یک 450 فوت مربع نیویورک استودیو نشان می دهد که چگونه برای اضافه کردن مقدار زیادی از رنگ را به یک فضای کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Aviv

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Aviva M Shulem
موقعیت مکانی: نیویورک, نیویورک
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 450 متر مربع
سال زندگی در: 10+ سال, متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من یک محصول طراح و متخصص در محصولات صفحه اصلی (مبلمان و روشنایی صفحه اصلی لوازم جانبی و غیره.) من خریداری این استودیو آپارتمان در سال 2010. به طور کلی زمانی که من نیاز به اتخاذ تصمیمات بزرگ در زندگی من همیشه دنبال دل و روده من. هنگامی که من آن را دیدم من بلافاصله احساس خوب و انرژی در مورد آن قرار داده و یک پیشنهاد.

هنگامی که در حال حرکت در تصمیم گرفتم برای درمان آن به عنوان یک بوم خالی است. آن زمان من در حالی که برای تکمیل دکور کلی. من تصمیم به گرفتن زمان و افزود: تنها قطعه ای که من دوست دارم و نمی سازش در نیاز. من باور دارم که خانه خود را لنگر و فضای امن. بنابراین ما نیاز به درمان آن با مراقبت و عشق است. کلی دکور مخلوطی از سبک های مختلف از اواسط قرن مدرن صنعتگر—دست-ساخته شده قطعات و تعداد زیادی از رنگ.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: رنگارنگ, دنج, مخلوط سبک و راحت است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ آن است که یک آپارتمان استودیو است که در یک اتاق بزرگ. وجود دارد متفاوت عکس های شرح داری بر عملکرد این منطقه است. به عنوان مثال در منطقه اتاق نشیمن, اطاق ناهار خوری, نوار, کار, فضای اتاق خواب و غیره. من هیچ علاقه خاص به عنوان همه آنها منحصر به فرد خود را هدف و هویت بصری که من با دقت به سرپرستی.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ به تازگی با توجه به COVID-19 همه گیر و صرف وقت در خانه من شروع به انجام برخی از هنر, بنابراین من تصمیم به قاب ساده نقاشی آبرنگ. ایده فریم یک تکه است که عزیز است که قلب خود را به آن بیشتر اهمیت افزایش نگاه خود را و می تواند اضافه کردن به دکور خانه شما.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ درمان خانه خود را با مراقبت و عشق است. انتخابی با آیتم های شما را انتخاب کنید و نمی سازش زیبایی. توان خاص با کیفیت به خصوص با اقلام بزرگ مانند مبلمان. آن را مانند در مد هنگامی که شما خرید گران قیمت و کلاسیک متناسب با کت و شلوار; شما آن را می دانم بی انتها خواهد بود و برای مدت زمان طولانی گذشته. ترکیب و مطابقت سبک. فکر می کنم از repurposing و upcycling. نترس به آزمایش و اکتشاف. آیا نمی شود ترس از رنگ و بافت. تغییرات را از زمان به زمان به روز کردن نگاه کلی.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im