سه سال پیش زمانی که جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان و سنا.

"من هنوز هم فکر می کنم بدتر از چیزی که ما می تواند انجام دهد می تواند به معکوس این سیاست از آنجا که من فکر می کنم آنها کلید به ما داشتن این اقتصاد قوی. آنها در حال رفتن به حتی بیشتر مهم رو به جلو" بردی گفت. —کوین Stankiewicz

10:34 am: 401(k) توازن سینک 19 درصد با توجه به coronavirus وفاداری می گوید:

وحشی نوسانات بازار گرفته اند تلفات در بازنشستگی محافظ. متوسط 401(k) تعادل فرو 19 درصد به $91,400 در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به یک گزارش جدید با سرمایه گذاری وفاداری ملت بزرگترین ارائه دهنده برنامه 401(k). شرکت خدمات مالی دستگیره بیش از 30 میلیون حساب های بازنشستگی در دسترس نباشد.

متوسط حساب بازنشستگی فردی تعادل نیز کاهش یافت 14 ٪ به $98,900.

قبل از coronavirus wreaked ویران کردن اقتصاد 401(k) و ایرا مانده بودند در رکورد. متوسط 401(k) تعادل $بود 112,300 در سه ماهه چهارم سال گذشته در حالی که متوسط ایرا تعادل $بود 115,400.

"با توجه به سابقه نوسانات بازار این سه ماهه آن را تعجب آور نیست که مانده حساب نهفته بودند اگر چه کاهش قیمت کمتر از بازار به طور کلی کاهش" کوین بری رئيس جمهور از محل سرمایه گذاری در حوزه وفاداری در بیانیه ای گفت. —جسیکا Dickler

10:29 am: پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, Lysol ساز می گوید نیست مصرف مواد ضد عفونی کننده

خانواده, دلار, فروشگاه دستمال مرطوب ضد باکتری و تمیز کردن محصولات.

جف گرینبرگ | گتی ایماژ

سازنده Lysol و رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Covid-19. مصرف مواد ضد عفونی کننده بسیار خطرناک است و حتی می تواند کشنده سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز جمعه.

"من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب در نشست خبری. "وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است."

Reckitt Benckiser بریتانیا بر اساس تولید کننده Lysol و دیگر خانواده محصولات در بیانیه ای گفت که محصولات خود را "تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده" و "تحت هیچ شرایطی" باید محصولات مصرف توسط مردم است. —خواهد Feuer

10:23 am: ایران در حال حاضر نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک

ماسک و یا دیگر پوشش صورت اجباری شد برای ایالات هواپیمایی خدمه پرواز در سنجش با هدف توقف گسترش coronavirus. خدمه پرواز' اتحادیه کارگری است و اصرار مقامات دولت فدرال نیاز به آنها را برای مسافران بیش از حد.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را ارائه خدمه پرواز با فولاد ماسک, اما آنها نیز مجاز به پوشیدن خود پارچه ماسک.

"ما درک می کنیم که بسیاری از جنبه های پرواز وظایف هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله چالش برانگیز است که چرا این ابتکار جدید است که بسیار مهم" ایالات گفت. —لسلی Josephs

10:15 am: برخی از فرفره کارگران در حال گرفتن $0 در مزایای بیکاری

برخی از فرفره کارگران ممکن است با خاراندن سر خود را در آنچه برای بسیاری از افراد تبدیل شده است به یک میدان روند به دریافت مزایای بیکاری. در عین حال یکی دیگر از چین و چروک, کالیفرنیا, صدور نامه به فرفره کارگران اعمال می شود که برای مزایای بیکاری نشان می دهد که آنها حق دارند به $0.

"دریافت $0 جایزه متوجه لزوما به معنای کسی است که فاقد شرایط لازم برای منظم [بیمه بیکاری] مزایای" کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال و یا EDD گفت: در یک e-mail.

خبر خوب این است که این 15 متحده در حال حاضر پرداخت فرفره کارگران و خود اشتغالی آمریکایی ها بیکاری است. همچنین خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل و دیگران هستند و به تازگی واجد شرایط برای جمع آوری مزایای بیکاری به عنوان یک نتیجه از 2.2 تریلیون دلار فدرال coronavirus تسکین قانون تصویب شده در ماه گذشته. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا. —گرگ Iacurci

9:34 am: داو صعود بیش از 100 امتیاز به عنوان نفت همچنان تک به تک از پایین تاریخی

سهام افزایش یافت که قیمت نفت همچنان به بهبود می یابند از خود بی سابقه ای در فروش. میانگین صنعتی داو جونز معامله 179 امتیاز بالاتر یا 0.8%. S&P 500 0.6% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.4%.

روغن گل رز برای سومین روز متوالی جهش از یک تاریخی تار و مار که دیدم یک قرارداد آتی به نوبه خود منفی برای اولین بار. خام وست تگزاس اینترمدیت با صعود 4.2% به تجارت بالاتر از 17 دلار در هر بشکه در میان افزایش شرط برای آمریکا و کاهش تولید در آوردن آن سه روز متوالی به بیش از 40 درصد است. —فرد ایمبرت

9:30 am: آنچه در آن مانند به نظر می رسد در داخل کارخانه GM ساخت coronavirus ماسک صورت

در کمتر از یک هفته GM تبدیل 31,000 فوت مربع از 2.7 میلیون فوت مربع گیاه که decommissioned در سال گذشته از تولید انتقال به ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مایکل Wayland / CNBC

وجود دارد را با صدای بلند زمزمه و برای تلفن های موبایل از نرم فلزی مرحله فشار به عنوان شما راه رفتن را به یک روشن و سفید منطقه قدیمی دهه انتقال کارخانه متعلق به جنرال موتورز فقط در خارج از دیترویت.

اما برای تلفن های موبایل تقریبا سفید سر و صدا نیست از قطعات خودرو در حال تولید آنها هستیم قرقره های بزرگ پارچه در حال اجرا از طریق ماشین آلات و کارکنان با استفاده از لیزر جوشکار به صورت ماسک.

در کمتر از یک هفته GM تبدیل 31,000 فوت مربع از 2.7 میلیون فوت مربع گیاه که decommissioned در سال گذشته از تولید انتقال به تجهیزات حفاظت شخصی برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. —مایکل Wayland

9:18 am: 'گه خونین کسب و کار:' شکارچیان کشتن حیوانات بیشتر به عنوان coronavirus له گردشگری آفریقا

یتیم کرگدن ها دیده می شود در میان گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک پناهگاه برای کرگدن یتیم توسط شکار در Mookgopong Limpopo province, آفریقای جنوبی, مارس 17 سال 2020 است.

Siphiwe Sibeko | ایسنا

شکارچیان در آفریقا تجاوز در زمین آنها به طور معمول نمی بازدید و باید کشته کرگدن در گردشگری نقاط داغ در حال حاضر عاری از بازدید کنندگان و صفری راهنماهای چون coronavirus همه اما متوقف سفر به این قاره است.

در بوتسوانا حداقل شش کرگدن شده است آب پس از ویروس تعطیل گردشگری. بوتسوانا نیروهای امنیتی در مارس به ضرب گلوله کشته و پنج مشکوک شکارچیان در دو حادثه. در شمال غربی آفریقای جنوبی, حداقل نه کرگدن کشته شده اند و از آنجا که ویروس مستند. همه شکار غیر قانونی صورت گرفت در چه قبلا گردشگری مناطق است که امن برای حیوانات به پرسه زدن.

"این یک فاجعه خونین. آن را مطلق بحران" نقشه ایوس بنیانگذار حفاظت از کرگدن بوتسوانا, یک سازمان غیر انتفاعی گفت: از شکار غیر قانونی در سراسر این قاره است. —اما Newburger

9:13 am: مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گزارش به دنبال کمک دولت برای استراحتگاه گلف در انگلستان و ایرلند

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گزارش خواسته بریتانیا و ایرلند دولت برای کمک در هوازدگی coronavirus بحران است.

این شرکت در حال حاضر به ریاست رئیس جمهور پسران همجنس باز, Donald Trump Jr., است به دنبال کمک به دولت برای کمک به پوشش دستمزد در آن استراحتگاه گلف در Doonbeg ایرلند و اسکاتلند شهرستانهای Ayrshire و Aberdeenshire.

تمام هتل ها در حال بسته در انطباق با دولت اجرا مستند اقدامات است.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرد و در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز که تهمت سازمان دنبال شد به دولت های محلی برای کمک به.

سخنگویان برای این سازمان نسبت ناروا و تهمت های بین المللی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC. —چوپان تیلور

9:10 am: ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام به شیرجه رفتن 14.4 درصد در ماه مارس در مقابل 11.9% کاهش می رود

لوازم برای فروش در خانه انبار فروشگاه.

گتی ایماژ

سفارشات جدید برای کلید ایالات متحده ساخته شده کالاهای سرمایه ای به طور غیر منتظره افزایش در ماه مارس, اما دستاوردهای نیست به احتمال زیاد پایدار میان شیوع کروناویروس که ناگهان تعطیل اقتصاد و کمک به سقوط در قیمت نفت خام.

سفارشات برای nondefense کالاهای سرمایه ای به جز هواپیما از نزدیک تماشا پروکسی برای هزینه های کسب و کار طرح لبه 0.1% ماه گذشته وزارت بازرگانی گفت. داده ها را برای ماه فوریه بود تا برای نشان دادن این به اصطلاح هسته ای سرمایه سفارشات کالاهای سقوط 0.8% به جای انداختن 0.9% همانطور که قبلا گزارش شده است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود هسته سرمایه سفارشات کالاهای ياوه 6 ٪ در ماه مارس است.

به طور کلی ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام غرق 14.4 درصد در این ماه در مقایسه با انتظارات برای یک 11.9% افت. میزان سفارشات کالاهای بادوام به افزایش 1.2% در ماه قبل است. —رویترز

8:56 am: Verizon می کشد 2020 درآمد حاصل از مشاهده به عنوان مستندات در نتیجه بی سیم مشترک از دست دادن

یک زن به نظر می رسد در تلفن خود را در مقابل یک Verizon Fios ثبت نام در میدان تایمز در نیویورک در مارس 11, 2016.

برندان McDermid | ایسنا

ورایزون ارتباطات خود کناره پر درآمد سال چشم انداز در روز جمعه به عنوان آن را از دست 68,000 تلفن مشترکین که پرداخت صورتحساب ماهانه در سه ماهه اول در میان مستندات که بسته 70% از فروشگاه خود را.

آن منجر به کاهش قابل توجهی در فعالیت های مشتری و دستگاه حجم در سه ماهه مخابرات اپراتور گفت. تحلیلگران انتظار Verizon برای به دست آوردن فقط 100 مشترکان در سه ماهه 31 مارس به پایان رسید با توجه به تحقیقات شرکت FactSet.

این شرکت که قصد دارد به اقامت متعهد به سرمایه گذاری در 5G شبکه گفت: این ویروس کاهش درآمد خود را با 4 سنت در هر سهم در سه ماهه اول. مجموع درآمد برای حامل های بی سیم کاهش 1.6 ٪ به $31.6 میلیارد از سال قبل است. —رویترز

8:20 am: انگلیسی PM جانسون هنوز دوره نقاهت در کشور محل اقامت

نخست وزیر بوریس جانسون در ادامه بهبودی خود را از Covid-19 در کشور محل اقامت و هر گونه تصمیم به بازگشت به کار در لندن گرفته خواهد شد و به توصیه پزشکان او گفت:.

پیشتر روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که چلسی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار به عنوان روز دوشنبه.

سخنگوی کاهش یافته است به حدس و گمان در جانسون بازگشت گفت که نخست وزیر انجام شده بود بیشتر در این هفته از جمله مخاطبان با ملکه الیزابت و صحبت کردن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"او ادامه بهبودی خود را در Chequers. او در ادامه به دریافت به روز رسانی از شماره 10 (خیابان داونینگ) در coronavirus پاسخ به صحبت با همکاران خود را" سخنگوی گفت.

"او تنها از بیمارستان مرخص شد کمتر از دو هفته پیش و او را به صرف برخی از زمان در یک واحد مراقبت های ویژه, بنابراین به عنوان شما می خواهم انتظار او را می خواهید به توصیه های پزشکی قبل از او به بازگشت به کار در تعداد 10." —رویترز

8:17 am: آموزش آنلاین شرکت Coursera ارائه می دهد کارگران بیکار هزار نفر از دوره های آموزشی رایگان

آموزش و پرورش شرکت فناوری Coursera است پایین کشیدن آن paywall برای کارگران بیکار به افرادی که شغل خود را از دست در سراسر جهان دسترسی رایگان به آموزش و پرورش و همچنین توانایی برای به دست آوردن اعتبار.

این Coursera نیروی کار بازیابی ابتکار است teaming تا با دولت های ایالتی در آمریکا و رهبری کشور در سراسر جهان برای ارائه 3,800 دوره از برترین دانشگاه ها و شرکت های بزرگ از جمله آمازون و گوگل.

ابتکار عمل را به کارگران بیکار دسترسی رایگان به آموزش و پرورش با تمرکز بر مهارت های در حال توسعه برای کمک به آنها را پر کنید و کارهایی که در تقاضای بالا هستند. و به جای داشتن به پرداخت برای به دست آوردن یک حرفه ای گواهی که می تواند به تقویت رزومه هر فرد بیکار می توانید کسب اعتبار حرفه ای مانند گوگل از آن پشتیبانی پشتیبانی حرفه ای گواهی که منجر به بر روی تقاضا tech jobs. این کارگران می توانند کلاس های نامحدود — که معمولا هزینه 399 دلاری در سال — به صورت رایگان. —جولیا Boorstin

7:25 am: trump's coronavirus ضد عفونی کننده نظرات 'خطرناک' پزشکان می گویند

پزشکان و کارشناسان بهداشت و خواست مردم به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانشمندان باید بررسی درج تمیز کردن عامل به بدن به عنوان یک راه برای درمان Covid-19.

"(این یک) کاملا خطرناک دیوانه پیشنهاد" گفت: Paul Hunter استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا. "شما ممکن است به مرگ از Covid-19 بعد از تزریق مواد ضد عفونی کننده, اما تنها به این دلیل که شما در حال حاضر ممکن است مرده از تزریق."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه است که دانشمندان باید بررسی کند که آیا قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن افراد آلوده به ویروس coronavirus ممکن است کمک به آنها را پاک کردن این بیماری است. "وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?" او گفت:. "این امر می تواند جالب برای بررسی است."

Lysol و Dettol ساز Reckitt Benckiser هشدار داد مردم در برابر استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus.

"تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)" شرکت در بیانیه ای گفت:.—ایسنا

7:01 am: اسپانیا گزارش کمترین میزان مرگ و میر روزانه در بیش از یک ماه

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گفت: تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه با 367 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

که مجموع تلفات به 22,524 از 22,157 روز قبل وزارت بهداشت گفت. تعداد کلی coronavirus موارد رز به 219,764 از 213,024 روز قبل از. –رادیو فردا

6:49 am: حمل و نقل برای لندن به کردند 7,000 کارکنان

نمای کلی از خالی پلت در خزانه خط ایستگاه لندن در 19 مارس سال 2020 است.

آلبرتو Pezzali | NurPhoto | گتی ایماژ

حمل و نقل برای لندن گفت: آن را کردند 7,000 کارگران و به دنبال کمک از دولت بریتانیا را حفظ برنامه صرفه جویی در حدود 16 میلیون پوند ($19.72 میلیون) یک ماه در مواجهه با این بیماری همه گیر.

"TfL است به جای 7,000 کارکنان که کار کاهش یافته و یا متوقف شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در کردند از دوشنبه. این اجازه خواهد داد که TfL برای دسترسی به کمک های مالی از دولت را حفظ طرح صرفه جویی در این سازمان حدود 15.8 میلیون پوند در هر چهار هفته" TfL اجرا می شود که این شهر زیرزمینی سیستم مترو و اتوبوس شبکه در بیانیه ای گفت.

"این را تا حدودی کاهش بزرگ مالی تاثیر coronavirus در حالی که سازنده بحث ادامه با حکومت گسترده تر درآمد پشتیبانی که TfL نیاز برای ادامه عملیات موثر در لندن شبکه حمل و نقل." –رادیو فردا

5:40 am: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد جدید

یک مرد پیاده گذشته یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد COVID-19 coronavirus در بنگکلن, east Java در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه از Covid-19 عفونت گزارش رویترز با استناد به یک وزارت بهداشت رسمی.

جنوب شرقی آسیا کشور شناسایی 436 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در سراسر کشور به 8,211. اندونزی همچنین گزارش های اضافی 42 تلفات روز جمعه گزارش رویترز آوردن coronavirus مرگ و میر تا 689. –سام مردیت

4:33 am: هند SpiceJet است که به دنبال بودجه دولت به جزر و مد در طول بحران

هندی کم هزینه حامل SpiceJet خواسته است به دولت برای کمک خواهد کرد که کاهش فشار بر آن جریان نقدی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آجی سینگ گفت.

SpiceJet یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در هند بر اساس تعداد مسافران داخلی آن را حمل. سینگ گفت: این شرکت در حال صحبت کردن به lessors که اجاره کردن هواپیماهای SpiceJet در مورد پرداخت deferrals در آن اجاره.

بیش از 50 درصد از شرکت هواپیمایی کارکنان خواهد بود در مرخصی بدون حقوق در ماه آوریل و حامل در حال اجرا است یک محموله کسب و کار است که تولید برخی از جریان نقدی او اضافه شده است.

مانند دیگر کشورهای هند شرکت های هواپیمایی در بحران این کشور را تمدید مستند اقدامات برای کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده است همه هواپیماهای مسافربری پایه تا حداقل 3 مه منجر به تخلیه ذخایر نقدی برای هواپیمایی. –Saheli روی Choudhury

3:50 am: رشد خشم بیش پکن را از دست داده و همه گیر

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

یک گروه کر در حال رشد از صدای در سراسر جهان خواستار چین برای جبران خسارت وارده با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار گزارش در اواخر سال گذشته در چین هوبئی.

فقط این هفته ایالت میسوری واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت چین بیش از دست زدن به آن از شیوع گفت: چین پاسخ ویرانگر منجر به ضرر و زیان اقتصادی برای دولت است.

"دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش بیماری" میسوری دادستان کل اریک اشمیت یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. "آنها باید پاسخگوی اعمال خود است."

پرونده های حقوقی دیگر نیز پرونده در دادگاه های آمریکا به نمایندگی از صاحبان کسب و کار. چین را رد کرده است کسانی که ادعا می کند. –Huileng قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد; شرکت های هواپیمایی در 'حالت بقا'

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im