چرا سهام می تواند در حفظ و رفتن بالاتر حتی با ناآرامی های گسترده در سراسر آمریکا

یک سوار کردن بهترین محل خرید در نیویورک, ژوئن 2, 2020, بعد از یک شب از غارت.

دن منگان | CNBC

این چرخش بزرگ در ادامه با برخی از پایین ترین پیموده نام های پیشرو در بازار, بالاتر: صنعتی, خطوط هوایی, موسسات مالی و شرکت های انرژی.

قدرتمند پولی و مالی برنامه های محرک اقتصادی در حال نگه داشتن سهام در بالاترین نقطهء کشتی به عنوان سرمایه گذاران همچنان به تغییر بودجه به بخش هایی از بازار آنها بر این باورند خواهد شد, کمک های اقتصادی reopenings.

تا کنون بازار شده است در واکنش به تظاهرات خشونت آمیز که فوران در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به اتهام سوم-درجه در برابر قتل یک افسر پلیس است. در سراسر ایالات متحده شده و به غارت و چپاول در خیابان های شهر و ساختمان ها نابود شده اند و در عین حال بازار سهام است آن را نادیده گرفته است.

“بازار است که رو به جلو به دنبال ساز. آنها شش ماه از هم اکنون نه ماه از هم اکنون وجود دارد بیشتر خواهد شد ظاهر از سفارش. اقتصاد آینده خواهد شد و درآمد آینده خواهد شد. برآورد را متوقف کرده اند و پایین رفتن” گفت: استیون DeSanctis, Jefferies سهام استراتژیست. “شما باید به پشتیبانی کامل از تغذیه … این جریان به بازارهای اعتباری شده اند باور نکردنی است. بازار سرمایه باز هستند. عرضه اولیه اوراق بهادار و ثانویه ارائه شده در حال انجام شدن.”

از آنجا که بازارهای اعتباری ضبط شده در فوریه تغذیه ایجاد شده در برنامه پس از برنامه برای حفظ بازارهای اعتباری در حال حرکت از جمله کمک های مالی بیشتر در اعطای وام های کوتاه مدت بازار خزانه داری خرید تجاری کاغذ تاسیسات شهری پیوند برنامه و طرح خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ. فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره به صفر است و وعده داده شده به انجام هر چیز دیگری مورد نیاز است و حتی آن را به عنوان حد رواج ترازنامه خود را به $7.1 تریلیون.

با فدرال رزرو در بازار در حال حاضر شرکت های صادر شده بیش از 1 تریلیون دلار در بدهی های جدید در دو برابر سرعت در سال گذشته و در نرخ نسبتا پایین. که فعال است شرکت های بزرگ امریکا به بازسازی بدهی های موجود و ساخت پول نقد hoards به آب و رکود اقتصادی است. آمازون به عنوان مثال قیمت 10 میلیارد دلار در بدهی های جدید دوشنبه از جمله 3 سال پیوند با 0.4 ٪ عملکرد.

“همه از آن مهمتر چه خبر است” گفت: Desanctis. “چیزی بزرگ با ناآرامی های اجتماعی است که در دو هفته از هم اکنون اگر ما یک چشم انداز مثبت int ویروس و تاخیر دهانه آن چیزی است که اثرات بازار.”

لری Calvasina رئیس سهام آمریکا استراتژیست در RBC گفت که این اعتراضات می تواند تبدیل به یک موضوع برای سهام اگر آنها تاثیر قابل توجهی بر مصرف کنندگان و یا کسب و کار, اعتماد به نفس, به عنوان اقتصاد در حال بازگشایی. بازار نیز مشاهده شده است اما عمدتا دادن به تنش های موجود در روابط بین ایالات متحده و چین است.

“ما یک لوله تغذیه می چرخه که به نظر می رسد مانند آن را هرگز متوقف شود” گفت: Calvasina. “توسط فدرال رزرو بلند به اندازه کافی قدرتمند برای جبران منفی خبر ؟ آنها در عمل با رهبری و عمل زودهنگام و تهاجمی بود. آنها همه چیز را آنها می تواند و آن را کمک می کند. این ممکن است درست است که ساده است.” فدرال رزرو تنها نیست و تحلیلگران نیز به جهانی بانک های مرکزی از جمله بانک مرکزی اروپا انتظار می رود به گسترش برنامه های این هفته است.

ناآرامی ها که منجر به آسیب در ده ها تن از شهرستانها باعث شده است که برخی در وال استریت به رسم تشابه به سال 1968 از یک سال از جنجال و هیاهو. وجود دارد شورش و اعتراض در یک تقسیم امریکا و هر دو رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ و بهداشت ، رابرت کندی, یک نامزد ریاست جمهوری شد و به قتل رسید. پس از 9 درصد افت برای شاخص S&P 500 از ژانویه تا مارس, بازار بسیج 24 درصد و به پایان رسید 7.6 درصد بالاتر است.

اما بری نزدیک شریک مدیریت در Ironsides اقتصاد کلان گفت: بهتر است مقایسه می تواند 1958 یا 1980. “در هر دو این موارد ما تا به حال بسیار تیز و کوتاه رکود است. دلیل رکود اقتصادی سیاست های دولت در سال 1980. در آن صورت آن را [رئیس جمهور جیمی] کارتر قرار دادن اعتبار کنترل بر اقتصاد” گفت: Knapp. “ISM رفت و بیش از 50 در مارس 29 مه و سپس به ضرب گلوله به عقب تا 56 زمان انتخابات آمد در سراسر. شما تا به حال تیز فروش هفت روز طولانی تر از این یکی و بازار فقط بسیج حق به انتخابات است.”

هر دو DeSanctis و نزدیک گفت: این بازار می تواند آسیب پذیر به سطحی رسید اما انتظار می رود برای ادامه برای دیدن یک گسترش از تجمع و پول جریان به عملکرد ضعیفی cyclicals.

S&P 500 به پایان رسید شنبه 1% در 3,080 و بسیج 40 درصد از مارس کم است. این XRT SPDR S&P خرده فروشی ETF بود فقط به سختی بالاتر است اما آن را به حال شده است تا 1.8 درصد در اوایل معاملات حتی اگر موسسات خرده فروشی را غارت شده و بسیاری از آنها protectively بسته در اعتراض به مناطق. یاد هرالد مربع میسی گل سرسبد فروشگاه در شهر نیویورک بود غارت دوشنبه. DeSanctis گفت: این بخش را باید بیمه ضرر و زیان در برخی از فروشگاه ها.

هواپیمایی سهام بودند تا 1.6% در میان ادامه داد: خوش بینی است که مردم را افزایش می دهد سفر به اقتصاد باز می شود تا بیشتر و بیشتر. آنها تا بیش از 13 درصد بیش از ماه گذشته اما 52 درصد در سال. بانک های تجاری بودند تا 2.4%.

“این آغاز یک کسب و کار جدید چرخه. شما نباید همه beared و شما قرار نیست برای تمرکز بر ارزیابی. این مرحله اولیه از چرخه کسب و کار” گفت: Knapp.

کلاه کوچک هم رسید, همراه با cyclicals. “راسل است تا 42 ٪ تخفیف پایین این cyclicals هستند تا 40 درصد…بزرگ واگرایی در این سال بود و در واقع در این سال رشد و نظری مسائل برگزار شد تا در رکود” گفت: DeSanctis. “معمولا کسانی که این سهام که در رکود هستیم. … مراقبت های بهداشتی در حال رفتن به رفع این بیماری همه گیر. این سهام را بدست خیلی بیشتر علاقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو