"ما برنده جنگ تا '99, نوبت شما": Amarinder سینگ انتقاد BJP در چین

وزیر گفت که PM-مراقبت صندوق دریافت کمک های مالی از برخی از شرکت های چینی. (فایل)Chandigarh: شناخته شده برای اغ

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399
'We Won Wars Till '99, Your Turn': Amarinder Singh Slams BJP On China

وزیر گفت که PM-مراقبت صندوق دریافت کمک های مالی از برخی از شرکت های چینی. (فایل)

Chandigarh:

شناخته شده برای اغلب صحبت کردن در مورد مسائل نظامی, Punjab وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در روز دوشنبه آمار در بی جی پی به رهبری دموکراتیک ملی داد دولت در مرکز در صورت خاموش با چین در Ladakh.

پرداختن به اخبار جلسه وزیر گفت: "ما برنده جنگ های قبلی از سال 1948 '65 و '71 و '99. و در حال حاضر از آن نوبت خود را برای پاسخ به حمله" رئیس وزیر گفت.

"ما تا به حال ثابت سوزش با چین از 60s. Galwan اولین بار نیست. من مطمئن هستم که دولت هند در نظر گرفتن نظامی احتیاطی. من فکر می کنم ما باید بسیار محتاط در مورد نیت خود را از بسته شدن فاصله بین عکاسی چانه و Siachen برش از هند دسترسی در آن منطقه است."

کاپیتان سینگ همچنین خواسته اتحادیه دولت برای بازگشت شرکت های چینی' کمک به PM-مراقبت صندوق راه اندازی شده توسط نارندرا نخست وزیر برای پاسخ به شرایط اضطراری ملی مانند مداوم COVID-19 بحران است.

وزیر گفت که PM-مراقبت صندوق راه اندازی برای تقویت هند در مبارزه با کروناویروس دریافت کمک های مالی از برخی از شرکت های چینی.

"من فکر می کنم ما باید به سختی ایستاده در چین گفت:" ارشد کنگره رهبر.

"هنگامی که این رویارویی در جریان است در این زمان اگر هر گونه پول دریافت شده است که باید بازگشت," او گفت:.

"من فکر نمی کنم ما می توانیم به چینی پول زمانی که پسران ما کشته می شوند و سرزمین های هندی در حال جاسازی شده," او گفت:.

بیست و سربازان هندی کشته در برخورد خشونت آمیز با ارتش چین در Galwan دره لاداخ در ژوئن 15 شب.

کاپیتان سینگ همچنین نام برخی از شرکت های چینی و شرکت های با سهام آنها که گفته می شود کمک های مالی داده شده به PM-مراقبت (نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری) صندوق.

"این یک سوال چقدر پول آمده است گفت:" سروان سینگ گفت: "در زمانی که شماره یک; آنها (چین) مسئول COVID و شماره دو; هنگامی که آنها مسئول خشونت در کشور من" "حتی اگر یک روپیه" آمده است از شرکت های چینی باید آن را بازگشت.

"من فکر می کنم آن زمان هر چه پول دریافت شده از شرکت های چینی باید به آنها بازگشت. ما به راحتی می توانید مدیریت بدون (که). هند نیاز نیست پول چینی به دنبال پس از خود را و ما آن را انجام خواهد داد ما خود را," او گفت:.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب