چرا کل مستند دوباره برای Chennai بالا دادگاه می پرسد دولت

چنای حساب برای بیش از 70 درصد از تعداد موارد در تامیل نادو (بازنمودی)چنای: مدرس دادگاه عالی در روز پنج شنبه پر

توسط ELEMENTORSITE در 22 خرداد 1399
Why Not Total Lockdown Again For Chennai, High Court Asks Government

چنای حساب برای بیش از 70 درصد از تعداد موارد در تامیل نادو (بازنمودی)

چنای:

مدرس دادگاه عالی در روز پنج شنبه پرسید که چرا نمی تواند کامل مستند اجرا می شود برای برخی از زمان در چنای در حالی که رعایت که وضعیت همه گیر در شهر و حومه آن نگران کننده است به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

با وجود اقدامات انجام شده توسط تامیل نادو دولت شامل coronavirus گسترش تعدادی از موارد است که "شدت در حال افزایش است و این وضعیت نگران کننده تبدیل شده است" به خصوص در کلان شهر و حومه آن یک نیمکت از قضات Vineet Kothari و R سورش کومار گفت.

"ما می خواهیم بدانیم که آیا دولت ابداع ویژه هر طرح که شامل کامل مستند یا حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش در چنای و مناطق اطراف آن برای مدتی" قضات خواسته دولت pleader V Jayaprakash Narayan در طول مجازی دادگاه پس از انعقاد این موارد ذکر شده.

قضات روشن ساخته است آنها سوال مطرح شده در مورد مستند به عنوان شهروندان از دولت و شهرستان در منافع عمومی و نمی شد شروع هر گونه منافع عمومی دادخواهی (PIL) مجموعه مقالات "suo motu" (در خود).

با حدود 26,000 موارد چنای حساب برای بیش از 70 درصد از دولت را شمارش و افزایش تعداد مرگ و میر (326) بیش از حد نگران دادگاه.

در پاسخ به دادگاه پرس و جو از pleader به دنبال زمان تا جمعه برای گرفتن دستورالعمل از دولت ،

او با اشاره به دستورالعمل صادر شده که دولت تمدید مستند تا 30 ژوئن در دولت و اعلام انواع تسهیلات از جمله اجازه دادن به حمل و نقل عمومی در بخش های دیگر دولت است.

"هیچ بیشتر تصمیم گرفته شده است. من را دریافت دستورالعمل از مامور ویژه J Radhakrishnan که منصوب شده است به منظور هماهنگی COVID-19 کار در چنای و دیگر مقامات در آخرین توسعه فردا" به pleader اضافه شده است.

در آخرین مستند تسهیلات دولت اجازه داده است عملکرد مغازه ها, شام خوردن در خدمات در هتل ها و بخش خصوصی در دفاتر با بیشتر نیروی کار اما منع حمل و نقل عمومی اتوبوس و قطار در شهر و همسایه در سه منطقه که در آن بار مورد بالا است.

دولت به تازگی منصوب گروهی از وزیران برای نظارت بر مهار فعالیت در این شهرستان است.

مجاور مناطق Chengalpet, Kancheepuram و Thiruvallur که در آن شهر حومه شهر سقوط کرده اند نیز گزارش داد تعداد زیادی از COVID-19 موارد است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن